Ljubav! Sta je to??? - Strana 20
Strana 20 od 20 PrvaPrva ... 10181920
Prikaz rezultata 286 do 287 od ukupno 287
  1. #286

    Re: Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    U petak dobijem opaku dijareju. Pretpostavljam da se to desilo zbog Đokovića i njegovog mrljavljenja sa Vavrinkom, pa me strefilo psihički. Uglavnom, tako ispražnjen (na sve moguće načine), krenem ja put Mladenovca da sačekam svoju umornu radnicu koja se vraća sa šljake. I vozim onako blago malaksao, put prav, saobraćaja nigde, nebo kao da izniče direktno iz zemlje, a sunce zalazi za Kosmaj i boji oblake blagim rumenilom (da umem da slikam, slikao bih samo nebo, i kraj)...dan nagoveštava proleće, ono koje tek treba da nikne iz zime koja je još svuda okolo.

    Ranije, kad bi se desio takav dan, bacao me u blagu depresiju, jer mi se budio nemir u grudima, i nekako sam bio užasno svestan osećaja da sam mali, prolazan, i sam, sam ispod ogromnog neba. E sad, te teskobe nije bilo. Vozio sam u susret svojoj rođenoj ženi, znajući da nisam sam, i dan je bio samo lep, i oblaci su mi se smešili.

    Zar je potrebno reći da je i dijareja nestala? (doduše, tek kad sam odkmečao kako umirem i kad mi je Ivana skuvala hektolitre čaja, tetošeći me sve u 16)

    Ako to nije ljubav, ja ne znam šta jeste.

    A ljubav je i kad pričam sa ćaletom, a njega nema. Al' to je neka druga vrsta ljubavi.

    I takoooo...

  2. #287

    Odgovor: Re: Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    To sam ja...
    Ovih dana...
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

Strana 20 od 20 PrvaPrva ... 10181920

Slične teme

  1. Zašto kažeš ljubav...
    Autor SansRomantic u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 01.08.2012, 01:54
  2. Ono kao ljubav
    Autor makilli u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.06.2012, 17:09
  3. ljubav ili ...
    Autor bly u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 15.07.2008, 15:50
  4. Sve za ljubav
    Autor Lady in red u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 16.04.2007, 14:07
  5. A gde je tu Ljubav?
    Autor SansRomantic u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 25.09.2006, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •