Žene vole loše momke?! - Strana 4
Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 93
  1. #46

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    I moc je relativna...ono sto je za nekog 'moc' za drugog je mizerno ili sta vec..

    A raznih moci imas...u ulici,u kvartu,lokalni nivo,republicki,medjunarodni,skolska faca,mocan u svojoj poslovnoj bransi,mocan u kafani,klubu,mocan u svojoj firmi ili mocan samo u sex-u ili mocniji od drugih,a moze da bude i elektricar banderas ili KV ili VKV stolar,pa da neko pomisli da je njegova moc nesto fascinantno...

    Na kraju od ludih ima ludjih,a od mocnih mocniji,pa sve vam je na izvol'te...Izbor je vas Od pametnih pametnijih takodje ima...

    P.S. Mocan za sebe i je velika tema i mozda najbolje opisuje sta je zapravo najharizmaticnija i najfascinantnija moc za zenu.....To su ti oni ljudi za kojih nema mocnih...

    I vecinu zena ne mozes da isfoliras da li si i koliko mocan..osecaju same i to za veoma kratko vreme osete...
    Slažem se
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #47

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Sta to bese los momak ?

    Svi ljudi se rode dobri,sad genetika vremenom uz spoljasnju nadogradnju,drustveni status,biografiju da ne kazem sudbinu ucini svoje...

    Los u poz. smislu je onaj muskarac koga konobari sluze kao da je kralj posle prve recenice bez da im ista ruzno kaze ili ucini,vec eto iz pogleda,boje glasa osete da je vazan gost...
    Losem ne moze da se desi da je lokal popunjen toliko da on nece naci mesto ili losem se ne desava da mu obezbedjenje olako zabrani pristup igde kada draga pored njega ima zelju da udje ,jer joj prija i godi bas tu...

    Losem se ne desava ako je daleko na sat - dva , a pustite mu poruku da vam treba , da ne dodje i ulepsa dan/noc nije ni vazno...

    Los zna uvek gde da vas izvede,bez da vas pita 'gde cemo'...Los ima klimu leti u kolima i grejanje zimi....Los ako nema para moze da potpisuje racun ili pije na crtu ili ima kartice uvek...

    Loseg klinci ne sutiraju u prvom mraku,ne dobacuju vam ako imate dobru guzu i ogoljen imidz gosti objekta sto najelitnijih sto dno dna...
    Los ne maltretira nikoga,a pravi los i ne dolazi u situaciju da vi ikada pomislite da bi mrava zgazio,ma kako vam se ucinio kada ste ga sreli...
    O losem slusate svasta,a on to svasta demantuje kad god je sa vama...

    Pored loseg vam se nista neprijatno ne desava ma gde bili ili se zatekli...

    Los zna sta da pokloni i los zna kako da se pored njega osecate kao kraljice,tj. da budete pored njega sve ono sto i same zelite..

    Na kraju ne volite vi muskarca sto je on lik vec sto ste pored njega ono sto bi zelele i zelite... Ako sam delic necega pogodio ispunio sam deo misije koju ovim postom htedoh da pokrenem...

  3. #48

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    e svaka ti je ,kolega,zlatna....
    i sad vidim gde sam protracila godine.....
    i u sledecem zivotu samo lose momke ima da trazim......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #49

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat bealiver kaže: Pogledaj poruku
    e svaka ti je ,kolega,zlatna....
    i sad vidim gde sam protracila godine.....
    i u sledecem zivotu samo lose momke ima da trazim......
    Ali pazi..mnoge su sa onima koji tripuju da su losi (e to je los bukvalno),zene to prepoznaju (za vodolije ne znam da li prepoznaju ) ali ako im necim drugim kompenzuje..npr. visak para,mnogo poklona..ostala sranja iz muskog opusa.....one utripuju takodje da im to kao godi i da su cool,a i da je on to sto bi hteo da bude...Neke imaju pogresne izbore u zivotu,pa poveruju svakoj budali da je lik,jer sam bi da bude sto nije rodjenjem... A na silu ne mozes Bre nista...

    I neki ljudi zive tako da ne zavide niti jednom filmskom junaku,jer on glumi,a oni su sve doziveli i u realnom....sad koliku su cenu platili za sebe i svoje vec je druga prica,ali pravi primerci dobrih 'riba' (izvinjavam se na malo slobodnijim terminima) to vole,prepoznaju,uzivaju,srecne su sto posle 3 dana shvate da im zivot kad god se zavrsi vise nece biti isti i da ce uvek imati uspomenu sa kojom ce ustajati i legati...i imace o cemu i drugima da pricaju,ako nece imati klince ili unucad,jer to se prica i njima...

    Ali ko kome veruje ovde i na slicnim mestima...ovo je za takve utripovane i sebi nedokazane idealan kutak...Svi smo isti ovde i ko zna sto je to i dobro u neku ruku...

    Auuu nekad i ja preteram...

  5. #50

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Ali pazi..mnoge su sa onima koji tripuju da su losi (e to je los bukvalno),zene to prepoznaju (za vodolije ne znam da li prepoznaju ) ali ako im necim drugim kompenzuje..npr. visak para,mnogo poklona..ostala sranja iz muskog opusa.....one utripuju takodje da im to kao godi i da su cool,a i da je on to sto bi hteo da bude...Neke imaju pogresne izbore u zivotu,pa poveruju svakoj budali da je lik,jer sam bi da bude sto nije rodjenjem... A na silu ne mozes Bre nista...

    I neki ljudi zive tako da ne zavide niti jednom filmskom junaku,jer on glumi,a oni su sve doziveli i u realnom....sad koliku su cenu platili za sebe i svoje vec je druga prica,ali pravi primerci dobrih 'riba' (izvinjavam se na malo slobodnijim terminima) to vole,prepoznaju,uzivaju,srecne su sto posle 3 dana shvate da im zivot kad god se zavrsi vise nece biti isti i da ce uvek imati uspomenu sa kojom ce ustajati i legati...i imace o cemu i drugima da pricaju,ako nece imati klince ili unucad,jer to se prica i njima...

    Ali ko kome veruje ovde i na slicnim mestima...ovo je za takve utripovane i sebi nedokazane idealan kutak...Svi smo isti ovde i ko zna sto je to i dobro u neku ruku...

    Auuu nekad i ja preteram...
    ...pazi...one koje su sa onima koji tripuju da su loshi...ne zelim ni da komentarisem...nazivam ih buzdovankama...sve ostalo je suvisno...
    ...mislim da je ovde doslo do zamene teza...rekao bih da je "los" onaj koji je mangup...koji zna sa zenama,koji je kavaljer,koji je ortak...ali u isto vreme zna da se pobije,hoce da opsuje,neki put nema granicu...ali je ortak do groba i ume da voli svim svojim bicem...mislim Nebojsa da si me shvatio...
    ...svi ovde i treba da budemo isti...da iznosimo svoje stavove,zivotne price i mozda,pokazemo i neku emociju,nesto naucimo,nesto drugi nauce od nas...
    ...sto mrzim kada sam ovako ozbiljan i fin...
    ...hell ain't a bad place to be......

  6. #51

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Ne verujem bas u tu floskulu da zene vole lose momke. Ne ponosim se time, ali jedno vreme sam bio i ja los momak, ili bar na ivici. Nista od zena nije bilo. Ili bar ne od onih pravih. Verujte mi.

    Bice da zene vole uspesne i odgovorne momke, a to nije lako biti. Cesto, mi muskarci, iz ciste zavisti, znamo onim uspesnijim kod zena da dodelimo epitete losega, prevejanog, neiskrenog... Lazemo sami sebe i racionalsemo problem...

    Ja, naravno, nisam bas prezadovoljan svojim nekim uspesima kod zenskog pola. Moglo je to biti i puno bolje, ali, ruku na srce, i dosta losije. Oko svake sam se oznojio i svaku sam vise nego zasluzio. Majke mi....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #52

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Nisu to loši momci,nego samo momci na lošem glasu!I da,volim ih.Ne u smislu voljenja ,onog ljubavnog,nego kao druga,prijatelja,ljubavnika( sada u pozadini zamišljam Šerbedziju kako izražajno recituje )...Može i desi se i ljubav,ne kažem da nije tako,ali...kada protutnji sve to kroz glavu,a i šire...mislim da svaka žena,majka i majke u najavi,biraju neloše ako su dugoprugašice

  8. #53

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Nisu to loši momci,nego samo momci na lošem glasu!I da,volim ih.Ne u smislu voljenja ,onog ljubavnog,nego kao druga,prijatelja,ljubavnika( sada u pozadini zamišljam Šerbedziju kako izražajno recituje )...Može i desi se i ljubav,ne kažem da nije tako,ali...kada protutnji sve to kroz glavu,a i šire...mislim da svaka žena,majka i majke u najavi,biraju neloše ako su dugoprugašice

    Loš pre znači neko ko ne liči na ostale koji su mali da se izbore i sa sitnicama koje ih snalaze u životu ili ne liče n aone koji sve što znaju naučili su u školi i gledajući filmove bez da pokušaju da ih i žive... Loši samo ne pristaju da im život prođe prosečno,pa i više uzimaju,ali i više daju...

    Dugoročno su i bolji muževi i bolji roditelji... a mamama i tatama niko nije idealan...

  9. #54

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Ja sam uvek birala one pogrešne(na kraju se ispostavilo da su pogrešni),ispostavilo bi se pre neuhvatljivi i pomalo loši...I samo sam posle svakog pogrešnog izbora udarala glavom u zid......Strašno.Srećom,na kraju sam završila pored tipičnog dobrice,poput medvedića dobrog srca .I sve je to u redu...ali oni loši...eh!bolje da ćutim...

  10. #55

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    dok sam bila mladja ali sada ne!
    I druge Majke imaju lepe sinove.
    Svaki dan bez smeha je izgubljeni dan. Carly Caplin

  11. #56

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    mene ne privlace ali se kace na mene nemam pojma kako i zasto..

    losi momci nisu za zivot u dvoje...
    all we need is love...

  12. #57

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Ne znam zašto, ali ova sentenca je istinita, pa i u mom slučaju... Valjda smo mi žene ekstremisti po tom pitanju i volimo izazove... jer svaka od nas želi takve muškarce da privije u svoje krilo, da ih smiri, promeni, pa da posle kažu: E, ona je ta zbog koje se promenio! Pa onda ti kao ispadneš neka riba il šta već, a, u stvari, kad-tad se razoraš i uvidiš da od te promene neće biti ništa, jer "vuk dlaku menja, ali ćud nikada"!
    Traim desno oko, desnu ruku,
    desnu nogu, desni guz, desnu stranu mozga...
    sve to je "levo" već posedujem.

  13. #58

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    ako se misli LOSH u smislu da je bitanga i zgubidan,onda ne,ne volim....ne volim ni one opasne sa pistoljima,brzim kolima ....ni one koji na modnim revijama sede u prvim redovima a zovu ih kontraverznim biznismenima.....
    nista od toga.....
    niti sam ikad
    to vole devojke sa socijalnog dna....koje gaze do cilja preko mrtvih ,zivih......i francuskih kreveta...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #59

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    podrzavam sto kaze believer..
    ali znam koji me look pali..
    onaj izgled "loseg" momka..
    koji ima pogled.. "los"..
    pa i hoda bezobrazno..
    uvek ima dobru guzu.. "uzbud" ..
    nosi koznu jaknu.. ..
    a izgleda kao da ga boli kita za sve oko sebe.. ali nisu takvi.. vole kao poslednji
    smotah jednog.. .. zapravo je maca koja prede umesto tigra koji snima i pleni..
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #60

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Ne postoje losi momci.. ako im mi to ne dozvolimo
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta najvise vole da piju Vojvodjani?
    Autor Becar u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:22
  2. Zašto žene ne vole mamine sinove?
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 21.10.2008, 23:32
  3. Stranci vole trubu i Guču
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.08.2007, 04:04
  4. Vole Exit i plazmu i rado bi da odu iz države
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 23.06.2007, 15:12
  5. Miševi u stvari ne vole sir
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.09.2006, 02:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •