Žene vole loše momke?! - Strana 3
Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 93
  1. #31

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Pre neki dan sam sasvim slučajno shvatila nešto interesantno o sebi... Da, privlače me loši momci, u smislu svega onoga što se pod tim terminom podrazumeva (sem, naravno, agresivnosti prema meni i sl.), ali moj dragi nije takav i kao takvog ga ne bih ni volela. Dakle, loši momci samo kao predmeti požude, a nešto sasvim drugo u realnom životu.

  2. #32

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Mozda cu reci neku glupost...ali nije da li volimo "lose muskarce"to nasa priroda trazi uvek jaci,da je uvek iznad svega,pa ce i nasledstvo biti jaka generacija..... e tako sam ja videla u jednom programu ,i malkice i ja mislim isto....
    No me toques

  3. #33

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Slazem se sa Lady S, da su losi momci samo predmet pozude...
    Mislim da kad bih i bila sa "losim momkom" da bi to jako kratko trajalo, kao sto traje i strast prema nekome koga bas i ne poznajete...

  4. #34

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Pa loši momci jesu predmeti neke znatiželje, ali isto tako ne pružaju onu sigurnost za koju se ja vatam ko mušica na lepak
    Previše su mi bez nekog čvrstog oslonca...

  5. #35

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Naravno da losi momci privlace mnogo paznje, interesantniji su, ali ja sebe ne bih mogla da zamislim sa nekim od njih, ipak mi vise odgovaraju obicni, duhoviti i pomalo ozbiljni momci...
    DOIN WHAT OTHERS CAN'T

  6. #36

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Nisu me nikada privlačili loši momci - a ni ja njih. Valjda nisam bila dovoljno dobra riiibaaaa... Šalu na stranu, nekako sam oduvek više volela ozbiljne face... imao bi tu čika-Frojd posla, znam. Dobro, ne neke mračne tipove, namrštene i besne. Prosto, privlačili su me drugačiji likovi.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  7. #37

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    ova tema ko stvorena za mene.... pa ja se samo i lepim za "loshe momke"...
    dobro, verujem da je to zbog godina, i da kad jednom sazrem i pochnem da trazim neki oslonac to vishe nece biti tako... ali, sad obozavam taj bezobrazluk u njihovom pogledu.... kad me gledaju kao da se spremaju da urade neshto loshe....


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  8. #38

    08 Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Ne znam za druge zene ali ja ne volim lose momke ,odvratne su mi posto vole da bude pametne a ustvari su glupe sa svojim glupotima vole d privlace zene posto ne znaju kako da dodze do njih.

  9. #39

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Mozda princeza mozes da budes sa losim momkom jedino,losim uslovno receno...relativno je sve , pa i los momak...

  10. #40

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    ...vole...ako imaju 15 godina i ne vide dalje od svoga nosa...
    ...secam se kako su me volele dok sam bio "los"...
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #41

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Mozda princeza mozes da budes sa losim momkom jedino,losim uslovno receno...relativno je sve , pa i los momak...
    pa to sam i mislila... naravno da ne bi mogla da budem sa nekim ko je losha osoba ili se ponasha prema meni kao krpi...ja sam princess i ochekujem da se samnom tako i ophodi
    ne, zapravo, radi se o tome da treba da izgleda nekako loshe i opasno i sl ali ne da bude neki grubijan koji ce da me vara i zavlachi...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  12. #42

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    pstoje granice u tom 'lose'...
    A onaj kakav se meni svidja imao bi granicu hehe
    Ne volim pretjeranost jbt...
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  13. #43

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat **princess** kaže: Pogledaj poruku
    ova tema ko stvorena za mene.... pa ja se samo i lepim za "loshe momke"...
    dobro, verujem da je to zbog godina, i da kad jednom sazrem i pochnem da trazim neki oslonac to vishe nece biti tako... ali, sad obozavam taj bezobrazluk u njihovom pogledu.... kad me gledaju kao da se spremaju da urade neshto loshe....
    Paa,naravno da je to zbog godina....za 5-6 ces se lepiti za takve da ce ti ovi sada sto se nazivaju 'losima' biti smesni....ziva bila,velika porasla i uverila se..

  14. #44

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    To je predrasuda..
    ali ako već tako kažemo onda je prezicnije da ih imenujemo kao moćne na nekom neformalnom nivou
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  15. #45

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    I moc je relativna...ono sto je za nekog 'moc' za drugog je mizerno ili sta vec..

    A raznih moci imas...u ulici,u kvartu,lokalni nivo,republicki,medjunarodni,skolska faca,mocan u svojoj poslovnoj bransi,mocan u kafani,klubu,mocan u svojoj firmi ili mocan samo u sex-u ili mocniji od drugih,a moze da bude i elektricar banderas ili KV ili VKV stolar,pa da neko pomisli da je njegova moc nesto fascinantno...

    Na kraju od ludih ima ludjih,a od mocnih mocniji,pa sve vam je na izvol'te...Izbor je vas Od pametnih pametnijih takodje ima...

    P.S. Mocan za sebe i je velika tema i mozda najbolje opisuje sta je zapravo najharizmaticnija i najfascinantnija moc za zenu.....To su ti oni ljudi za kojih nema mocnih...

    I vecinu zena ne mozes da isfoliras da li si i koliko mocan..osecaju same i to za veoma kratko vreme osete...
    Poruku je izmenio Neron, 06.12.2007 u 22:25

Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta najvise vole da piju Vojvodjani?
    Autor Becar u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 09:22
  2. Zašto žene ne vole mamine sinove?
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 21.10.2008, 22:32
  3. Stranci vole trubu i Guču
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.08.2007, 03:04
  4. Vole Exit i plazmu i rado bi da odu iz države
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 23.06.2007, 14:12
  5. Miševi u stvari ne vole sir
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.09.2006, 01:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •