Žene vole loše momke?! - Strana 5
Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 93
  1. #61

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Cijelog sam zivota izlazila sa losim momcima, al' udala sam se za dobrog Kao sto su vec neke cure spomenule vjerujem da se to preraste s godinama. Osim toga dvije dominantne osobe u vezi su jedna suvise.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  2. #62

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    ...ne znam zašto ali uglavnom je tako...
    Znam da nita ne znam...

  3. #63

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Mnogo je devojaka malo slobodnijih, raskalasenijih koje vole provod, zezanje, a pri tome su jako slifovane, namazane, I prave lasice. Ako je decak buzdovan mogu ga prevesti zedna preko vode, ali poenta je praviti se da su uzde u njihovim rukama, a ipak znati ih drzati cvrsto. Dok su mlade izmedju 15 i 23/4 godine one se hvataju sa malo nestasnijim momcima, jer fala Bogu sta ce im shonje-dok one njih ubede da stipnu , pipnu, , prodje ih volja. Sa nestasnijima se zezaju I ekstra prozive svoju mladost, puste tahograf samo da radi, al se ipak paze da nezatrudne I da sto manje ljudi sazna, iako one ne znaju da I zidovi usi imaju. Kad dodju u godine oko 23/4/5 onda se nabrzinu transformisu, I postaju najfinije devojke, koje se I na najmanju psovku ili cak sta I ovakav post kao ovaj gade sest puta vise nego li sto zaista to misle, I one uglavnom biraju u skladu sa svojom zaljubljenoscu, iskljucivo se srcem vodeci, tj. Gledaju da li bi mogle vrteti tog lika oko malog prsta, gledaju da li ima love, I da li ce Ih I kako gledati, koliko ce ga moci brusiti po svom sablonu, i. Tad niposto nesme imati osobine koje su bile pozeljne sa 17/8 godina, tj . ne sme biti alkos,onaj koji bi varao, zatim mora biti fin, kulturan, na polozaju visoko obrazovan po mogucstvu, domacin, sto bi se reklo lepo nafatiran , I tako one uzivaju I tad iako su zivele po sistemu Svajcarskog sira-busi de stignes Gonzalesu.Al ja skidam kapu takvima, treba se snaci I biti namazan, a kako se snadju , to je njihova stvar, treba ceniti to kad devojka moze nekog bilmeza da prevede zedna preko vode.
    S druge strane postoje one finkinje sa prezimenima Tupson, Glupson, i sl. Koje lose prozive I u mladosti I kasnije kad se udaju-zahvaljujuci svojoj bistroci. Dok su mlade one su jako fine, nikome nedozvoljavaju da im zadje u vrelu zonu.Uglavnom se zabavljaju s onim finijim momcima, polusonjama, ali ih to smara jer od setanja nema se lameta, I u jednom momentu prsnu, I dodju do zakljucka da trebaju malo da se opuste I zive . Tako one odjednom puste kilometar sat da radi I da vadi, a ko za baksuz nadju one koje su one lasice davno izgustirale, I tako sebe vezu za alkose, barabe, preljubnike, I

    Svakako , ne spadaju sve curice u ove extreme, ali ja to onako obuhvatih samo vaznija dva tipa, koja bodu oci, a sigurno je da gajim ja I pretpostavku da postoje I zaista fine devojcice.
    ...................

  4. #64

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Kolega... ovde je reč o nama,lošim i dobrim momcima,a ti napravi monolog,al' kao da pišeš o taksistima i tahografima i kilometar satovima mada si skoro sve pogodio,a ne o princezama,jer one jesu to,a sad što se bave i taksiranjem,pa to i nije greh neki...

    Svi volimo loše koje su samo nama dobre i one tako isto...

  5. #65

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    @Neron

    Citiracu sam sebe:
    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Al ja skidam kapu takvima, treba se snaci I biti namazan, a kako se snadju , to je njihova stvar...

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Svakako , ne spadaju sve curice u ove extreme,
    ...................

  6. #66

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Ma obozavamo ih.. jedan dobar i obavezno jedan los.. hihihi..
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  7. #67

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Kako je koleginica lucidna...

    Jedan dobar da uvek imaš želju za lošim i jedan najmanje loš tek da vidiš da i u dobroti ima smisla... I jedan i drugi te inspirišu na svoj način,kada si sa lošim vidiš kako je sa dobrim i obrnuto,motiva na pretek...

  8. #68

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Ako moram da biram između dobričine/'papučara' te lošeg momka -> radije biram lošeg momka. U biti ovisi.. Na što se odnosi taj epitet 'loši momak'?

    Za mene, muško mora da ima stav i da se ne da zayebavati od strane nas žena. Papučara ne bih jer takav brzo dosadi. Nepredvidivost začinjuje vezu. Održava plamen.

    Neki balans mora da postoji. I takvog sam ja našla.

    Lucky me.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #69

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Umorila sam se od tih loših momaka.Kao devojka sam jucala za njima ,a i oni za mnom.Jednog sam uspela da ukrotim...sad je dobar momak i moj muž.

  10. #70

  11. #71

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat Rohalj Baze kaže: Pogledaj poruku
    ne postoje losi momci

    pretpostavimo da si mislila na:

    1. ne postoje loši momci jer ih ja ne srećem
    2. ne postoje loši momci jer ja nateram da budu dobri
    3. ne postoje loši momci jer su meni svi dobri
    4. ne postoje loši momci jer postoji samo jedan, nema ih u množini
    5. ne postoje loši momci jer su devojke te koje su loše
    6. ne postoje loši momci jer mi je mama tako govorila
    7. ne postoje loši momci jer je prava podela na zrele i nezrele
    8. ne postoje loši momci jer mi samo to sad pada na pamet
    9. ne postoje loši momci jer mrmot zamotao čokoladu
    10. zaokružiti tačan odgovor, rešenje je na poslednjoj strani....

  12. #72

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Brrate gospodjo

    Jel mogu ja da glasam za opciju pod rednim brojem 2?
    S tim sto bih dodala malu izmenu:
    Ne postoje losi momci jer ih Najgora natera da budu dobri
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #73

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Volim sto sam dobar
    i necu se menjati pa makar celi zivot ostao sam!!!!

  14. #74

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    Umorila sam se od tih loših momaka.Kao devojka sam jucala za njima ,a i oni za mnom.Jednog sam uspela da ukrotim...sad je dobar momak i moj muž.


    ...od loseg momka do dobrog muza,dug je put...

    ...bolja opocija nego-od dobrog momka do loseg muza-

  15. #75

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    hm
    Ono za cim zudimo,a ne ono sto dobivamo, govori o nama kakvi smo.

Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta najvise vole da piju Vojvodjani?
    Autor Becar u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 09:22
  2. Zašto žene ne vole mamine sinove?
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 21.10.2008, 22:32
  3. Stranci vole trubu i Guču
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.08.2007, 03:04
  4. Vole Exit i plazmu i rado bi da odu iz države
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 23.06.2007, 14:12
  5. Miševi u stvari ne vole sir
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.09.2006, 01:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •