Vezivanje
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 75

Tema: Vezivanje

  1. #1

    Vezivanje

    Velika većina ljudi će se složiti da je najbolja stvar u seksu međusobno poverenje. Vezivanje je zabavno upravo zbog poverenja koje imate u svoga partnera. Biti vezan znači staviti sebe u tuđe ruke - što je izraz apsolutnog poverenja.

    Osnovni osećaj, koji leži u osnovi vezivanja, i koji ga čini privlačnim - nije strah. Niti je cilj te seksualne prakse da nekoga povredi, ili da se bude povređen. Dakle, ne radi se o bolu, bilo primanju, bilo pružanju. Konačno, vezivanjem se ne želi neko prisiliti na nešto, niti biti prisiljen da se čini nešto što se ne želi. I opet, vezivanje nema nikakve veze sa zastrašivanjem.

    Bar ja na takvo vezivanje ne mislim ovde

    Da li ste probali ovako da se igrate? Da li biste probali da nekog delimično sputate ili da vas neko sputa? Da li vam više prija da budete vezani ili da vezujete? Da li ste ikada vodili ljubav vezanih očiju i da li vam se to uopšte čini zanimljivim i privlačnim?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Vezivanje

    NE VOLEM da se vežem, ili da me vežu
    i da,nisam probao.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  3. #3

    Odgovor: Vezivanje

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Da li ste probali ovako da se igrate?

    Da li biste probali da nekog delimično sputate ili da vas neko sputa?
    Kao što rekoh, probali, i bili zadovoljni... štaviše... vrlo zadovoljni .
    Da li vam više prija da budete vezani ili da vezujete?
    Probali smo samo varijantu gde sam ja bila vezana, druga varijanta me i ne privlači nešto posebno, što ne znači da vremenom neću promeniti mišljenje.
    Da li ste ikada vodili ljubav vezanih očiju i da li vam se to uopšte čini zanimljivim i privlačnim?
    Hmmmmmm... nisam, ali si mi upravo dala ideju
    Inače, slažem se sa Squaw da su te varijante dopuštene samo u slučaju kada imamo puno poverenje u partnera, i da ne podrazumevaju nikakvo nasilje niti prisiljavanje. To bi onda već zalazilo u neke druge krajnosti, o kojima ne želim ni da mislim, kamoli probam
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  4. #4

    Odgovor: Vezivanje

    Mmm... Probala...
    Više volim da vezujem (pa da izluđujem) nego da budem vezana, ali ni ovo drugo nije tako loše...
    ...no one understands the heartache,
    no one feels the pain,
    'cos no one ever sees the tears
    when you're crying in the rain...

  5. #5

    Odgovor: Vezivanje

    kratko i jasno, isprobane obostrane varijante, na obostarno zadovoljstvo
    nattydread is coming to dinner

  6. #6

    Odgovor: Vezivanje

    Ja probala da budem vezana...i što se to meni ne sviđa...
    Osećam se nekako...sputanom
    što bi i trebala da bude poJenta te igrice
    al se meni ama ni malko se sviđa...
    volem da se Sigram s rukama pa to ti je...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  7. #7

    Odgovor: Vezivanje

    Da li ste ikada vodili ljubav vezanih očiju i da li vam se to uopšte čini zanimljivim i privlačnim?
    Jesam, jednom ili dvaput, super je Sad kad malo bolje razmislim, ne znam zasto to cesce ne radimo By the way, oboje smo imali vezane oci Super je kad skines povez i skontas da si mislio da si na totalno drugom kraju kreveta/sobe...
    Evo, promenila sam potpis

  8. #8

    Odgovor: Vezivanje

    Nisam probala i nemam nameru,sama pomisao na sputanost me odbija!
    Volim da su mi ruke i noge slobodne,da se preplicu,da istrazuju...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  9. #9

    Odgovor: Vezivanje

    ...ja vežem kravatu...da sve bude na nivou...

  10. #10

    Odgovor: Vezivanje

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Vezivanje je zabavno upravo zbog poverenja koje imate u svoga partnera. Biti vezan znači staviti sebe u tuđe ruke - što je izraz apsolutnog poverenja.
    Mislim da je ove igrice i ne mogu da se dese bez poznavanja partnera i zaista apsolutnog poverenja. Uvek kada bih to radila, u slučaju da ja budem sputana jedino što sam očekivala (i dobila ) je apsolutna posvećenost mom zadovoljstvu. I uvek kada sam sputala sam davala apsolutnu posvećenost njegovom zadovoljstvu. To nikako ne znači da je onaj koji je sputavao bio lišen zadovoljstva, možda se ono samo multiplikovalo rastom partnerovog zanosa.

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Da li ste ikada vodili ljubav vezanih očiju i da li vam se to uopšte čini zanimljivim i privlačnim?

    Još bolje, sputane ruke, ništa ne vidiš, iščekuješ. Slušaš, osetiš strujanje vazduha kada se udalji i žudiš, dodir te raspameti. Ima i momenata kada se toliko obeznanimo da jednostavno strgnemo sve poveze jer hoćemo da nam se sva čula stope.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #11

    Odgovor: Vezivanje

    Volim da imam sve pod svojom kontrolom ali nemam nista protiv vezivanja jer moram priznati da je to mnoog uzbudljivije...

  12. #12

    Odgovor: Vezivanje

    Shit, nikako da probam. Nekako mislim da sam dosta propustila

    Ali imam u planu i nekako bih više voljela da sam ja vezana (za početak) da se samnom radi što se želi. Pomisao da ja neću imati pravo glasa me uzbuđuje

    A poslije sve vratim duplo
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #13

    Odgovor: Vezivanje

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Shit, nikako da probam. Nekako mislim da sam dosta propustila

    Ali imam u planu i nekako bih više voljela da sam ja vezana (za početak) da se samnom radi što se želi. Pomisao da ja neću imati pravo glasa me uzbuđuje

    A poslije sve vratim duplo
    ...evo stižem u zagreb...poneću i kravatu...

  14. #14

    Odgovor: Vezivanje

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...ja vežem kravatu...da sve bude na nivou...
    Ja sam samo leptir maşnu stavljao preko one dvojce u sveanim prilikama
    inae vezivanje je super
    joş kao deca kad smo se igrali kauboja i indijanaca i vezivali smo devojice pa ih odvlaili u zbunje na muenje ...
    kasnije u braku sam vezao zenu u kuhinji al bez uspeha ...
    nikad nije nauila da kuva pa sam je odvezao i pustio
    sad se hranim po restoranima
    Ko je za jednu voznjicu

  15. #15

    Odgovor: Vezivanje

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...evo stižem u zagreb...poneću i kravatu...
    Hehehe, jedna kravata nije dovoljna da čuva zvijer u meni
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 09.07.2009, 20:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •