Svađa sa partnerom u društvu... - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 33
  1. #16

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Mrzim svadje i prepirke bilo koje vrste i uvek gledam da na bilo koji nacim izbegnem!!!U drustvu nikada nisam ni necu se svedjati,ne zanimaju druge,ma koliko bili bliski prijatelji,neke nase licne stvari zbog koji bih mogla izbiti svadja,ali jako retko se svedjamo,a i to je zbog neke banalne gluosti!!!Lepsi je zivot bez svadje!!!!!Treba nauciti biti tolerantan,ali obostrana tolerancija i nema problema!!!!

  2. #17

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Свађати се са партнером у друштву...то је заиста бедно.

  3. #18

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    to nikako... imala sam prijateljicu koja je to redovno radila... ruznooo, mnogooo ruzno...
    ...Postoje u nama neke neprevodive dubine...
    ...Postoje u nama neke stvari neprevodive u reci...
    ...Ne znam...

  4. #19

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    svađa nikako
    samo se

  5. #20

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Ružno, ružno i ružno... Naročito ljudima koji sede i slušaju... Odraz (ne)kulture...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  6. #21

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Inace je jako tesko posvadjati se samnom...Mora da predje svaku granicu a u drustvu da ne pricam.Nikad nisam a i necu.Ono sto je izmedju nas se ne tice drugih na kraju...sta njih briga za nase nesporazume i rasprave...
    ....ne...brze od zivota.....

  7. #22

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    nikad sebi nisam dozvolila tako nesto...ali Nikad! Desavalo se da odemo na neku veceru posvadjani a da ljudi s kojima sedimo u drustvu to uopste ni ne primete....
    Izbegavam i sa svojim potomkom da se raspravljam pred drugima...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #23

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    bas mi se to desilo pre 20 min.posvadjali smo se zbog njegove bolesne ljubomore....i t osamo zato sto smo jedan njegov drug i ja poceli dda se salimo....ma prosto da nepoveruje covek zasta je sve on ustanju da se naljuti
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  9. #24

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Dok sam vas citala razmisljala sam o tome i setila se da se dogadjalo da me pusti da pred drugaricama ispadnem glavna u nekoj nasoj prepirci, prekidao istu cim bi video da pocinjem da 'penim', a kad dodjemo kuci nagovorimo se jedno drugom, onako sve kako treba.
    Sada smo toliko dugo zajedno da se desi da i pogledima razmenimo par recenica. Ni jedna rasprava nije neodlozna.

  10. #25

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    u prisustvu manje ili vise poznatih osoba, nikad se ne svadjamo.moze ponekad da poleti neka varnica, moze se desiti da imamo razlicit stav za neke stvari, ali sve je to u granici normale...
    iznosenje prljavog vesa, dranje, vredjanje- to se ne desava ni kuci, jer pokusavamo da razgovaramo i resimo stvari na razuman nacin....ali ako treba da pukne svadja, ipak je to u cetiri zida naseg doma


  11. #26

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Citat la femme kaže: Pogledaj poruku
    Dakle, ljudi, samokontrola!!!


    Jeste... ali malo sutra... ...
    volela bih da je tako - ali nije , na sve emotivno reagujem,
    a kamoli na voljeno mi, milo biće...
    tako da nam se u par navrata desilo da se tako posvađamo
    (neki su pomislili da smo na pragu razvoda ) na krv i nož (na moju inicijativu... )
    ali ja, ne da ne mogu, jednostavno neću da ćutim...
    ... tako da mili već zna - ako me slučajno, namerno, ili... zlonamerno ''potkači'' - dolazi do veoma burne reakcije - jednostavno...
    ljudi nas već znaju kao veoma ''dinamičan'' par i
    već su navikli na eventualna neprijatna dešavanja koja će ih zadesiti, ukoliko se nađu u našoj blizini...
    Dok sam ćutala, kupila u sebi itd. ...
    skoro sam zaradila hronične glavobolje i konstantne bolove u stomaku, a sada - ''sad mi više nije ništa'' ...

    btw - i ja sam nekada davno posmatrajući parove
    kako se svađaju, ne hajući za okolinu smatrala da su jako nekulturni,
    da to nije lepo i bla, bla, bla... i... da ja nikada neću tako...

    ''Stigla'' me je ''dobro staro'': ja nikada neću ovako
    - a splet okolnosti, slučajnosti, čega god već...
    ''udesi'' da više ne ''udaram etikete'' tipa neću ovako ili nikada...

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  12. #27

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Joj, ovo zna biti jako nezgodno.. Zadnji put smo se zakačili, jako dobro se sjećam, 26.12.2008. kod moje mame. Skupilo se je društvance i bila je dobra zezancija. Što je pošlo po zlu? Moj je mislio da se upucavam sestrinom dečku i tada mi je lupio kontru i davao komplimente na temu atributa jedne sestrine frendice. Gle, znala sam zašto to čini i nisam reagirala jer nisam ja ništa napravila. I sve bi bilo za pet da on nije otišao u drugu krajnost i nafrnjio se i otišao negdje. Tada su svi mene napali, da, MENE, da sam ja kriva zato što se ovaj moj pokupio. Alo!!! Zašto ja?! No, dobro. Digla sam se kada je bilo najbolje, uzela prnje, malu pod ruke i pehaka sam otišla doma (njemu sa ostavila auto).

    Uglavnom, naše svađe u društvu su uvijek zbog njegove ljubomore. Alo!! Pa nisam ja miss da mi se svi upucavaju! To kaj si on zabrije u glavi, jbg, neka izvoli rješavat!
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #28

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Ne bih mogla sebi dozvoliti tako nesto.
    Pocinjem od sebe, veoma se lose osecam kad se neko
    svadja u mom prisustvu.Ruzno mi je za slusanje.

    I koliko god da sam tad ljuta precutacu,
    posle kad ostanemo sami mogu da padnu svakave reci,
    mogu i da ne pricam danima, ali svadja u drustvu, ne nikako.

  14. #29

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    ne volim da se svađam ni u četiri oka, a kamoli pred publikom i do sada nisam imala takav incident..a ne verujem ni da ću dopustiti sebi tako nešto, to znaju biti jako neprijatne situacije, a i odakle mi pravo da maltretiram okolinu svojim ličnim besovima..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  15. #30

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Dok sam bila mladja i ludja bilo je i toga. Priznajem.
    Sad i da hocu, nemam sa kim u drushtvu da se svadjam. Uglavnom smo sami.
    A i ne bi, nekako mi je to totalno nevaspitano..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •