Savršen... ali oženjen! - Strana 2
Strana 2 od 16 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 238
  1. #16

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Niko nije savršen

  2. #17

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Niko nije savršen
    a neki su daleko do toga

    Ipak mislim da ima savršen...za mene...
    kao i savršena ...za tebe...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  3. #18

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    Naravno da može biti savršen iako je oženjen! Šta potpisan papir menja u njegovom karakteru, ponašanju, stavu..?
    Pa to je već pitanje kako ko kapira stvari. Ne radi se o potpisanom papiru, već o tome da on već deli život sa drugom osobom, koju svesno vara... i time pokazuje poprilično od svog karaktera, ponašanja, stava... Sad bi mi verovatno mnogi rekli da prevara dolazi iz nezadovoljstva u sopstvenoj vezi, ali šta ćemo sa onim velikim procentom koji to radi isključivo zabave radi, a procenat je ogroman, i muškaraca i žena?
    Daleko je to od savršenstva...

    Naravno da je itekako vidljiv iako je oženjen! Posebno ako praktikuje onu varijantu vezanu za nenošenje burme...Zar mu na čelu piše da je oženjen?!?!?!
    Pa dobro, majku mu, zar neko mora biti fizički nevidljiv da bismo ga isključili iz svog vidokruga, ukoliko ulazi u nepoželjnu grupu sa kojom ne želimo da imamo posla?
    U redu je situacija da nekoga upoznaš, a ne znaš da je oženjen, ali je mnogo interesantnija ona u kojoj znaš da je oženjen i svesno ideš dalje uplivavajući sve dublje...

    A ja lično nemam iskustvo po pitanju oženjenih muškaraca. Nisam do sada upadala u kombinaciju sa njima, iako mi svojevremeno neki mudri stariji ljudi rekoše da su upravo oženjeni za mene (u "skoro pa braku" ) sada ciljna grupa. Čak i kada bih sada upala u neku bezazlenu šemu sa oženjenim frajerom, sasvim sigurno ni sebe ni njega ne bih smatrala savršenstvom, nego baš daleko od toga

  4. #19

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Pa dobro, majku mu, zar neko mora biti fizički nevidljiv da bismo ga isključili iz svog vidokruga, ukoliko ulazi u nepoželjnu grupu sa kojom ne želimo da imamo posla?
    U redu je situacija da nekoga upoznaš, a ne znaš da je oženjen, ali je mnogo interesantnija ona u kojoj znaš da je oženjen i svesno ideš dalje uplivavajući sve dublje...
    Vidiš..upravo o tome i jesam pisala...
    samo ne treba izdvajati rečenice iz celog konteksta kako bi se poenta razumela


    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Čak i kada bih sada upala u neku bezazlenu šemu sa oženjenim frajerom, sasvim sigurno ni sebe ni njega ne bih smatrala savršenstvom, nego baš daleko od toga
    ali bi bili savršeni jedno za drugo...
    ukoliko oboje to želite i ukoliko ni jedno ni drugo nema predrasuda po pitanju statusa "zauzetosti"...

    Da li ja pišem na turskom..ili jednostavno ne znam jasno da objasnim ono što mislim...
    Znači - poenta mog piskaranja: možeš da ga primetiš kada ne znaš da je oženjen i može ti se dogoditi da pomisliš da je upravo on savršen za tebe...ne za mene, tvoju mamu ili tetku, najbolju drugaricu ili najboljeg ortaka, komšiju i komšinicu...već samo i jedino za tebe...
    pa zar to i nije jedino važno - da je taj neko tebi savršen - šta te briga za ostatak sveta!!! o tom savršenstvu sam pisala...mene ne zanima šta čaršija ima da kaže

    a onda nastupa trenutak spoznaje o tome da on ima suprugu...
    i pitanje je samo tvoje spremnosti da prihvatiš činjenicu da nekoj drugoj ženi nešto kradeš i da on ipak nikada i ne može biti zaista tvoj
    ili potrebe da živiš u snovima i da se nadaš da će vuk promeniti jazbinu i ćud...

    A što se tiče ulaska u odnos sa oženjenim čovekom sa jasnim saznanjem o tome...šta reći not my cup of tea...
    ali i to se dešava - i to ne retko, a ko sam ja da ikome sudim?
    Sve loše što uradiš drugome - vraća se tebi kao bumerang...iz tog razloga nikome ne sudim - posledice svojih činjenja svako će kad tad osetiti i zbog toga patiti...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  5. #20

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    Vidiš..upravo o tome i jesam pisala...
    samo ne treba izdvajati rečenice iz celog konteksta kako bi se poenta razumela
    Jesi naknadno pričala i o tome, taj deo nisam ni citirala, jer se slažem, ali početak tvog posta je:

    Neću nikog posebno da citiram ali vidim da se provlači stanovište da oženjen ne može biti savršen, da je oženjen nevidljiv, i slično...

    Naravno da može biti savršen iako je oženjen! Šta potpisan papir menja u njegovom karakteru, ponašanju, stavu..?
    Naravno da je itekako vidljiv iako je oženjen! Posebno ako praktikuje onu varijantu vezanu za nenošenje burme...Zar mu na čelu piše da je oženjen?!?!?!
    ... što se verovatno odnosilo na ono što je Natty napisala:

    hvala, ali ne hvala. ta kategorija muskaraca je za mene nevidljiva. razloge bi bilo suvisno i nabrajati.

    Zbog toga i onaj moj komentar o nepoželjnoj grupi sa kojom jednostavno ne želimo da imamo posla... Očigledno ne pričamo istim jezikom ti i ja.

    Ja samo nisam mogla da se složim sa samim početkom tvog prethodnog posta:

    Naravno da može biti savršen iako je oženjen! Šta potpisan papir menja u njegovom karakteru, ponašanju, stavu..?
    Očigledno se nismo razumele. Ukoliko si ti ovde pričala o tome da on ima "potpisan papir",a da ona druga strana to ne zna, naravno da to neće promeniti ništa. Jasno kao dan. Nema šta da se menja, kad ne postoji informacija o tome. Opet, ja sam temu postavila tako da se pretpostavlja da smo upoznati sa stanjem stvari. Verujem da bi se promenilo mnogo toga nakon saznanja da je gospodin oženjen. Teško da ćemo i dalje smatrati da je za nas savršen. Kapisko? Ja ipak smatram da bi u mojim očima, a kako vidim i u očima mnogih sagovornika na ovoj temi, on itekako bio drugačiji. A opet, svako to drugačije kapira, jelte.

    I malo mi je loš taj termin "potpisan papir". Ima mnogo lepših definicija za bračnu ili vanbračnu zajednicu.

    Sve loše što uradiš drugome - vraća se tebi kao bumerang...iz tog razloga nikome ne sudim - posledice svojih činjenja svako će kad tad osetiti i zbog toga patiti...
    Potpisujem.

  6. #21

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Opet, ja sam temu postavila tako da se pretpostavlja da smo upoznati sa stanjem stvari. Verujem da bi se promenilo mnogo toga nakon saznanja da je gospodin oženjen. Teško da ćemo i dalje smatrati da je za nas savršen. Kapisko?
    sa ovim se slažem ako je to savršen u kontekstu odgovarajući, jer ako je oženjen to je velika prepreka za vezu, prepreka u kontekstu mana. Al' ako se tu "u braku" smatra uopšteno kao mana onda je to drugo, sa tim se ne slažem nikako.

    ps. sad sam i sebe zbunio sa ovim ali mislim da sam u pravu.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  7. #22

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Očigledno se nismo razumele. Ukoliko si ti ovde pričala o tome da on ima "potpisan papir",a da ona druga strana to ne zna, naravno da to neće promeniti ništa. Jasno kao dan.
    Upravo sam o tome i pričala.
    Upoznaješ čoveka i on ti kaže: Petar Petrović, oženjen?!
    Ukoliko ne znaš nekoga ko ga zna, priča o bračnom statusu dolazi kasnije, zar ne? A posebno kod onih primeraka koji su spremni da se sa tobom upuste u šemu van toplog porodičnog gnezda - dolazi mnogo kasnije...

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Opet, ja sam temu postavila tako da se pretpostavlja da smo upoznati sa stanjem stvari.
    Ja sam samo pošla postupno - da bih došla do momenta saznanja o "stanju stvari" (što je već mnogo adekvatniji termin od termina "potpisan papir") gde svako po svom sklopu ličnosti i trenutne emotivne situacije odlučuje da li dotični ostaje savršen ya nju ili postaje malo manje savršen ili potpuno nesavršen odnosno nevidljiv...

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Verujem da bi se promenilo mnogo toga nakon saznanja da je gospodin oženjen. Teško da ćemo i dalje smatrati da je za nas savršen. Kapisko?
    Neko hoće neko neće...Ja neću i to sam, čini mi se veoma jasno napisala baš u prvom postu...

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Očigledno ne pričamo istim jezikom ti i ja.
    Očigledno...
    Ali i dalje pričamo iste stvari...svaka na svoj način...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  8. #23

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Naravno da može biti savršen, samo je pitanje koliko je to obostrano da bi ta veza uspela.

  9. #24

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    @ Sansi i svi oni koji misle da je to taaaako ok i normalno ...

    Vidite muskarca,zena,moze biti savrsen kao osoba,ali da ima jednu veliku manu a to je da je u braku,da ima porodicu,da pripada nekome...

    Jedna je stvar kada vezi,braku dodje kraj,kad je neko vec pred razvodom pa je to zapravo samo pitanje vremena a sasvim je druga stvar kada je taj isti u manje vise ok brak(popracenom manjim trazavicama,mozda bas u tom trenutku)...

    Jedna je stvar slucajno se naci u toj vezi a druga opet svesno uletati u trokut i svesno narusavati i unistavati neciji zivot...

    Da se razumemo,sve one koje ulaze u vezu sa ozenjenim traze da budu tretirane ne kao ljubavnice vec kao zene,kao davojke,oce svu paznju,sva prava itd...
    Samim tim svesno idu na to da doticni ostavi zenu i porodicu i posveti se njoj..
    Nemali broj takvih zahteva i svaki prekid sa porodicom,pa cak i sa decom,ljubomora jlete...

    I bas me zanima kako bi vi reagovali da vam se u trenutku kad iz nekog razloga brak krene nizbrdo(poslovne obaveze,bolest,momenti zahladjenja)ali jos uvek ima vemena i materijala za popravak,pojavi u zivotu treca osoba koja nema sve probleme koje vi imate,koja moze da uvek bude savrsena i uvek tu,koja ''nema'' svojih potreba vec je samo tu da zadovolji vaseg partnera ...Kako bi ste reagovali?Bilo bi vam svejedno?Mislim,pa to je danas tako normalno i svi imaju prava da rade sta oce,pa zaboga, mislim, ipak je ljubav u pitanju

    Od toliko slobodnih muskaraca koji imaju kvalitet i nemaju tu manu da su ozenjeni sasvim je normalno da idem da jurim tog ozenjenog?

    Ne hvala,hiljadu puta ne i hiljadu puta cu da osudim i zaista mi je muka od svih tih ''korektnih'' koji ne osudjuju nikoga jer boze moj nisu pozvani,jer ih ne zanima,svih onih koji bi ucinili to isto...

    Nije lako biti u braku,vezan za neku osobu,imati milion obaveza pored,plus decu i biti savrsen svaki dan...
    Zar sve te zene i ta deca ne zasluzuju barem malo postovanja?
    Svakom se desi da poklekne i ne osudjujem to,prevara(vecina njih) ima razlog ali sve te koje svesno ulecu u vezu s ozenjenim,svesno se trude da uniste jednu porodicu i muka mi je od takvih

    Nema nista gore nego unistiti neciji zivot,neciju porodicu svesno i uvek cu da osudim
    I to uopce nije stvar morala nego postovanja i sebe i drugih i nikada ne bi dozvolila da padnem tako nisko da uradim tako nesto...
    One koje jure ozenjene su za mene najgori sljam,gore su i od prostitutki,recimo da su mi u rangu sa serijskim ubicama i ratnim zlocincima i za takve nemam nikakve milosti ni razumevanja...

    Ma idem da povratim,ne mogu vise
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  10. #25

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    E sad nisam se nikad obeshrabrivao ako je ona u vezi a dopadami se.
    Ali nisam nikad pomisio da se nekom mesam u brak. To je gotovo... to ne treba kvariti.
    Mada hipoteticki, kad budem stariji, mozda dodjem u situaciju da mi se dopadne neka koja je nezadovoljna svojim brakom... pa sve su to judi. Ali netreba neko me namerno kvariti srecu samo zbog sexa.
    Ali od silnih "slobodnih" ljudi na ovom svetu, ne treba sebi praviti magarecu uslugu sa vijanjem nekog au braku.

    Valjda je i devojkama jasno da netreba da namerno vijaju ozenjene muskarce.
    Jedino ne znam dali one vide u njima proverene i sposobne za brak i porodicu, pa oce da ga cape zarad neke sigurnosti. Cesto su se muvale neke oko mene dok sam bio u vezi... valjda ti daju neki plus, a sad svesno ili nesvesno...ne znam
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  11. #26

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    @ SansR

    Da si svoj poslednji post napisala pre onog prvog, ja te verovatno ne bih citirala i najverovatnije bih ti zalepila i veliku pozitivnu reputaciju.

    Međutim...

    Ja postavim pitanje "Šta ćete uraditi?", velika većina žena se izjasni da "oženjeni" za njih nisu prihvatljiva kategorija, jedan deo njih napiše i da je to delikatna situacija i da ne žele da sude jer su se i same našle u toj priči, i onda ti dođeš i napišeš:

    E, sad, da sve one persone visoko iznad mene na moralnoj lestvici ne bi skočile u vatru i uletele u raspravu - želim samo da kažem da ne možemo osuđivati nekog ako se nađe u vezi sa oženjenim čovekom.
    Jer bismo u tom slučaju zaista zatvarali oči pred činjenicama - a to je da dosta mladog ženskog sveta (ali i onog malko starijeg) zna da se zadesi u vezi sa oženjenim ili na neki drugi način vezanim čovekom.
    Ukoliko je to iz jednostavnog neznanja o njegovom statusu - naravno da će on biti savršen! Budite iskrene pa priznajte sebi da vam se bar jednom dogodilo da otkinete na zauzetog lika - da pomislite kako je samo divan i krasan, da maštate i sanjate o mogućnosti daljeg razvoja vašeg odnosa čak i onda kada niste prešle nikakvu granicu dalju od prijateljskog upoznavanja...
    A onda...sećate li se hladnog tuša nakon saznanja od njega lično (te muškarce već cenim) ili od nekog treće - da On ima Nekog...
    i tako dalje... da ne citiram ceo post. Ko želi, lako će se vratiti i pročitati ga, da ne bude ponovo izdvajanja iz konteksta.

    Dakle, bez potrebe si uletela u raspravu, ne time braneći onaj deo žena kojima ne smeta veza sa oženjenim muškarcem, već osuđujući onaj deo žena kojima ta pojava smeta. Kapisko? Ako se neko izjasni da je to za njega nevidljiva kategorija (osećam se kao papagaj koji stalno ponavlja jedno te isto) ta osoba ima pravo na to i zna zbog čega se izjašnjava na taj način. Svi mi uglavnom možemo da zamislimo sebe u toj situaciji i svi mi uglavnom možemo da prihvatimo i činjenicu koja se zove različitost.

    Ako ja pitam "Šta ćete uraditi nakon što saznate da je oženjen",a vrlo jasno sam postavila pitanje, i ako se ljudi izjasne da će u tom slučaju pobeći glavom bez obzira (ili već kako god se izjasne, svako ima pravo na svoj izbor), zbog čega se vraćaš na priču pre početka, koju sam ja namerno preskočila jer o njoj nema šta mnogo da se kaže, odnosno pričaš o delu kada još uvek nismo upoznati sa njegovim bračnim statusom?

    Eto, kod mene si naprosto izazvala reakciju samo i isključivo zbog toga što si pokušala da ljude sa formiranim stavom ubediš da njihov stav nije ispravan... Svako ima pravo da svoj stav formira na svoj način i nikome ne treba učiteljica koja će u zrelim godinama da ih uči životu.

    I da ne bih dalje dužila ovu priču, mrsko mi je bilo pisati i ovaj post, ali njime zaključujem svoje obraćanje, jer sam rekla uglavnom sve što sam imala. Besmisleno je ponavljati jednu te istu priću, ukoliko već nema izgleda da ona bude shvaćena.

    PS. "stanje stvari" u ovom slučaj nije bilo sinonim za parče papira, već je imalo malo šire značenje.

  12. #27

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Jedna je stvar slucajno se naci u toj vezi a druga opet svesno uletati u trokut i svesno narusavati i unistavati neciji zivot...
    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Svakom se desi da poklekne i ne osudjujem to,prevara(vecina njih) ima razlog ali sve te koje svesno ulecu u vezu s ozenjenim,svesno se trude da uniste jednu porodicu i muka mi je od takvih
    Nema nista gore nego unistiti neciji zivot,neciju porodicu svesno i uvek cu da osudim
    Lično mislim da taj neki oženjeni narušava i uništava život porodice koju je zasnovao. Ja bih u tom slučaju samo bila na nepoznatom putu sa bojazni da će mi takva veza naruši i uništiti moj život.

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    I bas me zanima kako bi vi reagovali da vam se u trenutku kad iz nekog razloga brak krene nizbrdo(poslovne obaveze,bolest,momenti zahladjenja)ali jos uvek ima vemena i materijala za popravak,pojavi u zivotu treca osoba koja nema sve probleme koje vi imate,koja moze da uvek bude savrsena i uvek tu,koja ''nema'' svojih potreba vec je samo tu da zadovolji vaseg partnera ...Kako bi ste reagovali?Bilo bi vam svejedno?Mislim,pa to je danas tako normalno i svi imaju prava da rade sta oce,pa zaboga, mislim, ipak je ljubav u pitanju

    Zar sve te zene i ta deca ne zasluzuju barem malo postovanja?
    Zaslužuju u svakom slučaju. Ljubav, poštovanje, uvažavanje, zaštitu,... I to najpre od supruga i oca.


    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    I to uopce nije stvar morala nego postovanja i sebe i drugih i nikada ne bi dozvolila da padnem tako nisko da uradim tako nesto...
    Ne mislim da je nisko biti čovek, nekad slab i nemoćan da se odupreš emocijama. Desi se svakom, samo je pitanje na čemu će se okliznuti.

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    One koje jure ozenjene su za mene najgori sljam,gore su i od prostitutki,recimo da su mi u rangu sa serijskim ubicama i ratnim zlocincima i za takve nemam nikakve milosti ni razumevanja...
    Ne razumem žene koje vijaju oženjene. Ali ih i ne osuđujem.
    Opet ponavljam: osuđujem one koji ne zaštite porodicu koju su zasnovali, odnosno oni koji svojim delima zapravo svoje gnezno ugrožavaju, slabe i ruše.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  13. #28

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Drago mi je da ovaj post pišem ispod Mišonjinog, jer se sa njom u najveće i slažem ovde, a naročito po pitanju odgovora na citirano.

    Život mi je servirao situacije kakve možda neko od vas ne može ni da zamisli, ali sam mu jako zahvalna što mi nije servirao neku ovakvu, a kako stoje stvari - niti će, mada ni ja, kao i Mish ne volim nikad da kažem nikad. Niti volim nekome da sudim, niti ću biti isključiva kao Lillith pa takve osobe nazvati šljamom, jer u mom životu postoji nekoliko osoba koje cenim, poštujem i iznad svega volim, a bile su u ovakvim situacijama. Slušajući priče i sagledavajući stvar iz više uglova, uvek se uverim u onu pametnu: nikada ne sudi drugome dok ne prođeš bar kilometar u njegovim cipelama. A često se to tako u životu namesti, pa ti isti taj gospodin život kad si najglasniji - zapuši usta.

    Daleko od toga da oženjen ne može biti savršen (a šta je sa Bred Pitom?). Savršen je, ali zauzet. I nema potrebe za daljom filozofijom i produbljivanjem... pa da, zauzet a ako je zauzet = nije savršen i bla bla. Zauzet. I samo to treba da vidiš, ako kroz život želiš da ideš čiste savesti.

    A šta kad ti se ipak desi? Sve to izgleda zanimljivo, opčini. Imaš nešto tuđe, uživaš u tajni, klecaju ti kolena od uzbuđenja jer imaš svoj mali greh i nevaljala si, ne peglaš nikakve košulje nego ih gužvaš, ne kuvaš ručkove već niste ni gladni jer su vam usta zauzeta... ali čemu? Pati dosta ljudi, a sve se to u 99% slučajeva završi šutom u bulju. Zato, ako već dozvoliš sebi da ti se desi, najbolje je prekinuti brzo, jer se najčešće posle svega osećaš loše. Very loše.

    A zamisli kako je tek onom drugom.

    Pa tako dođemo do one ne radi drugom ono što ne bi voleo da se desi tebi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #29

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Lillith pa takve osobe nazvati šljamom, jer u mom životu postoji nekoliko osoba koje cenim, poštujem i iznad svega volim, a bile su u ovakvim situacijama.
    Samo da pojasnim,sljamom nazivam one koje svesno jure ozenjene,ono zapikale su ga i ucinice sve da ga dobiju itd...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  15. #30
    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    @ Sansi i svi oni koji misle da je to taaaako ok i normalno ...
    Molim te da pažljivo pročitaš svaki moj post do sada i da mi podvučeš misao u kojoj sam rekla da je "to taaaako ok i normalno"...

    Da se dešava, dešava se...i od toga se ne može pobeći...

    Dešavalo se od kada je sveta i veka i to što realno posmatram jednu društvenu pojavu i ne uzimam sebi za pravo da bilo kome sudim, ne znači da smatram da stvari tako treba da funkcionišu...

    A svima onima koji moje reči izvlače iz konteksta i izvrću kako njima odgovora, vodeći neke svoje lične ili manje lične ratove iz potpuno umišljenih razloga na ovoj a i ostalim temama, imam samo da kažem:
    naučite ljudi da čitate - ali da čitate sve i pokušajte da posmatrate celu sliku i sve ono što sam rekla ili napisala, a ne delove koji odgovaraju vašem cilju da od nekog napravite ono što nije!


    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    @ SansR
    Eto, kod mene si naprosto izazvala reakciju samo i isključivo zbog toga što si pokušala da ljude sa formiranim stavom ubediš da njihov stav nije ispravan... Svako ima pravo da svoj stav formira na svoj način i nikome ne treba učiteljica koja će u zrelim godinama da ih uči životu.

    Žao mi je, ali nisam osoba koja bilo koga pokušava u bilo šta da ubedi niti sam sklona da menjam stav drugih...kao što ne dozvoljavam ni da neko menja moj!
    Nisam najpametnija i ne znam sve...a još manje uzimam sebi za pravo da tutorišem drugima...grešim u stavovima, grešim u stvarima koje radim...ali na svojim greškama učim što me debelo izdvaja od jednog dela ljudi koji čak i kada pogreše to ne znaju da priznaju (sebi, ne drugima)...

    Smatram da svako treba i mora da razmišlja svojom glavom, kao što i ja svoju koristim u te svrhe i ako se iko osetio kao da ga ubeđujem u bilo šta - izvinjavam se!

    Ja sebe nikada nisam niti ću posmatrati kao učiteljicu, posebno ne zrelih ljudi sa formiranim stavom!
    Poruku je izmenio goldie, 16.02.2007 u 13:30 Razlog: spojila dve poruke
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

Strana 2 od 16 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaš savršen odmor...
    Autor Lady S u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:21
  2. Savršen tata
    Autor Crazy Angel u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 04.03.2015, 14:08
  3. Otkrivena formula za savršenu suprugu
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 05.03.2010, 19:25
  4. Savršeni stranac
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.12.2008, 11:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •