Savršen... ali oženjen! - Strana 12
Strana 12 od 16 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 238
  1. #166

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Koje te stvari ne interesuju?
    Zene udate razvedene sa detetom bez deteta...Za mene jednom udata nikad nece biti nova zena.I to je tacno ! Ne interesuje me ova tema jer se grozim na pomisao Savrsen ali ozenjen ili savrsena ali udata pa toga nema ljudi moji

  2. #167

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Zene udate razvedene sa detetom bez deteta...Za mene jednom udata nikad nece biti nova zena.I to je tacno ! Ne interesuje me ova tema jer se grozim na pomisao Savrsen ali ozenjen ili savrsena ali udata pa toga nema ljudi moji
    Malo nategnuto Bećar. Status osobe ne čini je savršenom ili ne već njeni kvaliteti. Po čemu bi to neoženjen bio savršen a oženjen ne ? Misliš da jedan nepismeni neoženjen je savršeniji od mnogo obrazovanijeg i iskusnijeg ali oženjenog (ili razvedenog) ? Ili obrnuto: nezrela klinka koja 3 unakrst ne zna je savršenija od razvedene žene koja se dokazala inteligencijom, roditeljstvom...etc ?
    Ja nikada ne bih generalizovao...kvalitet osobe je najvažniji, njen status je nešto nevažno.

    P.S. Ono da ti nisi "polovan" je za smejuriju . Znači li to da nikada nisi bio sa ženom ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #168

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Al' ti termini
    "polovnjača".. "polovnjak".. "raspuštenica".. "raspuštenko" ...
    tačno da se čovek/žena prepolovi, raspusti ... i umre od smeha





    jbt... gde ja živim ()

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #169

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Pa sada...kada smo vec koD kolima
    Uvek je bolji polovni mercedes nego nov TrabaNt
    Jos ako je dobra limarija, garaziran, ocuvan...mala kilometraza, redovan tehnicki...ihaaaa
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #170

    04 Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Srce uvjek ima svoje razloge koji su ponekad jaci od pameti i koje tesko razumemo ali fakt je da ljubav ne bira.. ne gleda ni status ni godine, ona se jednostavno desi.

    Najlakse je bit pametan i reci kako to ne bih nikad uradio/uradila i osudjivati one sto to rade. Slicne nebuloze cula sam sto puta.. nikad necu ovo, nikad necu ono.. nisam takva/takav .. a na kraju te iste osobe uradile su tacno to sto one 'nikad' ne bi.. ma daj, ljudi smo.. od krvi i mesa.. znaci, dok se ne nadjes u takvoj situaciji nemas pojma kako je i kako bi tad odreagirao/odreagirala.. bas me zanima dal bi jos uvjek mogli 'okrenut se i otic' tek tako. I don't think so.

    I glupo je osudjivati ljude sto se upuste u takvu vezu jer nitko nezna kakva prica se krije iza te veze, zasto se netko odluci za takvu vezu i sta ocekuje od takve veze..

    Ko voli, nek izvoli.. ko ne voli, nek preskoci.. jednostavno..
    Poruku je izmenio Cecara, 25.10.2009 u 03:06 Razlog: bold
    Nije svako ko luta izgubljen..

  6. #171

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Bio je savrsen,bio je ozenjen...bilo je divno,dok je trajalo.
    Kraj je dosao , a on je jos uvek savrsen,ali nije moj ( mozda nikada nije ni bio )...
    Nema tog resenja za koje ja nemam problem !

  7. #172

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Šta znam...meni to nikada nije prepreka
    za druženje ili šta god....
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  8. #173

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Ja sam po tom pitanju bez predrasuda.Moze se reci da sam manje-vise ozenjen,ali se tako ne osecam.Uslov je bio da ostanem svoj i slobodan.
    Udate zene su mi poseban izazov,ali je to ipak neko mazohisticki poriv u meni.Umseto da kao sto bi mnogi ocekivali sada ja trebao ovde da opisujem sex,prema njima se ponasam kao prema klinkama,udovoljavam im sve i zelim da im poklonim paznju koja imm evenualno fali u porodici.E,kad bi ih pri tome bar ucinio sretnima,bio bih zadovolljan.A ja se strasno mucim,psihicki ubijen non stop jer osoba koju volois ima nekog svog gospodara,a ti si tu bocna dopunska varijanta.
    Jako tesko,ali i mnogo slatko,bar meni.
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

  9. #174

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    pa cim je ozenjen, znaci da nije savrsen... ili gresim?
    ...Postoje u nama neke neprevodive dubine...
    ...Postoje u nama neke stvari neprevodive u reci...
    ...Ne znam...

  10. #175

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat meseceva_kci kaže: Pogledaj poruku
    pa cim je ozenjen, znaci da nije savrsen... ili gresim?
    Ne gresis to je pravi odgovor.Evo nove Becaruse sad malo nju napadajte isto misli kao ja

  11. #176

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    On je divan, savršen, sutra biste mogli da se udate za njega, samo da nije već oženjen! Šta radite u toj vezi i kako ste se tu našli? Da li uopšte znate u šta ste upali i koliko će to problema doneti?
    Doista, što očekivati od oženjenog muškarca?

    Na kraju ipak samo jad i čemer jer malo koji će se odlučiti striktno za Vas. Bolje prekinuti išta sa njime jer ga imate ali ipak nemate a to nije ono što većina nas želi. Neki oslonac kroz život, druga.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #177

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat meseceva_kci kaže: Pogledaj poruku
    pa cim je ozenjen, znaci da nije savrsen... ili gresim?
    U ovim godinama i sa ovim iskustvom, mislim da grešiš.
    On i jeste savršen ali samo dok je oženjen...

  13. #178

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Ja jos ne videh savrsenog jos ozenjenog.Imam jedan primer mog burazera od strica koje 36 godisnjak,ozenjen i to frajer bio u svoje vreme,vredan,sposoban,skolovan,dobar...Sad ga vreme pregazio jbg ozenio se i svi snovi doticnih dama sa pala u vodu (sad sam i ja u glavnom u snovima).On je moram reci zaista bio ono kakav Clooney on je za njega nula.Sada je u braku 5 godina i propao nacisto moje misljenje ustroila ga zena,a moja snajka.Dakle tesko je naci savrsenog i ozenjenog.
    Kako cu ja tek propasti ako zavrsim na robiji zvanoj brak HMMM Ostaje da se vidi....

  14. #179

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Čini mi se da neki nikada nisu videli muškarca koji je u braku i presrećan zbog toga .
    Takav primerak mnogima deluje kao savršen...jer nikada muškarac više ne zrači i ne pleni kao tada kada pronađe onu koja je njegova idealna .
    Inače...tada kada smo solo..samo smo jedna polovina idealne celine .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #180

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Bolje biti solo u svakom slucaju naravno dokle se moze.
    Ides gde hoces,radis sta hoces,muvas,vatas,spavas sa kim hoces,pijes sa drustvom,zivis zivot punim plucima.Nema nista lepse od toga.Sve to treba do maksimuma probati i iskusiti e onda kasnije odrobijati i iskajati te grehe.Bitno je da ostane taj najlepsi period zivota duboko u tebi i da ga se uvek setis sve ti posle lakse padne

Strana 12 od 16 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaš savršen odmor...
    Autor Lady S u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:21
  2. Savršen tata
    Autor Crazy Angel u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 04.03.2015, 14:08
  3. Otkrivena formula za savršenu suprugu
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 05.03.2010, 19:25
  4. Savršeni stranac
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.12.2008, 11:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •