Savršen... ali oženjen! - Strana 16
Strana 16 od 16 PrvaPrva ... 6141516
Prikaz rezultata 226 do 238 od ukupno 238
  1. #226

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Ma naravno da čitam.Da ne čitam ne bih se usudila da repliciram.To ti je valjda jasno?
    Ovo je bilo ništa drugo do mog ličnog mišljenja i zato sam napisala BEZ UVREDE.

    Ja se lično pod pojmom poznavati nekoga podrazumevam i to da budem upoznata sa njegovim bračnim statusom,radnim mestom,istorijom bolesti,brojem dece, i svašta nešto konkretno.

    Savršen sigurno ne može biti ako je u fazonu da pogazi ono najčistije i najsvetije, a to je porodica zbog ...ma nebitno je...ovo je jurišanje na vetrenjače.

    Svako ima pravo na svoje mišljenje i delanje.
    Zaboravila si na uvid u stanje na racunu,itd... :@

    nego sta tebi smeta ako se ljudi zabavljaju,to je sve prirodno

    Da je baba znala kad je bila mlada...khm,khM

  2. #227

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat Zblj kaže: Pogledaj poruku
    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Ma naravno da čitam.Da ne čitam ne bih se usudila da repliciram.To ti je valjda jasno?
    Ovo je bilo ništa drugo do mog ličnog mišljenja i zato sam napisala BEZ UVREDE.

    Ja se lično pod pojmom poznavati nekoga podrazumevam i to da budem upoznata sa njegovim bračnim statusom,radnim mestom,istorijom bolesti,brojem dece, i svašta nešto konkretno.

    Savršen sigurno ne može biti ako je u fazonu da pogazi ono najčistije i najsvetije, a to je porodica zbog ...ma nebitno je...ovo je jurišanje na vetrenjače.

    Svako ima pravo na svoje mišljenje i delanje.
    Zaboravila si na uvid u stanje na racunu,itd... :@

    nego sta tebi smeta ako se ljudi zabavljaju,to je sve prirodno

    Da je baba znala kad je bila mlada...khm,khM
    E da! I stanje na računu,to sam propustila
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  3. #228

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Verujem da vecina devojaka( normalnih,moralnih,dobro odgojenih ) ako bi znale da je ozenjen se ne bi upustale u tu vezu.Naravno svako pravilo potvrdjuje izuzetak.
    Da ne ponavljam ono sto je vecina vas rekla,naravno da on ususkan,mazen i pazen od svoje zenice,kad izadje ima sve osobine " savrsenog" jer je dosao da se zabavi.Zsto to radi? druga prica i materijal za drugu temu!
    E sad ako ona zna da je ozenjen i ulazi u vezu,je njena licna stvar i ja je ne osudjujem.Verovatno i ona hoce sasmo zabavu.Zar ona da misli o njegovom braku.Ko u toj " vezi " moze vise da izgubi.Verujem on.Danasnje devojke( ipak ih ima :D ) vole zivot na visokoj nozi,to im jedan mlad covek,student ili nezaposlen ne moze obezbedeti,a ovi ozenjeni,pa u nesto starijim god.mogu i one to koriste.Za osudu s jedne strane,a i za razumevanje s druge..
    Eto...ajde da vidim koliko ce te me ispljuvati...
    Nikad ne reci nikad !

  4. #229

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Cccc... Kako su samo fine dame na ovom forumu. Baš kao i mi muškarci....

    Savršen, ali oženjen je, po meni, sjajno odabran naslov teme, za jednu delikatnu situaciju i to potpuno u duhu naših mentaliteta. Naime, savršenih muškaraca, baš kao žena, nema. To "svaršen" ustvari implicira naše želje prema zabranjenom voću, nečemu što bi trebalo biti nedostižno, ali baš zbog toga se multiplicira njegova privlačnost. Verujem da je u tome štos, jer, kao muškarac, mogu da kažem da ni kod nas nije bitno drugačije, odnosno da nam udate dame, često deluju mističnije, atraktivnije, poželjnije...

    Uostalom, da nisam ovako karakteran, tek posle sklapanja braka, shvatio sam da je baš moglo da me krene...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #230

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Uostalom, da nisam ovako karakteran, tek posle sklapanja braka, shvatio sam da je baš moglo da me krene...
    Da znas ,a tek sad u ovim ( lepim ) godinama...
    Nikad ne reci nikad !

  6. #231

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Verujem da je u tome štos, jer, kao muškarac, mogu da kažem da ni kod nas nije bitno drugačije, odnosno da nam udate dame, često deluju mističnije, atraktivnije, poželjnije...
    Pa zabranjeno voće je oduvek bilo najsladje.

  7. #232

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Ta priča o hemiji pije vodu samo kod blago retardiranih žena jer kad ti kaže da je izašao samo na kratko jer ima obaveze vezane za klince i ženu,i kad obećava kako će uraditi sve da do te rastave što pre dodje a vreme prolazi ,prolazi...i prolazi,onda hemija nestaje i sve što ostaje je neki grozan osećaj da si samo zamena za suprugu koja prolazi kroz fazu srednjih godina pa joj se ne kreše.
    Svašta.
    Nedavno, u razgovoru, reče mi drugarica: "Svakoj od nas se desila veza sa zauzetim".
    Nije svakoj, što ne znači da neće.
    Moje drugarice za koje znam da su ušle u vrtlog zabranjenog voća nisu retardirane. Naprotiv. Samo su u određenom periodu života bile usamljene, ili im je sujeta bila povređena pa im je jedan oženjen dobrodošao da se izleče, ili pak nisu imale vremena, snage ili nečeg trećeg da se troše na građenje veze. Ili su jednostavno uletale u trenutak i bilo im jedovoljno da im u par sati bude lepo.
    Prihvatale su ono što im je nuđeno dok im je odgovaralo. Koliko je to bilo pametno - zavisi koliko su ostajale distancirane, tj. zavisi koliko su im se nadanja menjala.
    Da li je to pošteno? Jesu li se ogrešile? Možda. O sebe. A oni koji su tražili beg iz braka ili zabavu van njega nose svoj deo odgovornosti prema svojoj porodici. Ali, to je već njihov problem i problem njihovih porodica.


    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Ma koju kres varijantu sa nekim o kome ne znam ništa? Jel ti čitaš sebe dok pišeš? Ili bi se stvarno kresnula sa nekim o kome ne znaš ništa drugo sem da ti se fizički dopada,da slično razmišlja ili da slično mašta kao ti?
    Nije li svaka od nas bar jednom poželela tek tu fizičku privlačnost, maštu i razumevanje? Jel greh poželeti, a raciom se toga lišiti ili poželeti i probati?
    Ne znam. Ne jednom sam žalila što mi je racio jak.

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Nikad nisam bila isključiva u životu i mislil da ne treba suditi o nečemu što ne znamo ili nas nije "strefilo"..
    jer nikad se ne zna iza kog ćoška đavo vreba....
    Tako da ...ovo mišljenje nisam donela na osnovu sopstvenog iskustva već samo kažem da je u životu svašta moguće.
    Nikad ne reci nikad,da ti se jednog dana ne obije o glavu
    Poruku je izmenio Mish, 16.02.2012 u 15:04
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #233

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Ja kažem u šta se ja ne bih upustila taman i da je zadnji muškarac na svetu.

    To neko može da lajkuje ili da osudjuje koliko želi.Apsolutno me ne dotiče.Ovde svako iznosi svoje mišljenje što je najnormalniji oblik bitisanja na forumu.

    Ne volim ni lažno moralisanje i "pomirljivo" pisanje.Toliko od mene o ovoj temi.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  9. #234

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Svaka ti čast na čvrstom stavu. I takav lični stav i tvoja rešenost da ni jednog oženjenog ne posmatraš ne samo kao savršenog, nego uopšte ne posmatraš očima žene, nikako nije za osudu.
    Ali, pre nego što osudiš ili okarakterišeš retardiranim one koje ne dele tvoj čvrst stav po tom pitanju pomisli na sve one koji su ti dragi i bliski i našli su se ili se sutra mogu naći u toj situaciji. Pa tek onda njih i sve ostale tebi nepoznate, onako, na blanko, nazovi retardiranim.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #235

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Svaka ti čast na čvrstom stavu. I takav lični stav i tvoja rešenost da ni jednog oženjenog ne posmatraš ne samo kao savršenog, nego uopšte ne posmatraš očima žene, nikako nije za osudu.
    Ali, pre nego što osudiš ili okarakterišeš retardiranim one koje ne dele tvoj čvrst stav po tom pitanju pomisli na sve one koji su ti dragi i bliski i našli su se ili se sutra mogu naći u toj situaciji. Pa tek onda njih i sve ostale tebi nepoznate, onako, na blanko, nazovi retardiranim.
    Naravno da ću ih nazvati retardiranim jer mislim da je čovek biće koje treba da ume da koristi svoj mozak što bi trebalo da ga izvoji od ostalih sisara,da ne kažem životinja na planeti.

    Neko ko ne ume da koristi svoj mozak jeste retardiran.U kolikoj meri ,to je nevažno.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  11. #236

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Svaka ti čast na čvrstom stavu. I takav lični stav i tvoja rešenost da ni jednog oženjenog ne posmatraš ne samo kao savršenog, nego uopšte ne posmatraš očima žene, nikako nije za osudu.
    Ali, pre nego što osudiš ili okarakterišeš retardiranim one koje ne dele tvoj čvrst stav po tom pitanju pomisli na sve one koji su ti dragi i bliski i našli su se ili se sutra mogu naći u toj situaciji. Pa tek onda njih i sve ostale tebi nepoznate, onako, na blanko, nazovi retardiranim.
    А ако се нико од њој блиских и драгих не нађе у тој ситуацију, онда нек оплете?

    То једноставно није лепо ни културно! А и партибрејкерски је...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #237

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    А ако се нико од њој блиских и драгих не нађе у тој ситуацију, онда нек оплете?
    A koje su šanse da se to ne desi baš nikom od nama bliskih žena? Sem ako nismo od onih koji sve loše i za osudu vide u tuđem, a ne svom okruženju.


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    То једноставно није лепо ни културно! А и партибрејкерски је...
    Svaka ti kao Njegoševa.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  13. #238

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    А ако се нико од њој блиских и драгих не нађе у тој ситуацију, онда нек оплете?
    A koje su šanse da se to ne desi baš nikom od nama bliskih žena? Sem ako nismo od onih koji sve loše i za osudu vide u tuđem, a ne svom okruženju.
    Мај поинт воз: ако нешто није лепо, не треба да се ради, па макар се и не радило о неком нама блиском.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 16 od 16 PrvaPrva ... 6141516

Slične teme

  1. Vaš savršen odmor...
    Autor Lady S u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:21
  2. Savršen tata
    Autor Crazy Angel u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 04.03.2015, 14:08
  3. Otkrivena formula za savršenu suprugu
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 05.03.2010, 19:25
  4. Savršeni stranac
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.12.2008, 11:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •