Opali me na neviđeno
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 58

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Opali me na neviđeno

    Ponekad je lepo stišati svetla, zatvoriti oči i uživati u drugim čulima. Uživati u partnerovom disanju, bezobraznom šapatu, mirisu i ukusu... uživati u tami. A ponekad, zavisi od raspoloženja, lepo je i ostaviti upaljena sva svetla, prepustiti se onom vizuelnom i to ima svojih draži...

    Koliko vam je atmosfera bitna? Da li spadate u one ljude koji to rade samo noću - zato što je mrak ili ako se desi danju, prekidate nalete strasti da biste spustili roletne? Koliko ste spremni da odbacite tabue i stid? Da li vam je svejedno da li su svetla upaljena ili ne?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Opali me na neviđeno

    Atmosfera nekad moze puno toga da doprinese a opet...Mislim da su tabui i stid nesto sto svako od nas poseduje i da izlaze na povrsinu i onda kada to ne zelimo.Ponekad upaljena svetla gode,nekad je mrak sladji...Sve u principu zavisi od raspolozenja u datom momentu.Ponekad vise prija pogled u tami nego onaj na dnevnom svetlu,nekad je dodir culniji kada ga vidimo nego kada ga samo osetimo u mraku,nekada je sapat lepse videti nego cuti...Ukoliko ima ljubavi,hemije,varnica,strasti,...svako opaljivanje moze da bude ugodno i prijatno,bilo ono na svetlu ili u mraku.
    I may not be perfect but I'm always me

  3. #3

    Odgovor: Opali me na neviđeno

    Ne biram doba dana (noći) koje je pogodno da za uživanje. Pogodno je ono kada se desi. Nekad ću prekinuti nalete strasti da bih upalila svetlo (jer želim da gledam i da budem gledana) i nanovo razbuktala još više ono što sam prekinula, nekad ću pak prekinuti da bih ga ugasila (jer mi se više sviđa to naziranje i prepuštanje nekim drugim čulima).
    Ipak, ako mi je pri ruci radio ili tv gledaću da ga pojačam kada sve ukazuje da ću se i sama pojačati. Neću po svaku cenu spuštati roletne, ali nisam ni od onih koji će izigravati glinene golubove za radoznale komšije.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #4

    Odgovor: Opali me na neviđeno

    Ma kad god da je (ne biram da li je na svetlu ili u tami), samo da je spontano...
    ...no one understands the heartache,
    no one feels the pain,
    'cos no one ever sees the tears
    when you're crying in the rain...

  5. #5

    Odgovor: Opali me na neviđeno

    Apsolutno mi je sve jedno koje je doba dana ili noci, da li je svetlo ili mracno. Svetlo ugasim bas kad mi sijalica bije u oci. Nekada je lepo da je svetlo priguseno, romanticno ilii da gore svece, ali ne volim potpuni mrak jer onda ne mogu da ga gledam u oci, a to oboyavam...
    Evo, promenila sam potpis

  6. #6

    Odgovor: Opali me na neviđeno

    u principu, svejedno mi je ako je spontano, opušteno i kvalitetno. mada će uglavnom prevladati varijanta svijetla...jbga, volim da virkam
    nattydread is coming to dinner

  7. #7

    Odgovor: Opali me na neviđeno

    ...ne volim mrak...ne mogu da pronađem put do ..... kuće...

  8. #8

    Odgovor: Opali me na neviđeno

    Kako kad, zavisi od raspolozenja
    Carpe diem

  9. #9

    Odgovor: Opali me na neviđeno



    Za ovakva dva komaTa,
    vidjeno, nevidjeno
    ne pitam shta koshta
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  10. #10

    Odgovor: Opali me na neviđeno

    To u mraku i nije bas na "nevidjeno"...mada kada bih birala, ipak mi mrak mrvicu drazi

    Nego ja imala "ponudu" za bas bas nevidjeno

    Lik promasio sms, ja kulturno ga upozorila da je pogresio...i od toga dana se navadio na mene ki mutav na telefon...spominjao i Boga i sudbinu da nas je spojila...i predlozio sledece:

    ...da on dodZe meni na vrata s' povezom na ocima...i da ja otvorim vrata sa istim...i da se sexamo...i na vrhuncu extaze skidamo poveze i...upoznajemo se

    E to je pravo nevidjeno

    Naravoucenije: Nikada vise ne odgovaram na smsove ciji mi broj nepoznat
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #11

  12. #12

    Odgovor: Opali me na neviđeno

    Citat mcmix kaže: Pogledaj poruku
    Sasvim mi je svejedno...
    ajde pokusaj mi objasniti kako se ono igra

  13. #13

    Odgovor: Opali me na neviđeno

    Stole je***e,bez uvrede ,ja zaboravio od one tvoje slicice sta sam hteo da kazem ,pas ti je ako smem da budem neskroman , jezivako mozes stavi bre dobermana pa da lici na nesto.

    a da setio sam se , ma gde hoces i kad hoces , na travi ispod breze pored fontane i vode sto zubori pa sve do toploog kreveta.kad dojde ma nepitam smo da je trti tu (32) ili (69) a moze i (96) pa za kraj stavio ljubisa pivo da se ladi.......

    necu vise da stavljam smajlije sto se smesku , ima osobe koji to ne vole , ajd reko da si ih udovoljim ili ti po narodski zadovoljim hi hi bez smajli , sve na cistu mast .

  14. #14

    Odgovor: Opali me na neviđeno

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Da li vam je svejedno da li su svetla upaljena ili ne?
    Pa ako bih morala da se opredelim izmedju "svetla i mraka" svakako bih se opredelila za zamračenu prostoriju...Mada moram priznati da mi je ekstra privlačno kad se dovatim sa dragim u delu sobe gde je njegova kancelarija i gde je veliki prozor koji gleda pravo na drugu zgradu...Ta predpostavka da možda neko može da nas vidi je ekstra stimulans tokom seksa...

  15. #15

    Odgovor: Opali me na neviđeno

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    ...Mada moram priznati da mi je ekstra privlačno kad se dovatim sa dragim u delu sobe gde je njegova kancelarija i gde je veliki prozor koji gleda pravo na drugu zgradu...Ta predpostavka da možda neko može da nas vidi je ekstra stimulans tokom seksa...
    potpuno si u pravu. ko nije probao neka proba, obavezno. to je strašno kako pozitivno deluje. samo se opustite i ne mislite na to da će vas neko videti. neka gleda, ima šta i da vidi.

    ja sam imao problem sa suprugom u početku. nikako drugačije već u savršeno strogo zamračenij prostoriji.
    da ni sami sebe ne vidimo. umalo nisam sebe, greškom, opalio.
    trebalo joj je dosta vremena da prihvati svetlost i to da se možemo seksati i u sred dana sa otvorenim prozorima. mislim da su tome dosta doprinele i komšije koji su toliko glasni da pola zgrade odjekuje.
    sada nema veza da li neko može da nas vidi ili ne.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •