Savršen... ali oženjen! - Strana 6
Strana 6 od 16 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 238
  1. #76

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Zapamtite.. Nema savršenog!
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #77

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    ...chim je ozenjen-nije savrshen....


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  3. #78

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    ...tachno sam znao da imam neku manu...
    ...hell ain't a bad place to be......

  4. #79

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    On je divan, savršen, sutra biste mogli da se udate za njega, samo da nije već oženjen!

    Šta ćete uraditi?
    Pa ko ga je ter'o da se ženi...

    Šalu na stranu,komplikovana situacija
    Nema ni savršenog ni savršene to kod mene ne pije vodu
    Teško je tu biti pametan i suditi sa strane ,ja mislim da u takvom slučaju svako treba samo da bude svetan šta dobija,a šta gubi.
    Ćuti i prenesi dalje....

  5. #80
    neuhvatljiva cao! dobar si odgovor dala biterlemonu,svi mi muški neznamo za onu riječ nemogu kad su žene u pitanj,dok je kod vas malo druga situacija pošto vi birate

    ako stojiš iza ove riječi nemoj gledat žabu progutaj je to je dobra stvar jer ako hoće nešto odnosno kad se nešto desi tj.na prvi pogled pa i bog oprašta

  6. #81

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat ibro kaže: Pogledaj poruku
    ako stojiš iza ove riječi nemoj gledat žabu progutaj je to je dobra stvar jer ako hoće nešto odnosno kad se nešto desi tj.na prvi pogled pa i bog oprašta
    Bojim se da me nisi razumeo,nema tu oproštaja, svako odgovara za svoje postupke i snosi svoje posledice kad-tad ne možeš graditi svoju sreću na tudjoj nesreći a možda neko i može
    Ćuti i prenesi dalje....

  7. #82

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    ne stupam u vezu s ozenjenim muşkarcima
    Ko je za jednu voznjicu

  8. #83

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    On je divan, savršen, sutra biste mogli da se udate za njega, samo da nije već oženjen! Šta radite u toj vezi i kako ste se tu našli? Da li uopšte znate u šta ste upali i koliko će to problema doneti?
    Znate da je to sve pogrešno, da tako nešto vama ne može da se desi, ali stvar je takva kakva je. Dovoljno ste prisebni (barem tako mislite) da znate da tu ne može biti ničeg ozbiljnog, da se vi nećete zaljubiti u njega i da ćete izlaziti i upoznavati nove ljude. Sloboda vam prija i gledate na njega, na gospodina Savršenog, kao na provod dok se ne pojavi onaj pravi. Ne smete sebi da priznate da je ON taj pravi. Panika i tuga vladaju vama.

    Šta ćete uraditi?
    Što dalje i teže osvojivo, to nekako više savršeno.
    Savršenstvo je iluzija koju sami napravimo vođeni različitim pobudama. Nekada je to velika usamljenost, nekada nedostatak neke linije koja nije formirana u porodici, tokom odrastanja, nekada zaista zaljubljenost, koja pobija sve znakove razuma i pravičnosti. Ja, bez obzira na sve osude na koje mogu da niđem pišući ovo, podržavam čovekovu slobodu. Ja ne znam šta je nekoga navelo da se zaljubi u oženjenog muškarca, ja ne znam koliko i kakvih okršaja se dešava u nečijim dušama, ja ne znam šta bi oženjenog muškarca moglo da dovede u vezu sa nekim ko nije njegova supruga, razlozi su nebrojeni, mogućnosti otvorene, negde smo već izjavili da svi flertujemo, svako na svoj način, nekoliko bezazlenih flertova i poneka slučajna ili manje slučajna okolnost i eto nas uhvaćenih u situaciji koju bismo u svakoj drugoj prilici najžešće osudili. Osuđujem samo i jedino ako se neko igra tuđim emocijama i ako mu je švrljanje sa strane vid zabave, ali ako se radi o iskrenim osećanjima ja nemam pravo da tu bilo šta osudim, ja samo mogu da im svima zajedno poželim sreću da se na najbezbolniji mogući način izvuku iz svega toga, kakogod.

    Ja lično se nadam da nikada neću morati da se nosim sa takvim pitanjima, ali ne kažem da se to sigurno neće desiti, na to nemam pravo jer nemam pojma šta mi sutra donosi.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  9. #84

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Ne. Ne postoji opravdanje za vezu sa ljudima koji su u braku. Bez obzira koliko bolelo. Postoji nesto sto se zove moral, ili cast, ili mozete da ga nazovete kako hocete. Vase je da to pronadjete u sebi i imate dovoljno snage da ga stavite ispred svega ostalog. Bez obzira na sve, jos jednom kazem...

  10. #85

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ne. Ne postoji opravdanje za vezu sa ljudima koji su u braku. Bez obzira koliko bolelo. Postoji nesto sto se zove moral, ili cast, ili mozete da ga nazovete kako hocete. Vase je da to pronadjete u sebi i imate dovoljno snage da ga stavite ispred svega ostalog. Bez obzira na sve, jos jednom kazem...
    Čitav život boli, nije stvar u tome, postoji nešto što zovemo emocijama i to se malo teže kontroliše. Ja kažem da ne osuđujem ako se radi o iskrenim emocijama, i ponavljam to se desi ili ne. I znam da ne bih bila najsrećnija osoba na svetu ako bih ja bila supruga oženjenog muškarca koji bi poludeo za nekom drugom ženom, ali ostavljam sve to kao moguće situacije.

    Moral i čast su izuzetno jake i zvučne kategorije, nemam argumente kada se govori o njima.

    I zašto naše? Nije li to svačija dužnost, da bude moralan i častan u svakoj mogućoj životnoj situaciji? Ko smo to mi? Ja ovde govorim hipotetički o jednoj izuzetno ozbiljnoj životnoj pojavi i pokušavam da razumem i samo iznosim svoj stav.
    Namerno sam pomenula flert jer je izuzetno opasan i može da prevari o obeščasti nas, kogod mi bili
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  11. #86

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    nemogu dijeliti moralne prodike jer zaista covijek nemoze znati sta ce mu se desiti sutra medjutim znam da bi mi tesko palo nekome biti samo "ona druga" i da iz tog razloga nebih mogla zapoceti takvu vezu. savrsen ili ne, kako moja sister cesto kaze: svima njima kad tad smrde carape...
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  12. #87

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    Čitav život boli, nije stvar u tome, postoji nešto što zovemo emocijama i to se malo teže kontroliše. Ja kažem da ne osuđujem ako se radi o iskrenim emocijama, i ponavljam to se desi ili ne. I znam da ne bih bila najsrećnija osoba na svetu ako bih ja bila supruga oženjenog muškarca koji bi poludeo za nekom drugom ženom, ali ostavljam sve to kao moguće situacije.

    Moral i čast su izuzetno jake i zvučne kategorije, nemam argumente kada se govori o njima.

    I zašto naše? Nije li to svačija dužnost, da bude moralan i častan u svakoj mogućoj životnoj situaciji? Ko smo to mi? Ja ovde govorim hipotetički o jednoj izuzetno ozbiljnoj životnoj pojavi i pokušavam da razumem i samo iznosim svoj stav.
    Namerno sam pomenula flert jer je izuzetno opasan i može da prevari o obeščasti nas, kogod mi bili
    Napisao sam "vase" jer sam odavno u sebi pronasao te "zvucne" kategorije...jos kao mali deckic...i ceo zivot provodim sledeci ova tri nacela: cast, postenje, ljubav...tim redosledom, bash. Moje granice su jasne i nesavitljive, tako da nemam puno razumevanja za one koji ih brisu...najlakse je misliti samo na sebe, ljudi uglavnom zaboravljaju da se zapitaju: a kako bih se ja osecao u toj situaciji? Ne cini drugima ono sto ne zelis da oni cine tebi, mogu sve i tako da definisem...

  13. #88

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku

    I zašto naše? Nije li to svačija dužnost, da bude moralan i častan u svakoj mogućoj životnoj situaciji? Ko smo to mi?
    Ne bi li svako od nas trebao da u sebi ima toliko morala i casti da svesno i namerno ne narusava tudji dom i porodicu...
    Zasto ako nam se svidi neko zauzet odmah moramo da idemo za svojim osecanjima i da osvajamo,zavodimo pa jos ako u tom braku slucajno nesto ne valja,eto sigurne sanse da ucviljenu i nesrecnu osobu dovoedemo u svoje okrilje...Mozda bi se to sve lepo porpavilo,mozda je samo faza u braku i mi to narusimo jer zaboga mi smo zaljubljeni...
    Toliko puta se zaljubimo i odljubimo,nekad sretnije nekad bolnije i zar ne mozemo da se suzdrzimo kad su u pitanju druge osobe,necije porodice,deca...
    Iskrena da budem,ja to nikada necu razumeti,toliku sebicnost apsolutno nikada
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  14. #89

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Samo bih dodao: da li uopste moze da bude savrsen onaj ko je ozenjen, a upusta se u vezu sa strane? Ili njegove moralne osobine nisu preterano bitne?

  15. #90

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Ne bi li svako od nas trebao da u sebi ima toliko morala i casti da svesno i namerno ne narusava tudji dom i porodicu...
    Ja nigde nisam napisala da neko treba svesno i namerno da narušava tuđu porodicu.

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Zasto ako nam se svidi neko zauzet odmah moramo da idemo za svojim osecanjima i da osvajamo,zavodimo pa jos ako u tom braku slucajno nesto ne valja,eto sigurne sanse da ucviljenu i nesrecnu osobu dovoedemo u svoje okrilje...
    Ni ovo nigde nisam rekla, rekla sam da to može svakom od nas da se desi. Ovim putem se izvinjavam vama kojima to sigurno ne može da se desi. Drago mi je da čujem da ima takvih među nama, samo toliko.

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Toliko puta se zaljubimo i odljubimo,nekad sretnije nekad bolnije i zar ne mozemo da se suzdrzimo kad su u pitanju druge osobe,necije porodice,deca...
    Nema veće istine od ove

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Iskrena da budem,ja to nikada necu razumeti,toliku sebicnost apsolutno nikada
    To je totalno ok što se mene tiče, nisam sigurna da i ja tu mnogo šta razumem, samo kažem da to može da se desi

    @lovehunter
    Ja sam se baš zapitala kako bih se osećala u toj situaciji? Hajde da odemo i korak dalje, možda sam baš bila u opasno sličnoj situaciji, možda zato znam da termin zauzet nekima ne znači previše, da termin "veren" takođe ne znači mnogo, da je taj zazuet uspešno postao oduzet i veoma zaljubljen u novu zauzetu i sada već srećni otac njihove dece. Možda sam prošla kroz ovako nešto, možda govorim iz ličnog iskustva... Možda...

    Opet kažem izvinjavam se onima koji se nisu našli u mojoj nespretnoj konstrukciji :"To svima može da se desi"
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

Strana 6 od 16 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaš savršen odmor...
    Autor Lady S u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:21
  2. Savršen tata
    Autor Crazy Angel u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 04.03.2015, 14:08
  3. Otkrivena formula za savršenu suprugu
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 05.03.2010, 19:25
  4. Savršeni stranac
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.12.2008, 11:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •