Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku
Elem, nevolim što nam se Novosađanke "pale" na Beograđane, kažu da oni nisu "mlitavi, usporeni i grublji su od vas maminih sinova iz Novoga Sada"

Znaš šta još kažu? 'Beš muškarca koji zvuči kao pi*kica. Krajnje sam dobronamerna, nemoj da me je neko uzeo na zub.

Elem, to upoređivanje mi je oduvek bilo smešno. Sem toga što zvučite tako kako zvučite ( ), sve ostalo je naravno individualno.

Elem 2, devojaka uzdignutnog nosa, uobraženih maminih i tatinih maza ima u svakom gradu. Ispeglanih plavušica iz doline sponzoruša ima u svakom gradu. To je neki generalni trend. Evo, trudim se, ali nikako ne mogu da shvatim zašto bi se novosađanke razlikovale od ostalih devojaka njihovih godina, njihovog izgleda i njihovog mentalnog sklopa koje žive u nekim drugim gradovima?! Jedino specifično što one možda imaju je to što su kenjkave i što se nekako femkaju. Mene ta kenjkavost i prenemaganje baš nervira, ali čini mi se da se muškarci lože na to.

I opet, sve ovo pričam na osnovu reprezentativnog uzorka koji se može dobiti šetnjom kroz grad subotom uveče. Naravno da nisu sve devojke takve, ma o kom gradu mi pričali...

Citat goldie kaže:
Ja mislim devojcice da tebe sad mnogo drma pubertet. Pa su ti ove stvari najbitnije trenutno u zivotu.
Ma da, to je normalno skroz za te godine.