Svađa sa partnerom u društvu...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 33
  1. #1

    08 Svađa sa partnerom u društvu...

    Moram da priznam da mi se, iako to smatram jako nekulturnim, dogodilo par puta da se "zakačim" sa Šašom u nekom društvu. Kada bi se baš desilo da "sevnu varnice" uvek sam gledala da skratimo priču, i uvek bih se izvinila tim ljudima na sopstvenoj nepristojnosti.
    Da li vam predstavlja problem da se u trenutku suzdržite od svađe sa partnerom, ukoliko ste u društvu? Da li tada obraćate pažnju na druge ljude, ili se prepustite svom hiru? Kako se osećate kada se u vašem društvu dogodi sličan incident, da li se mešate, pokušavate da ignorišete, ili napuštate poprište sukoba?
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  2. #2

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Huh, kao za inat, pred njegovom najboljom drugaricom se nekako redovno zakačimo. I nisu to svađe, ali neka vrsta konflikta jeste. Par puta sam ostala nasamo sa devojkom i imala sam neverovatnu potrebu da joj kažem da se mi inače uopšte ne svađamo često, ali eto ne znam šta nam je to u njenom prisustvu. Sad šalu na stranu, svesna sam koliko je to nekulturno i maksimalno se trudim da druge ljude poštedim. Nekada se dešava da moooooram da kažem samo jednu rečenicu, pa crkla makar , ali konkretna rasprava se uvek ostavlja za četiri oka.

    Prisustvovala sam svojevremeno svađi dvoje mladih zaljubljenih ljudi. Devojka nam je iznela sav njihov prljav veš do najsitnijeg detalja. Nisam sigurna da li je tada bilo neprijatnije tom njenom momku ili nama koji smo to slušali.

  3. #3

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Prisustvovala sam svojevremeno svađi dvoje mladih zaljubljenih ljudi. Devojka nam je iznela sav njihov prljav veš do najsitnijeg detalja. Nisam sigurna da li je tada bilo neprijatnije tom njenom momku ili nama koji smo to slušali.
    kako mi je to nisko...
    da ne pricam koliko mi je neugodno da slusham takve prepirke...
    koga bre interesuju njihove lichne stvari...
    jako nepristojno ponashanje s mog aspekta...
    nikad ni sebi ni njemu ne dopustam takve ispade...Chak sta vishe trudim se da do njih uopshte ni ne dodje...Daleko bilo da se mi u svemu slazemo i nikad ne svadjamo,ali zasto bi to morali da znaju ostali...Nit je njihova briga nit ih se tiche...

    Ubica mekog srca.

  4. #4

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Kada smo u društvu, mogu da prećutim sve, ali baš sve...
    svaku vrstu bezobrazluka...
    Ne naskačem na Njega pred drugima, pa se neću ni raspravljati pred njima...

    Međutim, često je gore kada ja nešto prećutim neko kada odmah kažem..jer se onda to baš onako lepo svari u meni i nisam od onih koji se smire pa zaborave
    Tako da, svaki On vrlo brzo skapira da je bolje da me ne vuče za jezik i ne čačka kada sam u stanju da svaku gadost istrpim...

    Sa druge strane, jedna moja draga drugarica imala je tu dugogodišnju vezu u kojoj, čini mi se, nije bilo sekunda da se nešto ne dohvate...a prilično su im bile zabavne svađe pred drugima..obično to krene kao sitno podbadanje, gde on jednu, ona dve, on četiri ona osam...i onda se brzinom svetlosti tako multiplikuje da uskoro urlaju kao da su sami na nekoj planinčugi...
    U mom prisustvu im se to dogodilo jednom - na večeri povodom mog dvadesetinekog rođendana...
    Ja sam elegantno ustala od stola i otišla iz restorana sa rečima: objasnite sami ostalima gde je slavljenica...
    Ja ne podnosim dreku i ciku, još manje podnosim bezobrazno podjebavanje i to ne praštam ni najrođenijima (po srcu, ne po krvnom srodstvu) tako da mi na pamet ne pada da trpim torturu takvih dvoje ljudi...

    Sve što imaš - reci. Ali bez vike i buke, bez urlanja i prebacivanja, kulturno i civilizovano.
    Emocije su ok - ali svaka zamerka ili rasprava može da se odvija i na kulturan i civilizovan način.
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  5. #5

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    takve stvari nam se rijetko dešavaju. ako se slučajno i dese, progunđamo nešto jedno drugom u bradu, pa malo cooliramo, pa mrgud na kraju popusti, pa nitko i ne skonta da su sjevale varnice.
    nattydread is coming to dinner

  6. #6

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Nikad se ne svađam u društvu. Šta imam zadržim u sebi dok ne ostanemo u četiri oka. A onda.... Mislim da sagovornik poželi da sam istresla sve u trenutku kada je doprlo do mojih ušiju, očiju, glave i srca.
    Ali, način komunikacije sa nekim ljudima možda drugima deluje kao svađa, ali to je samo naše normalno prepucavanje, ne zlobno, ne nisko, nego prosto blagi trening sivih vijuga. A ti treninzi su mi nekako najslađi kada je u pitanju neki on.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #7

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Retko se dogodi da se zakacimo u društvu.Obicno je to prepucavanje zbog razlicitog misljenja na trenutnu temu,a kako smo oboje tvrdoglavi...
    Za pravu svadju ipak treba dvoje.Inace u drustvu treba biti umeren i
    a kod kuce u cetiri oka reci sta ti je na dusi.
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  8. #8

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Ne svadjam se ni ovako a kamoli u javnosti, ako bi tako nesto i pocelo samo bi se okrenuo i otisao...

  9. #9

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Citat Tigerlily kaže: Pogledaj poruku
    Da li vam predstavlja problem da se u trenutku suzdržite od svađe sa partnerom, ukoliko ste u društvu? Da li tada obraćate pažnju na druge ljude, ili se prepustite svom hiru? Kako se osećate kada se u vašem društvu dogodi sličan incident, da li se mešate, pokušavate da ignorišete, ili napuštate poprište sukoba?
    Moram priznati da ni ja ni partner nismo neke svadjalice i gundjala...Veoma smo "kompromisni"... A te svadje u društvu su mi jako nekulturne i nikad ne bih bilo šta raspravljala sa partnerom dok smo u društvu...Ukoliko mi neka priča ne bi bila "prijatna"jednostavno bih se isključila, i ne bih se ni upuštala u dalje diskusije koje bi vodile ka sukobljavanju mišljenja...
    A ako se zadesim u nekoj svadji jednostavno se trudim da predjemo na neku drugu priču i možda napomenem zašto smo se okupili...druženje, dobra klopa a ne svadja...

  10. #10

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Moram priznati da ni ja ni partner nismo neke svadjalice i gundjala...Veoma smo "kompromisni"... A te svadje u društvu su mi jako nekulturne i nikad ne bih bilo šta raspravljala sa partnerom dok smo u društvu...Ukoliko mi neka priča ne bi bila "prijatna"jednostavno bih se isključila, i ne bih se ni upuštala u dalje diskusije koje bi vodile ka sukobljavanju mišljenja...
    A ako se zadesim u nekoj svadji jednostavno se trudim da predjemo na neku drugu priču i možda napomenem zašto smo se okupili...druženje, dobra klopa a ne svadja...
    ...mi se ne svađamo ni kad smo sami...

  11. #11

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Iskreno, ne podnosim da se raspravljamo u drustvu! To mi je najnize, da se svadjamo i dernjamo pred drugima! Neprijatno za mene, za njega, a verujem i za ljude okolo! Ako je neka raspravica u pitanju, ok, mozda neko ne slaganje u misljenju ili slicno tome..Ali ako je nesto ozbiljnije, samo se pogledamo znacajno i to se raspravi kasnije ili se udaljimo! Par puta su se ipak desile svadje i na kraju se zavrsi sa vecom zbrkom jer smo uopste poceli to u drustvu, a sam razlog se zaboravi! Tako da ne volim to, sad i on zna pa se ne desava!

    Takodje mi nije prijatno ako neki par vristi jedno na drugo u drustvu, ne prijatno je a i ne kulturno! Pomalo ponizavajuce!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  12. #12

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Svadjanje pred drustvom mi je nesto najodvratnije na svetu. Zbog toga iskuliram maximalno i sacekam da se zavrsi vece. A kad dodjemo kuci...e, onda raspravimo sve sto imamo!
    Nekulturno je uvlaciti druge ljude u svoje privatne probleme. Prisustvovala sam takvim svadjama, i ne samo da pokvare vece doticnom paru, nego se i ostali osecaju neprijatno. Dakle, ljudi, samokontrola!!!

  13. #13

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Paaaa,desava se da se posvadjamo ali jos uvek nismo presli granicu nekog dobrog ukusa(ukoliko se ista i moze postaviti).Svadjamo se uglavnom oko sitnica ali to uvek po pravilu preraste u nesto krupno.Trudim se da se ne desava cesto,ali kad naidje...
    Sto se tice parova koji upraznjavaju sex u zdrav mozak na javnom mestu i u drustvu,...da,poznajem ih ali mi ne predstavljaju problem sve dok ne pocnu da preteruju sa komentarima tipa:...aha,ti mene kao zadovoljavas,a ne dize ti se po 2 dana... ili ...jbg,bolje da radim u mrtvacnici,sretao bih bolje gole ribe od tebe... U takvim situacijama skontam da sam ja jos
    I may not be perfect but I'm always me

  14. #14

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    nadam se da to neću više raditi...

    Jednom smo na Paliću sedeli sa nekim ljudima, gde je ON NJOJ svaki čas objašnjavajući vaskoliki svet oko NJE govorio da ide u PM i da mu PK...a za neverovati je kako to ni meni ni tadašnjoj devojci, a sadašnjoj supruzi nije paralo uši, bilo je nekako benigno otprilike kao kad Zoran Radmilović otera nekog iz publike u PM...ali, meni to stoji ko piletu mider, tako da neću se više svađati sa ženom kad smo u društvu!

    (eventualno neko prevrtanje očima i gadljiva faca, ali svađa - jok ja)
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  15. #15

    Odgovor: Svađa sa partnerom u društvu...

    Dešavalo se da uletim u raspravu sa Najgorim pred nekim društvom ali nikada nismo prešli granicu.Tako nešto sebi ne bih dozvolila niti smo bili u situaciji da prisustvujemo nekoj žešćoj svadji drugog para.

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •