Žene vole loše momke?! - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 93
  1. #16

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat Cezar kaže: Pogledaj poruku
    Ne kapiram zasto bi voleli lose momke ? Zasto mi ne volimo muskarace ?

    Playgirl, ti stvarno znas nekoga ?
    kako to mislish jel znam nekoga?

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

  2. #17

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat crvena kaže:
    Kada znas da ti nije sve na tacni, da nesto krije, oce ti to biti slatko i zavodnicki ili ces na sve moguce nacine pokusati da otkrijes sta je to sto ima u rukavu? Poenta je u tome da ti mislis da ti je sve na tacni, i da samo nagadjas da li nesto krije ili ne.... A to se nikada ne zna
    Ti to iz licnog iskustva?! Cim nagadjas da li krije ili ne, onda je vrlo verovatno da i sumnnjas da krije, a to ti se svodi na isto draga!

    Citat crvena kaže:
    nja, nja, nja,

    Sta ovo uopste znaci?
    Previse patetike!

    Citat crvena kaže:
    mnogo vise od bilo kog do sada.
    Vise nego iko do sada?! Sigurno???

    Ali ja nisam generalizovala, iznela sam svoje moisljenje, svako ima prava na svog tipa! A i apsolutno sam sigurna da je i tebe u dosta slucajeva privlacilo bas to sto je the one vec bio zauzet! Ali ipak je gledao tebe, zavodnicki!
    Poruku je izmenio Ivana-psy, 14.02.2007 u 15:40
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  3. #18

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    I ko bi na kraju vama ženama udovoljio . Jedino rešenje u svemu tome je da tip bude ono što jeste, pa ako nekoj to bude odgovaralo eto njih u vezi .
    Ja recimo NE mogu biti "bad guy" zato što jednostavno nisam takav tip, ako bih pokušavao to bi bilo samo foliranje.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  4. #19

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    ...zato mene ne vole jer sam dobar...

  5. #20

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Ja volim dobre. Ovi "losi" su mi preseli jos u 15-oj godini. Nema niceg lepseg i pozeljnijeg od dobre osobe.
    Jes vala!

    Dobro ne baš u 15-oj...prosečnoj plavuši je ipak trebala još koja polovina decenije da skapira...

    Ipak, ne želim ni da bude papučar ili sluga...daleko bilo
    jer ni ja ne želim da budem njegov sluga, pa nemam prava da tako nešto očekujem...

    Ponekad treba i da mi se malo jer znam da preteram sa svojim perfekcionizmom u odnosima pa da me spusti na zemlju i vrati u stvarnost...

    Ponekad može i da ..i on je samo čovek i njega boli ali ga to ne čini plačipi*kom ili manje muškarcem...

    A iznad svega želim da mi bude suprotnost onda kad treba i bezuslovna podrška u trenucima za to...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  6. #21

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    A iznad svega želim da mi bude suprotnost onda kad treba i bezuslovna podrška u trenucima za to...
    jel' to mene opisuješ.

    Po ovom vašem izlaganju kapiram da ne sme biti krajnost, ni mlakonja/papučar, ni bezočni kreten.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  7. #22

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat sladoledzija kaže: Pogledaj poruku
    ne sme biti krajnost, ni mlakonja/papučar, ni bezočni kreten.
    Bravo, bravo
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  8. #23

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    A iznad svega želim da mi bude suprotnost onda kad treba i bezuslovna podrška u trenucima za to...


    Dobar ili loš, paša ili papučar, ma kako ga drugi videli, upravo si pogodila ono što verovatno svima nama treba. Jedinstvo, inspiracija, podstreh, podrška,....
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #24

    Žene vole loše momke?!

    Jednom je Lečić lepo rekao : Muškarac treba da stoji kao stub a žena ce se kao puzavica obaviti oko njega
    Ne volim ni previše romantične a ni previše hladne... Jednostavno, bitno mi je da me oseca...da zna kad mi je potrebno da me zagrli, a kad da bude moj muškarac...Da mi pruža sigurnost i čvrst oslonac i pokrece "ringišpil u mojoj glavi"...

  10. #25

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Jednom je Lečić lepo rekao : Muškarac treba da stoji kao stub a žena ce se kao puzavica obaviti oko njega
    Ne volim ni previše romantične a ni previše hladne... Jednostavno, bitno mi je da me oseca...da zna kad mi je potrebno da me zagrli, a kad da bude moj muškarac...Da mi pruža sigurnost i čvrst oslonac i pokrece "ringišpil u mojoj glavi"...
    E ovo je najlepshe recheno........u go girl!

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

  11. #26

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat playgirl_ns_89 kaže: Pogledaj poruku
    Ja volim loshe momke, priznajem....ne znam neshto me privlachi....nit su to pare nit' ma ne znam..................valjda to shto imaju muda..
    Zar samo losi momci imaju pare i muda?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #27

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Zar samo losi momci imaju pare i muda?
    PA baba c c c,nisi u trendu,ona juri lovatore a to su mahom krimosi tako da
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  13. #28

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Hmmm... ja volim momke koji se lepo ponašaju prema meni. Da li je on "loš momak" ili "dobar momak" nije mi bitno, naravno u nekim granicama normale. Svakako se neću napaliti na nekoga samo zato što sam čula za njega da je "žešća faca", "ludak" i sl. naporotiv, što se tiče mene, to je u startu za njega veeeeeliki minus, a ne plus. Ne volim kad me tretiraju kao "nečiju malu", "mačkicu", "ribicu", i druge..., kad me muškarac tretira kao svoj dodatak, ili kada me neko drugi smatra za privezak ili trofejčić mog momka. Grozim se devojaka koje se osećaju odlično što su po zanimanju "devojka tog i tog" .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  14. #29

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Ne bih rekao da zene vole lose momke jer nikog se ne voli odmah, vec se zavoli osobu. Prije bih rekao da zene padaju na lose momke vise nego na druge.
    Danas otvaram oči,nakon svih ovih godina...
    niti ja voljeh tebe,nit si ti mene voljela...
    samo stara navika je ostala...

  15. #30

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat Ivana psy kaže:
    apsolutno sam sigurna da je i tebe u dosta slucajeva privlacilo bas to sto je the one vec bio zauzet! Ali ipak je gledao tebe, zavodnicki!
    Nije me privlacilo to sto je zauzet, vec nacin na koji me je gledao, a to moze i onaj koji nije zauzet...

    Cim nagadjas da li krije ili ne, onda je vrlo verovatno da i sumnnjas da krije, a to ti se svodi na isto draga!
    Ako mislis da ti je sve na tacni i ne sumnjas da krije, onda se ne svodi na isto, vec na mir i harmoniju, a to je ono sto meni treba... Sumnja i nagadjanje u pocetku moze slatko da pecka ali ako dugo traje nacisto te izludi

    Previse patetike!
    A neko bi mozda rekao da patetike ni nema, nazvali bi to drugacije, recimo... paznja

    Vise nego iko do sada?! Sigurno???
    Da, sigurno
    Evo, promenila sam potpis

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta najvise vole da piju Vojvodjani?
    Autor Becar u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:22
  2. Zašto žene ne vole mamine sinove?
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 21.10.2008, 23:32
  3. Stranci vole trubu i Guču
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.08.2007, 04:04
  4. Vole Exit i plazmu i rado bi da odu iz države
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 23.06.2007, 15:12
  5. Miševi u stvari ne vole sir
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.09.2006, 02:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •