Volim da razmenim mišljenje sa...
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 56
  1. #1

    Volim da razmenim mišljenje sa...

    Još jedan uvlakački topic

    Ko vam je omiljeni forumaš za diskusiju, sa kim volite da razmenite mišljenje i zašto? Koga volite da pročitate u direktnoj diskusiji, čije mišljenje cenite iako vam je npr čista suprotnost, i čije postove volite da pročitate a da se do sada niste upuštali u direktnu diskusiju?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Volim da razmenim mišljenje sa...

    Joj sto volim da citam Kuniceve postove na ozbiljne teme. Uvek me iziritira neka njegova recenica pa tako volim da mu odgovorim. Poznajem ga i licno jer smo kolege pa onda i zamisljam njegovu facu kad mu odgovorim na post.

  3. #3

    Odgovor: Volim da razmenim mišljenje sa...

    Pa ne mogu sve clanove nabrojati s kim volim da pricam,najvise mi se svidjaju sto napisu HLEBmaster i Sladoledzija,volim da tracam sa Bluella,unreal,DRAKCE,silvija,Najgora,ma sa svima,i kako sam ja vec u lepim godinama,uvek nadjem temu za trac jedino ne bi diskutala sa DarkRed o sportu,ni sa Kunic on mi kaze da manje tracam i vise pisem al posalje super slike sa burekom ,pa eto svi imate nesto specialno,i zato jedan veliki
    No me toques

  4. #4

    Odgovor: Volim da razmenim mišljenje sa...

    ...za sada osoba iznad...jer još uvek ne znam ostale...

  5. #5

    Odgovor: Volim da razmenim mišljenje sa...

    Pre svega Hlebmaster... znaci i da sam najubedjeniji u nesto a ako on kaze da to nesto nije istina, nema nista, hlebmaster je master i mora se slusati. u istom momentu menjam misljenje

    Propelerzviz, veoma extra filozof, uglavnom se slazemo i on kaze ono sto ja ne smem!

    Banek, po mojoj proceni, najpametniji clan i veoma pametno zbori ali nazalost nisam imao priliku da razmenim misljenja na vise mesta sa njim...

    Kill Bill naravno!!!

  6. #6

    Odgovor: Volim da razmenim mišljenje sa...

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Joj sto volim da citam Kuniceve postove na ozbiljne teme. Uvek me iziritira neka njegova recenica pa tako volim da mu odgovorim. Poznajem ga i licno jer smo kolege pa onda i zamisljam njegovu facu kad mu odgovorim na post.


    Volim da popričam sa Grecom, Rasdejem, Swbom, Propelerom, Sans, Skvo, Mishicom, Nati (paz' sad, nekoga sam zaboravio) jer se u većini slučajeva slažem sa mišljenjem. To je sasvim dovoljan razlog. Do sada nisam nešto diskutovao, ali volim da čitam poruke od Baneka, Morriba, Uriela, Troprstog, ove ljubičaste što sam je citirao, Silvije na temama o psima...

    A ne volim da čitam poruke članova koji na forum dolaze radi provokacije i đubrenja, kao npr. Zlatni miš, Gospod, Axez...
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  7. #7

    Odgovor: Volim da razmenim mišljenje sa...

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku


    Volim da popričam sa Grecom, Rasdejem, Swbom, Propelerom, Sans, Skvo, Mishicom, Nati (paz' sad, nekoga sam zaboravio) jer se u većini slučajeva slažem sa mišljenjem. To je sasvim dovoljan razlog. Do sada nisam nešto diskutovao, ali volim da čitam poruke od Baneka, Morriba, Uriela, Troprstog, ove ljubičaste što sam je citirao, Silvije na temama o psima...

    A ne volim da čitam poruke članova koji na forum dolaze radi provokacije i đubrenja, kao npr. Zlatni miš, Gospod, Axez...
    ... i gde je burek??
    No me toques

  8. #8

    Odgovor: Volim da razmenim mišljenje sa...

    Sa ljudima,koji imaju sta da kazu...
    Ne gubim vreme sa drugacijima...

  9. #9

    Odgovor: Volim da razmenim mišljenje sa...

    nekako mi je lakše da kažem s kim ne volim da razmjenjujem mišljenja tj. čitam nečije budalaštine jer se sa budalastima i ne vrijedi raspravljati. ovdje otprilike potpisujem kunića
    A ne volim da čitam poruke članova koji na forum dolaze radi provokacije i đubrenja, kao npr. Zlatni miš, Gospod, Axez...
    a svi ostali, pa makar se i ne slagala sa njima (hoću da kažem, ako razumno i argumentovano izlažu mišljenje), a to je otprilike kompletan ostatak foruma.
    nattydread is coming to dinner

  10. #10

    Odgovor: Volim da razmenim mišljenje sa...

    Sa svima koji vole da razmene svoje misljenje samnom
    neunistiva zlojebaba!

  11. #11

    Odgovor: Volim da razmenim mišljenje sa...

    Ovde ima bas dosta ljudi cije postove volim da citam... Jako zanimljivo drustvance se ovde skupilo! Svaka cast!

  12. #12

    13 Odgovor: Volim da razmenim mišljenje sa...

    joj..skoro sa svima....
    ali evo ovi su naj...
    najgora,squaw,exit,tipka,lady s,_baba_ (s nom sam se nesto svadjala,ali sad je sve ok ) joj ko jos....da,da mariposa,doti,mirnel.....
    jos puno njih.........
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  13. #13

    Odgovor: Volim da razmenim mišljenje sa...

    uglavnom sa svima nadjem neki zajednicki jezik (tastaturu) ....a koji su tu radi jbg, ignorisem ili odem sa foruma V cafe....pa se opet vratim da malo,tracaram...

    necu izdvajati nikoga posebno jer sa svima sa kojima sam se tipkala su vrlo dobre osobe, .... a kada bih pocela da nabrajam verovatno bih nekoga izostavila, ....a to nebi bilo u redu ....

  14. #14

    Odgovor: Volim da razmenim mišljenje sa...

    NEMAM POJMA SA VAMA SAM TEK DVA DANA!

  15. #15

    Odgovor: Volim da razmenim mišljenje sa...

    squaw,
    ona je u svemu naj, naj, naj....

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Volim - ne volim
    Autor valentina u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 1421
    Poslednja poruka: 04.06.2020, 18:00
  2. Kako formirate mišljenje o drugima?
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 03.10.2016, 16:54
  3. Vaterpolo - kakvo je vaše mišljenje o ovom sportu?
    Autor greco u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:04
  4. Volim je kad... / Volim ga kad...
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 20:49
  5. Tebe ne volim, al' sto volim tvoju pesmu...
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 29.04.2014, 17:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •