Ljubav! Sta je to??? - Strana 10
Strana 10 od 20 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 287
  1. #136

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    ...ona je uvijek tu,negdje duboko u nama,skrivena u neiskrenim rijecima,nesigurnosti i strahu od propasti. Nju treba gajiti,njegovati,cuvati... Malo je onih koji to znaju,a mnogo vise onih koji iako to znaju bjeze od stvarnosti.
    I'm floating on air..

  2. #137

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    ljubav je kada se pogledom razumete,kada se budite svako jutro s osmehom na licu,kada osetite toplinu zagrljaja,kada zelite da vreme stane samo za vas dvoje...ljubav je sve ono sto nas pokrece
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  3. #138

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Trazim tvoj ocrtali lik u crvenoj noci i jesenjem polusnu,da nacrta tvoje obrise samo za moju dushu.Potonuce nocas predamnom svaki crveni grad u potrazi za tvojom senkom...
    Izacicu iz svakog oblaka,trazeci trag zalutalih koraka.
    Potrazicu put koji vodi ka tvome dlanu,mestu tolike topline i vedrine.Dolini koja chuva istinu o putevima...
    Shta kaze mushkarac nakon petog orgazma?!
    -Hvala garava !

  4. #139

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    ljubav je ovo divno osecanje koje nosim u srcu...dusi..
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  5. #140

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Dodirni me,oseti moje grudi,
    ponudi me sebi kao sneg u Februaru.
    Hladna sam,ugrej me
    Zaledicu se,morash me otopiti...
    Spusti svoje ruke na mojim ramenima
    Neka tvoje usne,boje treshnje
    pronadju put po mojim grudima...
    Zarij mi prste u bedrima
    -neka osetim bol...
    Ruke su ti poput svile nezne,
    slatki trzaj strasti,prolazi lagano kroz svaku poru
    lako,poput dece niz sneznu padinu.
    Dodji,da te u sebi osetim...
    Shta kaze mushkarac nakon petog orgazma?!
    -Hvala garava !

  6. #141

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Ljubav je samo rec

    Ljubav je samo rec i nista vise,
    ljubav se uvek isto cita i pise.
    Ruka u ruci je vec nesto drugo
    i sapat neznih reci uz kapi kise.
    Ljubav je samo rec i nista vise,
    ljubav je samo rec i nista vise.
    Ponekad je samo pogled
    uzrok bezbroj budnih noci.
    Uzalud se nekad moli,
    to je ljubav,to se voli.
    I kad oci suze vlaze i nevesto kad se laze
    ili kada telo gori,
    to je ljubav,to se voli,
    to je ljubav,to se voli,
    to je ljubav,to se voli.

  7. #142

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    ...kad mi kuva ono što volim da jedem...

  8. #143

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Razmišljati u množini...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  9. #144

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Kad se dvoje gledaju dugo...satima...cute...svaka rec im je suvisna...ne spustaju pogled...razumeju se...
    Poruku je izmenio BoginjaMarija, 03.11.2008 u 23:17 Razlog: ljubav
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  10. #145

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    kad me moj sin ujutru,pre polaska u skolu,zagrli i kaze mi:Ne sekiraj se,majka,ima da stisnem dupe i da uradim taj kontrolni kako treba!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #146

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Kad oprostis (al' ne zaboravis, sto rece nas Pavle ...) nekim personama sto ti ich ne vrcu onija hot red bondage kozni komplet ...
    I kad im halalis sto nikako da im se prstici oporave pa da istutumaju neku poruku, tek 'nako, da se vidi da su jos na dve ...
    Te kad im svaku srecu pozelis za osmehe jutrom ranim ...
    Jeste, tako ...
    U potrazi za sobom, pronasao sam nesto mnogo lepse ...

  12. #147

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    owo mozda nije pjesnicki,ali je moje ,moje rijeci koje objasnjawaju ljubaw..
    ljubaw ce uwjek ostati 'glupa' po pitanju granica..ljubaw nema granicu...ljubaw je kad se zbog nje smijes,kad patis..kad nije lazno kad nema glumu..kad se smijes ono ..sam sa sobom..kad je se sjetis...kad oci zasuze zbog nje..pa da si najjaci na swijetu...kad se odusewljawas njom i kad si ljut na nju...kad umijes da se prilagodis swemu i ako grijesi...jer je wolis...kad ti dodje da nestanes sa ziwota kad te naljuti..ima ona pjesma od hari mata hari
    ''ako pogrijesis
    nesto ruzno naprawiss
    stacu pred Boga
    i reci
    ja sam kriw..'
    to je ljubaw...ljubaw je kad si u stanju da uradis odma i swe zbog nje...kad te briga za posledice...kad ces preko swega preci zbog nje..kad se pomolis zza nju,a da to ona ne zna..kad se cesto molis za nju...to je lijepo...ma kakwa osoba si ..wolis je..i postupas tako jer je to ljubaw..i shodno s tim djelujes tako s ljubawlju...s ljubawlju prema nekom koga wolis wise od ziwota..i realno gledajuci opet zbog te ljubawi ziwis..jer te nosi..nosi te...nosi te osjecaj..nosi te osjecaj ljubawi..nosi te osjecaj welicine jednog Boga...a i kad imas tu golemu tugu koju zbog nje trpis,opet..i ako si tuzan..upalis pjesmu..i nekako....si srecan i tuzan..jer osjecaj je bozanstwen...prediwan ..i u sred te mracne tuge..i ako grijesi...lijepo je a ta tuga..tuga je cudowiste bez tijela...ali opet ta snazni osjecaj koji struji kroz tijelo je na neki nacin jedan super stit tom monstrumu zwanom-tuga...
    ljubaw je..kad si u stanju da kazes 'ne' bilo kome drugom a njoj ces reci 'da'.....nisi ti slab ako tako postupis..to ce rec prostak neki,to ce reci klosar...koji ne zna sta je ljubaw..i mislice da je neki kao super faktor ako pezuratiwno izrazi tu slabost swoju zaprawo...tu jadnost..jadan je taj...jadan je...glup...jer ne zna..on ne zna..ali tebe nosi taj prelijepi ljubawni wal koji ti daje snagu ,koji ti daje razlog da ides dalje...kad se topis od srece kad te pohwali,kad ti kaze da si super..kad legnes uweche ..nesto se sjetis nje..neke gluposti neke shale neke njene rijechi.. ..pa se nasmjesis i sklopis ochi...to je ljubaw...kad te boli cijelo tijelo zbog nje ako je ljuta ili ti rekla nesto strasno...kad mislis da si najbogatiji na swijetu jer wolis taj osjecaj koji je u tebi ..satkan od ljepote i istine..ludila i istinske duse u widu ljubawi...kad ne znas da funkcionises kad ti kaze nesto,sto ti srce przi,kad ti dusu rastura...kad pocnes da jedes ono sto nisi jeo,ali ona to woli ,pa ces i ti...kad imas nesto i tu tajnu podjelis sa njom kad joj sapnes...kad se zacenes od srece zbog nje...u najwecem 'zimskom minusu' tebi je toplo jer ona ziwi u tebi i daje ti toplinu...i onda kad mislis da si se 'izgubio'..jer te 'cudowiste' okowalo,ni tada mu se ne pushti...samo pomisli da je wolis i swe je nekako opet drugacije,makar te i tjesilo to..tako opstajes...survivor kad ti swi twoji ziwotni uspjesi nishta ne znache,kad nije ona tu...kad te progoni njen glas..swe od nje..kad noc prowedes kao jedan gubitnik slusajuci pjesme pijuci wino..kad ti dusa spawa,a ti swaki zub pokazes osmjehom sjecajuci se nje...zna da boli...nije srecan ko ne woli..ljubaw je 'WRH' srece...uzdrma te.. i drzi dok ne umres....to je najljepshe...i kad ti se swe u tebi prekine..stane..zbog nje ces se podici i naci najljepsi moguci put ziwota,jer cilj je twoja sreca sa tom zenom koja te cini ziwim ma kakwa ta staza bila..staza borbe za srecom i ziwotom 'sa andjelima'....
    Poruku je izmenio egzotic, 10.12.2008 u 23:47

  13. #148

    14 Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Ljubav je ostvarenje sebe u beskraju...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  14. #149

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    ... ljubav je sjajn motiv, krajnji cilj i najlepše stanje našeg duha i svesti...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #150

    Odgovor: Ljubav! Sta je to???

    Ne znam.

    Kad razmislim, nikada nisam ni znao...sve ono za shta sam mislio da jeste ljubav, bili su samo kratki prelasci iz crnog u plavo, da bi osnovna boja posle nekog vremena ponovo prekrila svet...

Strana 10 od 20 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zašto kažeš ljubav...
    Autor SansRomantic u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 01.08.2012, 01:54
  2. Ono kao ljubav
    Autor makilli u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.06.2012, 17:09
  3. ljubav ili ...
    Autor bly u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 15.07.2008, 15:50
  4. Sve za ljubav
    Autor Lady in red u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 16.04.2007, 14:07
  5. A gde je tu Ljubav?
    Autor SansRomantic u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 25.09.2006, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •