Savršen... ali oženjen! - Strana 4
Strana 4 od 16 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 238
  1. #46

    02 Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat mcmix kaže: Pogledaj poruku
    Po meni devojke koje su u vezi sa ozenjenim muskarcem su bolesne. Pa jel razmisljaju bar malo sta ce biti sa njegovom zenom i decom, naravno da ne one! Razmisljaju samo kako njima da bude dobro i da one budu zadovoljne. Ja mislim da je to stvarno jadno, bedno i sebicno. Rasturati porodicu i nekome upropastavati zivot je stvarno nisko i to moze samo bolesnik da uradi. Izvinite sto sam bio malo grub ali to je moje misljenje.
    Moj dragi suprug jeste savršeno - oženjen i ne znam kako bih reagovala na njegovu ''prevaru'' - uslovno rečeno.
    Nije moje da sudim , ali sam sigurna da i te devojke (bolesne - kako kažeš) imaju osećanja.
    Dobro je poznata ona stara da razum i srce nisu prijatelji...
    Tu istu porodicu može na neki svoj način da ''rasturi'' i žena (ima ih na hiljade - sigurno)... muž - suprug - otac - takođe...
    Smatram da nije lepo nazivati bolesnikom nekoga ko ima osećanja... ma u kom smeru ta osećanja bila usmerena...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #47

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Ja sam u srecnoj vezi sa ozenjenim muskarcem.
    I za mene on jeste mozda ne savrsen, ali idealno pogodan.
    I na moju srecu, ozenjen je sa mnom.

  3. #48

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Ostatak tvojih postova,tj rasprava sa LadyS je samo pojasnjavanje i rasprava o jednom delu tvog posta koji je iace napisan jako neutralno,tipa,ja nisam uradila iako sma imala priliku moralni ne osudjujte,ali ne osudjujem nikoga jer svi imaju pravo da rade sta hoce,mozda cak i ja to uradim jednog dana,nemoralni ne osudjujte...I sad ko se usudi da takne imam izlaznu kartu za sve...
    Devojčice draga, od svih ljudi na ovom Forumu ti si trebala malo bolje da me poznaješ! Ostali me ne čude ni malo...ali ti...

    Sa LadyS nisam imala raspravu..pogrešno je protumačila ono što sam rekla...
    Njeno pravo, njen stav...ja sam se samo potrudila da svoj razjasnim i objasnim preciznije...za raspravu su potrebne emocije i sa tobom trenutno jesam u raspravi jer sam te jako gotivila...smatrala sam da u tebi ima dovoljno pameti da ne dozvoliš da ti bes i revolt zatvore oči...

    E sad dalje...niti jedan moj post nikada nije napisan neutralno!
    I devojčice draga...meni "izlazna karta" za postupke koje preduzimam u životu ne treba! I fućka mi se da li ćete me ti, LadyS ili neko od ostalih članova ili ljudi fizički oko mene osuditi...
    Ja se ne budim ni sa jednom od vas dve, ili tri ili četvoro ili milion!
    Budim se isključivo sama sa sobom i jedina sam ja ta kojoj odgovaram za ono što činim u svom životu!
    I kada sam prevarila - stala sam ispred njega i pogledala ga u oči i rekla!
    Iako je on želeo da ostanem - otišla sam. Trebalo je narednih meseci biti ja i gledati samu sebe sa debelim prezirom u ogledalu jer sam povredila onog koga sam smatrala da volim i ko nije zaslužio da bude povređen! Zaslužio jeste da odem - ali ne tako!
    i to ne piše niti u jednom časopisu ma koliko ga pisali stručnjaci

    Moj mozak ipak nije toliko devijantan da sprema izlazne strategije u slučaju neke imaginarne veze sa oženjenim čovekom u tamo nekoj iluzornoj budućnosti!
    Ono o čemu sam pisala jeste da niko, pa ni ti, ne zna šta sutra donosi i ne može sa tolikom sigurnošću da kaže kako nikada ne bi!

    I najmanje sme da osuđuje samo ženu koja je u vezi sa oženjenim!
    U tom "trokutu" nema krivih i pravih - svi su podjednako krivi i niko nije prav!

    A ja nikada ne bih sebi uzela za pravo da drugom držim bukvicu o njegovom životu i ponašanju...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  4. #49

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Draga Sans sta ti je?Jesil dobro?

    Mislim ja tebe bas ne razumem....Ovu obicnu raspravu oko stavova shvatas celo vreme kao neki napad na tebe,kao sad neki licni razlozi,manje licni,pa ovo pa ono...sad ja u nekom besu i revoltu pa spominjes neke casopise,pa ostavljas neke poruke sta da mi radimo ili mislimo

    Kao sto ja tebe poznajem tako i ti znas moj stav po ovom pitanju i ne znam sta se iscudjavas sto se protivim ...Ljubav doje i prodje,danas volim jednog sutra drugog i zaista je ne vidim kao opravdanje za ovako nesto...

    Ja gledam ono sto je napisano a ne ko stoji iza nicka...

    Stvarno te ne razumem skuliraj se
    Poruku je izmenio Lillith, 17.02.2007 u 08:29
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  5. #50

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Mogu stvari i tako da se postave...



    Lično si se obratila, lično sam i odgovorila...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  6. #51

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    ...Žene...

    ( ) 2in1
    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba

  7. #52

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam u srecnoj vezi sa ozenjenim muskarcem.
    I za mene on jeste mozda ne savrsen, ali idealno pogodan.
    I na moju srecu, ozenjen je sa mnom.
    Iju sta sam zaboravila da napisem!
    I na njegovu srecu!

  8. #53

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Iju sta sam zaboravila da napisem!
    I na njegovu srecu!
    ...i na moju sreću...pošto to nisam ja...

  9. #54

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Lave..nisi nov na Forumu..ako su uhvatile godine, pa si zaboravio šta kaže Pravilnik predlažem ti da obnoviš gradivo.

    Hvala.
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  10. #55

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Kazu da je srce nekada starije od razuma, ali ipak u danasnjem vremenu tesko je srcem razmisljati!

    PELA 215 b.c >SReca prati hrabre!

  11. #56

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    sa cime TI razmisljas?
    L Mina
    Poruku je izmenio Mina1809, 14.05.2007 u 20:50

  12. #57

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Nisam, bre, ozenjen
    Salim se, nisam ni savrsen...kad bih mnogo razmisljao, sigurno bih se setio neke svoje mane ...

    Da se uozbiljim...

    Dakle...da bi neko tebi bio savrsena osoba, moras i ti toj osobi da budes savrsena osoba...verovatno zvuci komplikovanije nego sto jeste ...ali kako moze da ti bude savrsen neko ko u tebe nije zaljubljen?...i kako mozes da znas da je neko savrsen za tebe ako nikada niste bili zajedno...savrsena osoba je, izmedju ostalog, i ona koja te voli...i ciju ljubav ne dovodis u pitanje...dakle, u pocetku neko moze da bude potencijalno savrsena osoba......da ima neke osobine koje ti se svidjaju i koje cenis...ali ako ne oseca prema tebi ono sto ti osecas prema njoj...nema savrsenstva...onda je, mozda, savrseniji za neku drugu osobu...

    Ako je u braku...a krene u neku vezu sa strane...onda nije savrsen...jer moze covek da pogresi ("...jednom, ali ne sto puta" Ilija Cvorovic, ), ali je jako ruzno tako ziveti...treba biti posten...i prema sebi i prema toj drugoj osobi...

    Pozdrav!
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  13. #58

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Recimo da je ženidba kruna savršenstva !?
    Ili možda neko misli drugačije ...


  14. #59

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Osetljiva tema, definitivno...nadam se da nece ici u krajnost.

    Sto se tice same teme, da, bila sam u vezi sa muskarcem koji je bio ozenjen, cija je bila krivica, moja, njegova ili od nekog treceg nemam pojma zaista, tako se zadesilo meni je bio potreban on a njemu sam bila potrebna ja, ne smatram se gresnicom niti krivom zbog onog sto sam ucinila jer sam ja bila slobodna a on je imao svoje obaveze i trebao je odrediti neke svoje prioritete...i odredio ih je.
    Trajalo je, bilo je lepo za razliku od mojih ostalih veza i prijalo nam je oboma. Ono sto je za ocekivati u ovakvim situacijama jeste da ce pre ili kasnije poceti problemi, i poceli su....diralo me je sve to, nisam se vise lepo osecala, nisam se nalazila u svemu tome a tek on...razisli smo se, on i dalje zivi svoj zivot i na neki nacin ne verujem da sam mu poslednja tako da jeste ozenjen a sad savrsen....postoji li uopste savrseno ljudsko bice?
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  15. #60

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Nobody is perfect
    Boze, svi smo samo ljudi
    toliko od mene

Strana 4 od 16 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaš savršen odmor...
    Autor Lady S u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 14:21
  2. Savršen tata
    Autor Crazy Angel u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 04.03.2015, 13:08
  3. Otkrivena formula za savršenu suprugu
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 05.03.2010, 18:25
  4. Savršeni stranac
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.12.2008, 10:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •