Vezivanje - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 75

Tema: Vezivanje

  1. #61

    Odgovor: Vezivanje

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Sto se tice vezivanja mene.. ne znam da li bih mogla da se opustim pred nekim toliko, da nekome toliko verujem da bih dopustila da budem vezana.
    Ja dopustila nekom......verujem mu...
    ...osecaj je fantastican
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  2. #62

    Odgovor: Vezivanje

    Priznajem, još nisam. Kriv sam!
    Mis`im... nije da nisam zainteresovan, ali, kao što partnerka voli da oseti moje ruke na svom telu, tako i ja. Stoga, ne vidim u čemu je fazon. Što se tiče mraka, odn, poveza za oči, nikako mi to ne ide - jer dobar ljubavnik treba da vidi lice svoje partnerke, kako bi mogao da "pročita" da li je to što radi odgovarajuće za nju ili ne. Nešto se mnogo glupo osećam poslednih dana, a?!
    Svakako, treba da probam i to, već jednom.

  3. #63

    Odgovor: Vezivanje

    Nit' sam vezao, nit' sam bio vezan, ali...zašto ne? Otvoren sam za sve predloge, iako sumnjam da bih sam tako nešto predložio. Ako postoji poverenje među partnerima, siguran sam da je moguće pronaći uzbuđenje i u vezivanju.

  4. #64

    Odgovor: Vezivanje

    Mashta mozhe svashta....pa tako je i doshlo do ideje vezivanje...i bilo je lepo...Jako lepo...
    Ostalo mi je josh da ga ubedim na neshto josh lepshe...mada za vezivanje...nije bilo ubedjivanja,naishlo je to onako spontano...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  5. #65

    Odgovor: Vezivanje

    Citat Doktor Zo kaže: Pogledaj poruku
    Priznajem, još nisam. Kriv sam!
    Mis`im... nije da nisam zainteresovan, ali, kao što partnerka voli da oseti moje ruke na svom telu, tako i ja. Stoga, ne vidim u čemu je fazon. Što se tiče mraka, odn, poveza za oči, nikako mi to ne ide - jer dobar ljubavnik treba da vidi lice svoje partnerke, kako bi mogao da "pročita" da li je to što radi odgovarajuće za nju ili ne. Nešto se mnogo glupo osećam poslednih dana, a?!
    Svakako, treba da probam i to, već jednom.
    Kod vezivanja ociju,dragi doktore,nije fazon uzivanje u mraku nego u dodiru,
    probaj,veruj mi da ces onda shvatiti o cemu pricam
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  6. #66

    Odgovor: Vezivanje

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Kod vezivanja ociju,dragi doktore,nije fazon uzivanje u mraku nego u dodiru,
    probaj,veruj mi da ces onda shvatiti o cemu pricam
    Ma, to nije problem; naravno da razumem.
    Jednostavno, ne volim mrak u seksu! Ja sam vizuelni tip!
    Zatim, ne zaboravi onaj vic: "upali, Mujo, svetlo! čekaj, bre, da se organizujemo!..."

  7. #67

    Odgovor: Vezivanje

    Citat Doktor Zo kaže: Pogledaj poruku
    Ma, to nije problem; naravno da razumem.
    Jednostavno, ne volim mrak u seksu! Ja sam vizuelni tip!
    Zatim, ne zaboravi onaj vic: "upali, Mujo, svetlo! čekaj, bre, da se organizujemo!..."
    Ajd da ti slikovitije objasnim...npr tebi su vezane oci,lezis,a ona ....mislim znas...da ne idem bas u detalje,imam vrlo nezgodnu mastu
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  8. #68

    Odgovor: Vezivanje


    Vidi ovako neko maramcesto da ne

    A ja mislila tema vezivanje
    Omasila temu
    Najveca vlast je vladati sobom.

  9. #69

    Odgovor: Vezivanje

    stvar je u poverenju
    trenutno ga nemam dovoljno
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #70

    Odgovor: Vezivanje

    Ma, kakvo poverenje, kakav mrak!
    `Oću, bre, da vidim ko mi to radi!!!
    U suprotnom, tj. u pomrčini, bato, i ja mogu da počnem da zamišljam.

  11. #71

    Odgovor: Vezivanje

    Citat Doktor Zo kaže: Pogledaj poruku
    U suprotnom, tj. u pomrčini, bato, i ja mogu da počnem da zamišljam.
    pa poenta i jeste u razularenoj masti.....bez toga,seks bi se sveo na misionarsku pozu.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #72

    Odgovor: Vezivanje

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Biti vezan znači staviti sebe u tuđe ruke - što je izraz apsolutnog poverenja.

    U nikog nemam apsolutno poverenje, a i ne zelim biti u tudjim rukama..tako da, nista od tog posla..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  13. #73

    Odgovor: Vezivanje

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    pa poenta i jeste u razularenoj masti.....
    Ma, šta će mi "razularena mašta", kada sam zadovoljan svojom partnerkom! Da neću, možda, da zamišljam neku drugu?! Onda, tvoja veza, tj, partner/ka, nije prava!

  14. #74

    Odgovor: Vezivanje

    Sad, ovi što ne vole na neviđeno, imaju temu o tome, pa neka se izjasne http://www.vojvodinacafe.rs/forum/er...evidjeno-2685/
    Bilo da rezultira vezivanjem ili nečim drugim, mašta može biti divan začin. I znatiželja. Baš kao i poverenje. Pogotovo kada je obostraneo. I kada smo zapravo zadovoljni svojim partnerima, pa nam se poklapaju i maštanja, želje i znatiželje.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #75

    Odgovor: Vezivanje

    E, pa, evo: konačno izgubih đanu!
    Mislim, pod uticajem ove plodotvorne diskusije, probasmo oboje i to čudo - ja nju i ona mene. /"Ej, bre, gde je ključ od lisica?! Decooo, decooo..."/
    Ok, slažem se da je interesantno i da to treba probati. Posle toga, kad udarismo u maratonski seks...!!! Evo, već tri noći, za redom!

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 09.07.2009, 20:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •