Sportske zanimljivosti - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 85
  1. #16

    Odgovor: Sportske zanimljivosti

    Novi Vembli rasprodat za šest sati

    Ulaznice za prvu utakmicu na novom stadionu Vembli, izmedju mladih selekcija Engeske i Italije, rasprodate su za manje od šest sati, a interesovanje je bilo toliko da je posle tri sata "pao" sajt Fudbalske asocijacije Engleske.



    Utakmicom koja će biti odigrana 24. marta, Vembli će biti zvanično otvoren, a organizatori su u prodaju pustili svega 60.000 ulaznica, iako kapacitet stadiona iznosi 90.000 mesta.

    Reč je o uobičajenoj proceduri prilikom testiranja novih sportskih objekata, nakon čega bi bezbednosne službe trebalo da izdaju licencu za korišćenje stadiona.



    Stari stadion Vembli izgradjen je 1923. godine i decenijama je nosio epitet "kolevke fudbala". Srušen je u oktobru 2000, a izgradnja novog stadiona trajala je godinu dana duže nego što je bilo planirano zbog više sporova izmedju izvodjača radova i FA Engleske.

    Sve pravne nedoumice razrešene su oktobra 2006. i stadion vredan 1,17 milijardi evra sada je vlasništvo FA.

    (Tanjug)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  2. #17

    Odgovor: Sportske zanimljivosti

    Roman se razvodi, ali ne prodaje Čelsi

    Predstojeći razvod vlasnika Čelsija Romana Abramoviča i njegove supruge Irine neće uticati na status prvaka Engleske i taj klub će ostati u posedu ruskog tajkuna.

    Tabloid "San" objavio je da bi Irina, preko vrhunskog advokata kog je unajmila, od Romana mogla da izdejstvuje čak 5,5 milijardi funti, odnosno polovinu njegovog ukupnog imetka.



    Rekordna suma isplaćena u brakorazvodnim parnicama u svetu iznosi milijardu funti, a u Velikoj Britaniji "tričavih" 100 miliona.

    "Poslovi gospodina Abramoviča, uključujući Fudbalski klub Čelsi, neće trpeti zbog njegovog razvoda od gospodje Abramovič. Njih dvoje bi bili zahvalni medijima na poštovanju porodične privatnosti", saopštio je u sredu Romanov portparol Džon Man.

    On je istakao da su supružnici postigli sporazum koji se tiče budućnosti njihovo petoro dece i dogovorili se o finansijskoj kompenzaciji, ali nije želeo da ulazi u detalje.

    Engleski mediji u poslednje vreme su mnogo pisali na temu promene na klupi Čelsija. Smatra se da je najbogatiji Rus na svetu izgubio strpljenje za Žozea Murinja i da će Portugalac na kraju sezone sigurno napustiti Stamford Bridž.

    Ostaje da se vidi kako će se Murinjo i igrači snaći u opštem medijskom metežu, koji bi razvodom Abramoviča mogao da bude uvećan do neslućenih razmera.

    Čelsiju predstoje mečevi četvrtfinala Lige šampiona protiv Valensije, ponovljeni meč četvrtfinala FA kupa protiv Totenhema i još deset utakmica Premijer lige, na čijoj tabeli zauzima drugo mesto sa devet bodova i jednim mečom manje od Mančester Junajteda.

    (MONDO)
    Poruku je izmenio DarkRed, 14.03.2007 u 20:09
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  3. #18

    Odgovor: Sportske zanimljivosti

    STRELJAŠTVO: Mirosavljevu izmakla bronza

    Srpski reprezentativac Nemanja Mirosavljev zauzeo je u četvrtak četvrto mesto u disciplini olimpijski meč (puška, 60 metaka ležeći) na Svetskom kupu u streljaštvu, koje se održava u Bankoku.

    Mirosavljev, koji je već ispunio normu za Olimpijske igre 2008. godine u Pekingu, posle osnovnog dela je bio treći, ali mu je bronzana medalja na kraju izmakla za samo 0,1 krug!

    Normu za Olimpijadu od srpskih reprezentativaca su ispunili još Jasna Šekarić, Lidija Mihajlović, Stevan Pletikosić i Damir Mikec. Strelci koji u tome nisu uspeli, poslednju priliku imaće u julu, na Evropskom prvenstvu malokalibarskim oružjem u Španiji.

    (Beta)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  4. #19

    Odgovor: Sportske zanimljivosti

    Nemanja Vidić na četiri strane FIFA magazina

    Fudbalska Evropa i svet oduševljeni su srpskim reprezentativcem Nemanjom Vidićem. Sjajne igre u Mančester Junajtedu izbacile su našeg stamenog štopera u elitu, a novi, junski broj FIFA magazina posvetio je neprelaznom defanzivcu "orlova" čak četiri strane.

    U opširnom intervjuu, koji prenosi "Srbijasport.com", Vidić se zadovoljno nasmejao na poredjenje sa zvezdom Čelsija Džonom Terijem, a o engleskom fudbalu i Mančesteru je rekao da se "bitno razlikuju od ostatka Evrope".

    "Van Engleske, ako si izuzetno jak, to ne možeš mnogo da koristiš, s obzirom na to da sudije kao da jedva čekaju da dosude faul. Ovde mi je trebalo vremena da se naviknem na nešto sasvim drugačije. I ne samo meni. Tako je bilo i sa Patrisom Evrom, koji je stigao na Old Traford otprilike u isto vreme", rekao je Vidić.

    On je pomenuo i da mu je u adaptaciji mnogo pomogla činjenica da se prošle godine oženio devojkom Anom, a zatim i postao otac.

    Takodje, Vidić se osvrnuo i na period pre dolaska u Premijer ligu, posebno ističući tragični dogadjaj koji je pomutio sve lepe doživljaje na Marakani. Radi se, naravno, o smrti na treningu mladog fudbalera Vladimira Dimitrijevića, Nemanjinog najboljeg druga u Zvezdi.

    "Želim da ljudi znaju ko je bio Vlada, da ga se uvek sećaju. Često mislim na njega i to je nešto što takodje utiče na moj, da tako kažem, način života. Zaista sam sve to teško podneo", dodao je Vidić.

    Na pomen reprezentacije, dvadesetšestogodišnji fudbaler prvo se "prisetio" Svetskog prvenstva u Nemačkoj.

    "Bilo je sramota sve što se tamo izdešavalo. Ali, imam šanse da zaigram sa Srbijom na još jednom, možda čak i dva svetska šampionata. Ako ikada stignemo do finala SP - istog trenutka završavam karijeru. U fudbalu više nemam snova, samo ambicije", zaključio je Vidić.

    (MONDO)

    lepo je kad su naši sportisti u prvom planu, Nemanja polako i sigurno gradi svoju igračku karijeru
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  5. #20

    Odgovor: Sportske zanimljivosti

    ATLETIKA: Merion Džons bankrotirala


    Sedam godina posle Olimpijskih igara na kojima je osvojila pet medalja, što nije uspelo nijednoj drugoj sportistkinji na svetu, slavna američka atletičarka Merion Džons je bankrotirala!


    Sprinterka koja je na vrhuncu karijere zaradjivala izmedju 70.000 i 80.000 dolara po trci, ne računajući milionske sponzorske ugovore, sada na računu, prema izvorima lista "Los Andjeles Tajms", ima svega oko 2.000 dolara (oko 1.500 evra).

    Džonsovoj je banka prošle godine zaplenila imanje vredno 2,5 miliona dolara na Čepel Hilu u Severnoj Karolini. Trostruka olimpijska šampionka bila je prinudjena da proda i druge nekretnine, uključujući kuću svoje majke.

    Finansijski problemi Džonsove otkriveni su na sudjenju treneru Danu Pfafu, kog je optužila za kršenje ugovora. Pfaf je, medjutim, uzvratio kontra-tužbom i dobio 240.000 dolara vredan spor na ime neisplaćenih honorara i sudskih troškova.

    Problemi Džonsove sa tužbama počeli su 2003. godine, kada ju je Viktor Konte, osnivač ozloglašene laboratorije "BALKO" (BALCO), optužio za doping.

    Merion Džons je prošle godine bila pozitivna na hormon EPO i odmah se iz Evrope vratila u SAD, gde je oslobodjena optužbi. Ona je, ipak, zbog nenastupanja na takmičenjima izgubila oko 300.000 dolara.

    (Beta-AP)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  6. #21

    Odgovor: Sportske zanimljivosti

    Stojković i Vukčević briljiraju u Sportingu

    Reprezentativni golman Srbije Vladimir Stojković imao je lep debi za Sporting iz Lisabona, budući da je sačuvao svoju mrežu u pobedi "lavova" nad francuskim Lilom (3:0) u prijateljskom meču.

    Pored srpskog golmana, odličnu partiju u dresu lisabonskog tima pružio je i Simon Vukčević, koji je u 65. minutu postigao treći gol za Sporting, posle dobre asistencije Mutinja.

    U timu lisabonskih "lavova" do 60. minuta igrao je i bivši napadač Crvene zvezde Milan Purović, umesto koga je u 60. minutu u igru ušao Derlei.

    Dvostruki strelac na meču sa Lilom bio je i jedan od najboljih golgetera u Portugaliji, Liedson u 13. I 53. minutu.

    (MONDO)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  7. #22

    Odgovor: Sportske zanimljivosti

    Djordjo Armani najnovije pojačanje Čelsija

    Fudbalere londonskog Čelsija naredne tri godine će oblačiti italijanski modni kreator Djordjo Armani, koji je u četvtak prihvatio ponudu da radi odela za klub sa Stamford Bridža.

    "Prihvatio sam ponudu sa oduševljenjem jer rado radim sa fudbalerima. S njima je lako saradjivati, a kao idoli mladih postavljaju i nove trendove, pa očekujem da će naša saradnja biti plodonosna", rekao je Armani u intervjuu Gazeti delo Sport.

    Nove Armanijeve kreacije u plavoj boji londonskog kluba biće predstavljene u nedelju, kada se na novom stadionu Vembli igra utakmica engleskog Superkupa (Komjuniti šild) izmedju Mančester junajteda i Čelsija.

    Poslednji Armanijev posao sa fudbalerima bio je sa reprezentacijom Engleske, kada je selektor bio aktuelni trener Mančester Sitija Sven Goran Erikson.


    (MONDO)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  8. #23

    Odgovor: Sportske zanimljivosti

    Materaci otkrio dugo čuvanu tajnu!


    Reprezentativac Italije Marko Materaci otkrio je posle 13 meseci dugo čuvanu tajnu šta je zapravo rekao Zinedinu Zidanu u finalu Svetskog prvenstva 2006. godine u Nemačkoj, posle čega je isprovocirani kapiten Francuza isključen.

    "Volim kurve kao što je tvoja sestra", bila je rečenica koja je razbesnela Zidana zbog čega je glavom udario Materacija u grudi, otkrio je italijanski reprezentativac u intervjuu za nedeljnik "TV Sorisi e Canconi".

    Materaci je u nekoliko navrata izjavio da je u provokaciji spomenuo Zidanovu sestru, ali nikada do sada nije otkrio tačne reči koje je upotrebio.

    Mediji širom sveta još dugo nakon završetka Mundijala u Nemačkoj bavili su se sadržinom izrečene provokacije, kojom je Zinedin Zidana na neslavan način okončao svoju dugu i veoma uspešnu karijeru.

    (MONDO)

    Materaci - žabarska p...a!!!
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  9. #24

    Odgovor: Sportske zanimljivosti

    Tko će mi objasniti? Dal' sam samo ja pustila pamet na pašu?

    Jučer se igrala prijateljska utakmica između BiH i Hrvatske.. I? Ne bi bilo ništa čudno da nije bila prava pravcata agresivna utakmica gdje se ganjao rezultat. I gdje su padale riječi svakakve.. Npr. riječi od strane Bosanaca upućene Srni; citiram 'Ma p**** ti m*******!' Čemu to??

    U prvom poluvremenu je Hrvatska pokazala da zasluženo spada među 7 najboljih reprezentacija svijeta (nakon jučerašnje utakmice navodno i među prvih 6). Dva gola. Dva sjajna gola je dala Hrvatska. Da Silva i Srna. Fenomenalnih 45 min.. Osim jedne pogreške (hrvatske) gdje je bosanski nogometaš izdriblao hrvatske i zabio Hrvatima gol. Prelijep, svaka mu čast. Prelijep i iznenadan gol.

    2:1

    Hrvatska je dominirala u igri a BiH u prekršajima. 7:13 za bosance..

    Drugo poluvrijeme me je razočaralo totalno. Osim što je Hrvatska podbacila potpuno, osim što je prekršaja bilo abnormalno puno.. Navijači.. Navijači (i jedni i drugi) su pokazali zašto navijače uvijek prati negativni predznak. Što se zbilo? Brate mili, pa to je prijateljska utakmica!! Utakmica da dođeš i uživaš u izvedbama svojih miljenika. Utakmica gdje se testiraju novi i friški igrači da se vidi kako dišu u kolektivu.. Čemu onda nered na stadionu?? Nije li to sramota da igrači moraju dolaziti do njih i smirivati situaciju? Moliti! čemu bacanje upaljača i inih stvari na teren?? Razočarali su me. Svi. Dobre 4 min smo mi, u svojim domovima, gledali naguravanje između kordona specijalaca i navijača hrvatskih na stadionu. Sramota.

    Ajmo dalje..

    Dakle, drugo poluvrijeme je bilo totalno bezveze ali plodno golovima. Od 70 min pa narednih 7 min, pala su čak 4 gola! Hrvati pali u igri, Bosanci podivljali i napadali.. Tu nemam što da ispričam. Osim.. Svaka čast bosanskom igraču Muslimoviću koji je sam zabio Hrvatskoj 3 gola. Bravo mali!

    Uglavnom, završilo je s rezultatom 5:3 za Hrvatsku.

    I to je bila prijateljska utakmica koja nipočemu nije odisala prijateljski.

    Kuda ide ovaj svijet?

    Mržnja očito sve više i više prevladava u nama.

    Sad se više ne bockamo samo s Vama i Slovencima.. Ne..

    čemu to?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #25

    Odgovor: Sportske zanimljivosti

    ... šta reći osim da je glupost neuništiva... a bure baruta koje nam je uništilo nekada zajedničku državu zapaljeno je baš na stadionu. Na Poljudu u Splitu kad je gorela Jugoslovenska zastava na jarbolu. Da nezaboravim čuveni Maksimir haos - tuča navijača Dinama i Crvene Zvezde i još čuveniji Bobanov šut u glavu onog nesrećnog policajca... To nisu navijači to su huligani, bolesni nacionalisti (ma koje nacije bili) koji su opijeni mržnjom i mesto im je u kavezu sa ostalim zverima.

    A evo šta je uradio jedan 'igrač':

    Naci pozdrav i najveća kazna u češkom fudbalu


    Za ruku uzdignutu u nacistički pozdrav na utakmici protiv Viktorije Žižkov pre dve nedelje, fudbaler Sparte iz Praga Pavel Horvat kažnjen je sa 200.000 kruna (oko 7.400 evra). To je do sada najviša pojedinačna kazna u češkom fudbalu izrečena za nepristojno ili rasističko ponašanje.

    Disciplinska komisija Češko-moravskog fudbalskog saveza nije prihvatila objašnjenje Horvata da je u poslednjem minutu utakmice samo uzdignutom rukom želeo da umiri publiku.

    Ceo incident suviše je podsetio na skup neonacista, jer su navijači počeli da skandiraju ime asistenta u Sparti Horsta Zigla, ali obrnuto, tako da se činilo da ceo stadion uzvikuje "zig hajl", a na to je Horvat podigao desnicu.

    "Sudski veštak je ocenio da je Horvat digao ruku u nacistički pozdrav 'zig hajl'. Kaznili smo ga zato što je ukaljao ugled češkog fudbala. Ne kažem da je Horvat ekstremista, ali ne želimo da osporavamo procenu veštaka", rekao je dnevniku "Mlada fronta Dnes" šef disciplinske komisije Aleksander Karolji.

    "Takve gestove i ispade u fudbalu nećemo da trpimo, bez obzira na to iz kakvih su namera", dodao je Karolji.

    "Možda sam nesvesno učinio gest za koji sam se odmah posle utakmice izvinio. Nisam želeo nikoga da uvredim", kazao je Horvat.

    (Beta)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  11. #26

    Odgovor: Sportske zanimljivosti

    Barselona traži obeštećenja od reprezentacija


    Predsednik fudbalskog kluba Barselone Hoan Laporta izjavio je da bi nacionalne selekcije trebale da novčano nadoknade klubovima to što koriste njihove igrače.

    "Sramota je što moramo da puštamo naše strane igrače da igraju za nacionalne selekcije, a da mi ne dobijemo nikakvu nadoknadu za to", izjavio je Laporta.


    Laporta je dodao da Evropska fudbalska unija (UEFA) i Svetska fudbalska federacija (FIFA) moraju da reše ovo pitanje.

    "UEFA i FIFA razmatraju ovaj problem, ali ne vidim kod njih želju da ga reše. Ako ne reše problem, moraćemo da razmislimo o tome da ne dozvolimo igračima da igraju za svoje selekcije", rekao je Laporta.

    Čelnici Barselone nezadovoljni time što napadač Tijeri Anri neće moći da igra za trofejni tim u meču Kupa Katalonije protiv Gimnastika, jer ima obaveze prema reprezentaciji Francuske koju očekuje duel sa Škotskom u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2008. godine u Austriji i Švajcarskoj.

    (Beta)

    Profit, profit i samo profit... kupio sam ih i imaju da igraju za mene, samo za mene, kakav nacionalni tim, reprezentacija? Toga ...

    Kako su ljudi sebični i gledaju isključivo svoj interes... strašno!
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  12. #27

    Odgovor: Sportske zanimljivosti

    Šampion Evrope - Milan gost Partizana

    Kaka u Humskoj! Uh, kakva bi to bila senzacionalna vest i verovatno transfer koji se nikada više ponovio u srpskom fudbalu! Na žalost navijača Partizana, Kaka neće obući crno-beli dres (mada, ko zna), ali će ga oni ipak videti u Beogradu.

    "Sportski žurnal" objavio je u četvrtak da se šampion Evrope Milan odazvao pozivu Partizana da 12. oktobra u Beogradu odigraju prijateljski meč.

    Svi detalji su utanačeni i čeka se samo da dogovor bude utanačen, navodi list. Crno-beli bi trebalo da pokriju troškove puta i boravka ekspedicije Milana u Beogradu, a preostali deo prihoda od ulaznica bio bi podeljen na ravne časti.

    Oba tima iskoristiće pauze u nacionalnim prvenstvima zbog reprezentativnih utakmica u kvalifikacijama za EURO 2008. i odigraće meč koji će svakako napuniti tribine stadiona u Humskoj. U Partizanu veruju da bi i 15.000 gledalaca bilo dovoljno da se pokriju troškovi.

    Partizan je 10. oktobra trebalo da odigra prijateljski meč sa Borcem u Banjaluci, ali je utakmica otkazana zbog smrti predsednika RS Milana Jelića.

    Partizan je ovog leta već igrao sa jednim milanskim gigantom - Interom u Bolcanu, kada su crno-plavi pobedili 1:0 golom Zlatana Ibrahimovića.

    (MONDO)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  13. #28

    Odgovor: Sportske zanimljivosti

    Merion Džons priznala da se dopingovala - i sad kad je ovo isplivalo na videlo treba sebi da kažem kako sam bio konj što sam sa uživanjem pratio njene trke u Sidneju i divio se njenim uspesima...

    Trostruka olimpijska šampionka američka atletičarka Merion Džons priznala je u pismu upućenom roditeljima i prijateljima, da se dopingovala uoči Olimpijskih igara u Sidneju 2000, kada je osvojila pet medalja, objavio je "Vašington Post".

    Američka sprinterka je u pismu izjavila da je uzimala veštački steroid, takozvani "nevidljivi", odnosno THG (tetrahidrogestrinon), pune dve godine uoči Igara. Džons je dodala da je zabranjenu suspstancu dobila od svog tadašnjreg trenera Trevora Grejema, koji joj je rekao da se radi o preparatu na bazi ulja.

    "Želim da se izvinim svima zbog ovoga što sam učinila. Žao mi je što sam razočarala tolike ljude koji su verovali u mene", ističe atletičarka u svom pismu.

    Džons tvrdi da do 2002, kada je raskinula saradnju sa Grejemom, nije znala šta uzima. Takodje priznaje da je 2003. slagala federalnim agentima kada su je ispitivali u jeku čuvene "Balko afere".

    Džons kaže da je "bila u panici" kada su joj istražitelji pokazali uzorak "nevidljivog", što je ona odmah prepoznala kao preparat koji je godinama uzimala.

    Iako do sada nikada nije bila zvanično optužena za doping i učešće u aferi "Balko", kada se otkrila organizovana proizvodnja i korišćenje THG-a medju elitnim atletičarima, karijera američke sprinterke vidno je uzdrmana poslednjih godina.

    Posle svedočenja pred federalnim sudom 2004. zajedno sa još nekoliko atletičara, Džons je oslobodjena optužbi, dok je njen tadašnji muž i bivši svetski rekorder na 100 metara Tim Montgomeri 2005. kažnjen dvogodišnjom suspenzijom zbog dopinga, a ista mera izrečena je i nekadašnjem svetskom surekorderu na 100 m, Džastinu Getlinu kao i bivšoj svetskoj dvoranskoj prvakinji na 200 m Mišel Kolins.

    Već za petak zakazano je sudjenje, na kojem bi Džons trebalo i javno da prizna sve navode iz pisma.

    (Tanjug)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  14. #29

    Odgovor: Sportske zanimljivosti

    Kolić šampion sveta

    Najtrofejniji srpski aviomodelar Ivan Kolić je nakon poslednjeg ovogodišnjeg Svetskog kupa u Bernu uspeo da zadrži prvo mesto u generalnom plasmanu tog prestižnog takmičenja, odnosno da se u klasi F1B gumenjaci domogne titule najuspešijeg u 2007. godini.

    Neizvesnost kome će pripasti zlatna medalja u ovoj sezoni trajala je do prvog finala, koje se letelo na pet minuta, i u kojem je Kolić nadmašio trostrukog šampiona Svetskog kupa Nemca Bernarda Silca.

    Takmičenja u Bernu Kolić je u konkurenciji 57 izvanrednih avio modelara okončao na šestoj poziciji, Silc je bio osmi i to je bilo dovoljno da uz 159 bodova ovogodišnja titula pripadne srpskom sportisti i to treći put u karijeri.

    Drugo mesto zadržao je Ukrajinac Igor Vivčar sa 152 poena, a treći je Silc sa 147 bodova.

    Najbolji u generalnom poretku Svetskog kupa Kolić je bio 2000. i 2002. godine, a tokom 2007. pobedjivao je na kupovima u Srbiji, Ukrajini, Bosni i Hercegovini i Bugarskoj.

    (Tanjug)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  15. #30

    Odgovor: Sportske zanimljivosti

    OVO NIJE ZANIMLJIVO! Olivera Jevtić evakuisana iz Kenije

    Atletičarka Olivera Jevtić evakuisana je iz Kenije, gde se pripremala za maraton u Dubaiju. Posle predsedničkih izbora u Keniji su izbili nemiri u kojima je stradalo 300 ljudi.

    U toj afričkoj zemlji borave 54 državljana Srbije i oni su smešteni u ambasadu u Najrobiju, javlja televizija Foks.

    Olivera Jevtić je, u izjavi za Foks, navela da je sada na bezbednom i izrazila zahvalnost ambasadi Srbije i otpravniku poslova Saši Mart.
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Istorijske zanimljivosti
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 26.06.2016, 22:18
  2. Zanimljivosti u svetu
    Autor proleće u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.09.2015, 17:51
  3. Olimpijske zanimljivosti
    Autor DrinChe u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 28.10.2013, 08:12
  4. Pozorišne zanimljivosti
    Autor DrinChe u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:14
  5. Zanimljivosti o Božiću i božićnom drvetu...
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.12.2008, 08:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •