Ljubav! Sta je to??? - Strana 19
Strana 19 od 20 PrvaPrva ... 917181920 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 285 od ukupno 287
  1. #271

    Odgovor: Sta je ljubav po vama?

    Ljubav Majk Leo i Slavujko vole
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #272

    Odgovor: Sta je ljubav po vama?

    Ljubav je lepa , al zna da boli
    tako je kad se iskreno voli
    kada u grudima pocne da lupa
    Ljubav i pamet, ne idu skupa...
    Onda kada srce za nekim kuca
    Ljubav je pogled ocima srca....

    By B

  3. #273

    Odgovor: Sta je ljubav po vama?

    Možda ovako nešto....:


    P.S. Hvala demotivaciji na sjajnim rečima !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #274

    Odgovor: Sta je ljubav po vama?

    Ljubav je kad uz nekog možeš da budeš ono što jesi, a taj neko tu tvorevinu koja čini ono što jesi čini svetlijom.

  5. #275

    Odgovor: Sta je ljubav po vama?

    Sprcala sam 38 u guzicu i ne znam šta je ljubav.
    Sve ono što sam mislila da jeste, zapravo nije.
    Ljubav je prijateljstvo, na primer.
    Sve ostalo mož' da bude ne mora da znači.
    Izvesnost dosadi, ludilo razboljeva.
    Meni je ipak, draži početak..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  6. #276

    Odgovor: Sta je ljubav po vama?

    Ljubav? Ma to je...i:
    - i još
    -

    ...za babu a za Iš:
    -

    ...i tako .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #277

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Ivana je moja jedina prava ljubav.

    Evo mogu da kažem par reči iz mog skoro trogodišnjeg iskustva šta je to prava ljubav kako biste mogli da je prepoznata ako vam se dobog desi nekad:

    zavoleo sam je na prvi pogled, ona je postala moja devojka pet minuta pošto smo se upoznali, ili prvog sata kad smo se upoznali...ili prvog sekunda, kad bolje razmislim
    zavoleo sam je kao što volim svoje najmilije celog života, to je ona ljubav za koju si siguran da će trajati zauvek, ono bezrezervno osećanje koje se ne plašiš da podeliš i koje ti se vraća u talasima, i preplavljuje te, i kupaš se u njemu, i leči ti rane koje donosi vreme
    sve naše svađe su toliko benigne da im se redovno smejemo posle nekog vremena
    smisao za humor nam je sličan, i muzički ukus nam je sličan, i filmski, i ne mogu da razumem kako različiti ljudi opstaju zajedno...to mi nikad neće biti jasno
    nema igara, nema proveravanja, nema laganja. Milina.

    Pre par dana je bila na trčanju. Ja sam spokojno gledao tv u stanu, i bilo je već prošlo 12 kad sam se setio da bi trebalo da mi se već javi da je krenula. I pozovem je. Ne javlja se. I pozovem je ponovo posle 10 minuta. Ne javlja se opet. I osetim kako me prvi put u životu obliva hladan znoj. Pretpostavljam da je to ona bolesna količina ljubavi koju uglavnom majke imaju prema svojoj deci kad pomisle da se desila ko zna šta loše. Uglavnom, meni je milion misli prošlo kroz glavu, a sve su se u sekundi sažele u užasan osećaj praznine, praznine koja bi nastala kad nje ne bi bilo, u spoznaju da je sve pre Ivane bio nečiji drugi život, a da sam ovo danas konačno ja, onaj koji sam trebao da budem oduvek. Užasan, užasan osećaj. Javila se posle par minuta. Kazaljka života je krenula da ide normalnom, glatkom brzinom...

    I eto. Naravno da nije lako živeti sa mnom. Treba čovek da istrpi tu količinu pametovanja, džangrizavosti, nametanja mišljenja i tako nekih lepih stvari kojima sam sklon, ali s druge strane, ko može da me ne voli, jelde?

  8. #278

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Kada je poljubac na vratu jedini pravi nakit...
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  9. #279

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    - toplina ...od njenog poljupca,
    - mir ...njeni prsti u mojoj kosi,
    - ogrlica...zagrljaj,
    - svetlo...sjaj njenih očiju.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #280

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Citat Mijatović kaže: Pogledaj poruku

    Pre par dana je bila na trčanju. Ja sam spokojno gledao tv u stanu, i bilo je već prošlo 12 kad sam se setio da bi trebalo da mi se već javi da je krenula. I pozovem je. Ne javlja se. I pozovem je ponovo posle 10 minuta. Ne javlja se opet. I osetim kako me prvi put u životu obliva hladan znoj. Pretpostavljam da je to ona bolesna količina ljubavi koju uglavnom majke imaju prema svojoj deci kad pomisle da se desila ko zna šta loše. Uglavnom, meni je milion misli prošlo kroz glavu, a sve su se u sekundi sažele u užasan osećaj praznine, praznine koja bi nastala kad nje ne bi bilo, u spoznaju da je sve pre Ivane bio nečiji drugi život, a da sam ovo danas konačno ja, onaj koji sam trebao da budem oduvek. Užasan, užasan osećaj. Javila se posle par minuta. Kazaljka života je krenula da ide normalnom, glatkom brzinom...
    I? Gdi je bila? Što se nije javila? Hm?
    Trčanje posle 12...ti si baš divan muž, blago njoj. Ja imam izlaz do 9. Zakasnim li 5 minuta, ovaj odmah zove mountain police.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #281

    Odgovor: Sta je ljubav po vama?

    ljubav je interes
    ja tebi ti meni
    ja ti kuvam,ti donosis mesiste na sto
    ja sam slaba,ti me hrabris
    tebe sjebali na poslu,ja cinim sve da se ne osecas ko kreten
    ti trpis moju majku,ja tvoju
    isto i s prijatejima
    ne sekiram se da ce da iskljuce struju,platices
    bole te usi za poklon za svadbu kad cu ja da kupim
    kredit napola
    i tako...

    jedina bezinteresna ljubav je prema onome sto rodis
    volis ga kakav god da je
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #282

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Citat Mijatović kaže: Pogledaj poruku

    Pre par dana je bila na trčanju. Ja sam spokojno gledao tv u stanu, i bilo je već prošlo 12 kad sam se setio da bi trebalo da mi se već javi da je krenula. I pozovem je. Ne javlja se. I pozovem je ponovo posle 10 minuta. Ne javlja se opet. I osetim kako me prvi put u životu obliva hladan znoj. Pretpostavljam da je to ona bolesna količina ljubavi koju uglavnom majke imaju prema svojoj deci kad pomisle da se desila ko zna šta loše. Uglavnom, meni je milion misli prošlo kroz glavu, a sve su se u sekundi sažele u užasan osećaj praznine, praznine koja bi nastala kad nje ne bi bilo, u spoznaju da je sve pre Ivane bio nečiji drugi život, a da sam ovo danas konačno ja, onaj koji sam trebao da budem oduvek. Užasan, užasan osećaj. Javila se posle par minuta. Kazaljka života je krenula da ide normalnom, glatkom brzinom...
    I? Gdi je bila? Što se nije javila? Hm?
    Trčanje posle 12...ti si baš divan muž, blago njoj. Ja imam izlaz do 9. Zakasnim li 5 minuta, ovaj odmah zove mountain police.
    Podne krele, podne, kakvo crno noćno trčanje jestinormalna, a nije se javila jer joj je zbrisao bus ispred nosa, pa nije čula telefon, pa se javila čim je ušla u sledeći bus za Mladenovac. Znaš kako je to, beogradčići mogu da trče samo po beogradskom asfaltu, pa je tako i ona učlanjena u neku glupost koja se zove BRC (Belgrade running club), i ja ih non-stop pljujem kako su snobići s tim nazivom, gomila mlohavaca ...da se ja pitam, klub bi se zvao Trčko .

  13. #283

    Odgovor: Sta je ljubav po vama?

    Meni moj tata jednom rekao onu mudru, "to ti je prdni, pa uvati" . To je ljubav for me
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  14. #284

    Odgovor: Sta je ljubav po vama?

    Da sam trebala o ovome pitanju odgovarati prije neki mjesec dana, ja bih za ljubav ruke u vatri stavila, pjesme do besvjesti pisala, suzama ih hranila i jos milijun svastarija od sebe za ovo osjecanje prodala, kAo i sto sam do tada radila.
    Sebe do posledne tacke kod njega ostavljala. A on je od moje srce izbrisao svoje pljave kondure, od blatnjave slabost ka jednoj sexi Dami.

    Danas, nemam drug komentar. Osim ovaj:

    Priložene slike Priložene slike  
    Ima dana kada mi treba neko... Neko, ko ništa ne pita, a zna sve.

  15. #285

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Kad dodjes na Nikolu Teslu u 22h iako znaš da avion iz Moskve sleće u 23.15
    I cupkaš u mestu
    I gledaš netremice u onaj odvratni paravan iza koga nikako da se pojavi poznati lik...

Strana 19 od 20 PrvaPrva ... 917181920 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zašto kažeš ljubav...
    Autor SansRomantic u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 01.08.2012, 01:54
  2. Ono kao ljubav
    Autor makilli u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.06.2012, 17:09
  3. ljubav ili ...
    Autor bly u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 15.07.2008, 15:50
  4. Sve za ljubav
    Autor Lady in red u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 16.04.2007, 14:07
  5. A gde je tu Ljubav?
    Autor SansRomantic u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 25.09.2006, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •