Ljubav! Sta je to??? - Strana 2
Strana 2 od 20 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 287
  1. #16

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Ljubav je pobeda mašte nad inteligencijom.
    Ćuti i prenesi dalje....

  2. #17

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Ljubav, to ti je tesko izleciva bolest, jednom se razbolis, i gotovo nikad ne ozdravis. Ona ti je kao brzi voz, njena poslednja stanica je uglavnom razocarenje . Pravu ljubav ne mozes naci tamo gde je nema, niti je mozes sakriti tamo gde postoji.
    ...................

  3. #18

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Citat mariposa kaže: Pogledaj poruku
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  4. #19

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    ljubav je kad nekog tolko volis da ga jednostavno volish.




    ja se nadam da i ova moja izjava nece biti obrisana ( namerno nije bas pametna ali je bar moja )
    Poruku je izmenio tibor, 08.05.2007 u 18:53 Razlog: dopuna teksta

  5. #20

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Ljubav... To je nesto sto reziseri i tekstopisci uzdisu u nebesa i prosto te nateraju da poverujes da tako nesto stvarno postoji.

    Sinoc sam posle ko zna koliko vremena ponovo videla spot pesme "My heart will go on" od Celine Dion, uradjene za film Titanik. Gledajuci taj spot, pomislila sam kako je ljubav u tom filmu pretstavljena kao nesto predivno... Da postoji ljubav na prvi pogled, da postoji prava ljubav, da ljubav moze pobediti sve prepreke , da, kada volis, mozes uciniti potpuno sve... Da je ljubav nesto sto te dize na sedmo nebo, da je neiskvarena, bez prevara i lazi...
    U toku spota, shvatila sam da su upravo filmovi i pesme o ljubavi idealizovali nasu sliku o ljubavi, i sakrili njeno pravo lice. Da ipak nije nesto tako divno i bez kraja.

    Za mene je ljubav obmana. Bolna. Sa lazima. Sa krajem. Mozda je predivna na pocetku, ali svaki kraj je isti.
    I ne razumem zasto se opet iznova zaljubljujemo, iako znamo da ce na kraju opet biti bolno.
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  6. #21

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    to je kad ti karburator (citaj srce ) pocme stucati kad vidis osobu za koju dodajes gas.

  7. #22

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Ljubav je kad uspes pobediti sebe, kad uspes oprostiti, kad nekog prihvatis sa svim manama i vrlinama koje poseduje...kad uspes shvatiti da nije ni on savrsen vec samo ljudsko bice koje se trudi da te voli na isti nacin na koji ti volis njega...i pravi greske kao sto ih pravis i ti...
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  8. #23

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Eh, ljubav...

    To mu dodje valjda onaj osetjaj, kad si i sretjan i tuzhan u isto vreme, kada bi se smejao i plakao...

    Sve u svemu, lep osetjaj... Slazhem se da je u vetjini sluchajeva na kraju bolno (nishta ne traje vechno), ali mislim da ne treba odustajati od toga... Bash me razochara kad vidim da mladi, do 18 godina, vetj prichaju kao da su imali hiljadu veza, i kako su razocharani u ljubav, i bla bla... Ne treba odustajati... Postoji ljubav na prvi pogled, probao sam to, deshava se... Postoji i prava ljubav, ona shto traje dugo, dugo... To josh chekam da naidje... Ali ne odustajem... Jer... Nada umire poslednja... A ljubav odmah posle nje


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  9. #24

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Kroz vreme, shvatio sam da je prava obostrana ljubav kada ste oboje spremni da menjate svoje zivote zbog onog drugog...

    ...sve izmedju,blede su senke...

  10. #25

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    ... Ljubav je '' nešto '' što više se ćuti, a reći se ne sme ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  11. #26

    07 Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    To nije samo reč, već nešto više to drugsčije čits i piše... U srcu ostaju rane na duši trag to je znak da se voli najviše...

  12. #27

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Ljubav je najveci izvor snage za iluziju
    Ćuti i prenesi dalje....

  13. #28

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Ljubav je pokretac zivota,na zalost ponekad zna bude jako bolna!!!

  14. #29

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Kada nekome kažemo "Ja te volim", time smo upravo negirali stanje ljubavi. Taj iskaz je manipulacija.
    neunistiva zlojebaba!

  15. #30

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    "love is the name,
    sex is the game,
    forget the name
    and play the game"
    jim morisson-the doors
    smesi se... sutra ce biti gore

Strana 2 od 20 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zašto kažeš ljubav...
    Autor SansRomantic u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 01.08.2012, 01:54
  2. Ono kao ljubav
    Autor makilli u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.06.2012, 17:09
  3. ljubav ili ...
    Autor bly u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 15.07.2008, 15:50
  4. Sve za ljubav
    Autor Lady in red u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 16.04.2007, 14:07
  5. A gde je tu Ljubav?
    Autor SansRomantic u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 25.09.2006, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •