Kako se prepoznate?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 40
  1. #1

    Kako se prepoznate?

    ...da se oghranichimo na forum, ovdashnji...shta je ono shto vas privuche ka odredjenoj osobi, shto chini da je izdvojite iz gomile i pochnete da je dozivljavate kao nekog uzasno bliskog?

    Ja prvo trazim sebe...u rechima, u nachinu razmishljanja, u osecanjima...kad vidim da neko ide "istom stranom ulice", pa josh kad vidim da moze da me povede dalje, do nekih mesta u glavi (ili srcu) koje josh nisam posetio, on je moj(a)...

    ...i sKaKucemo zajedno, kroz elektronski san...

  2. #2

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    Ja sam sklona da udaram u svoje žice... I tako pišem šta stignem, šta mislim...
    Dalje se sve odvija sasvim jednostavno. Neko mi upadne u ritam, pridoda svoju skladnu tercu i eto harmonije...
    Falš je inspirativan, u disharmonijama je veća potreba da se čovek izbori za svoju deonicu, da je opravda, da pokuša da se uskladi...
    A neki su prosto naštimani tako da sve zazvuči spontano i sjajno, kao da je da je dugo pripremano i uvežbavano... a nije...
    Vrag odneo šnalu...

  3. #3

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    ne tražim sličnost sa drugim ljudima, podjednako su mi zanimljivi oni istog senzibiliteta i oni potpuno drugačiji od mene..



    jedino što me odbija od ljudi na forumu je pisanje po svaku cenu, izveštačenost koja se uvidi već na prvom slovu, preterano forsiranje samo istih tema i banalna vulgarnost koja bi trebala da bude humor..

    srećom, pa takvih malo ima..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  4. #4

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    svi se ponavljamo manje, vise samo neko to primeti pre ili kasnije.

    Tesko je naci nekog brbljivog ili nekog da ti bas privuce paznju a da samo cutis tj. da ne kuckas i da samo citas i uzivas. a kad pronadjes takvu osobu onda pozelis i ...da se upoznate ili da se kao slucajno sudarate po temama pa idete i u off a to i nije tako lose

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ...da se oghranichimo na forum, ovdashnji...shta je ono shto vas privuche ka odredjenoj osobi, shto chini da je izdvojite iz gomile i pochnete da je dozivljavate kao nekog uzasno bliskog?

    jednostavnost, kada neko opisuje sebe ili svoj zivot obicnim recima i svim problemima koji ga prate .
    Kada neko ume da te raspolozi samo svojim ONLINE


    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ...?

    Ja prvo trazim sebe...u rechima, u nachinu razmishljanja, u osecanjima...kad vidim da neko ide "istom stranom ulice", pa josh kad vidim da moze da me povede dalje, do nekih mesta u glavi (ili srcu) koje josh nisam posetio, on je moj(a)...

    ...i sKaKucemo zajedno, kroz elektronski san...
    a u RL nikad se ne bi sreli nikad rekli ni zdravo jedno drugom a u elektronskom snu dodirnuti nekog onakvim kakav i jeste u stvari

    Together In Electric Dreams



    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ...

    Ja prvo trazim sebe...u rechima, u nachinu razmishljanja, u osecanjima...kad vidim da neko ide "istom stranom ulice", pa josh kad vidim da moze da me povede dalje, do nekih mesta u glavi (ili srcu) koje josh nisam posetio, on je moj(a)...

    ...i sKaKucemo zajedno, kroz elektronski san...
    a pronaci nekog u elektronskom snu te ga prebaciti i u RL e, to je umetnost...a ja sam uspeo, valjda....
    Poruku je izmenio robert ns, 22.11.2008 u 14:40

  5. #5

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    Trazim one koji sa malo kazu mnogo. One, cije me reci zavrte i ponesu toliko da vrtlog traje jos dugo nakon sto odem odavde.

    Za mene je to vrhunac prepoznavanja s osobom koju nikad u zivotu nisam srela.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  6. #6

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    Veoma lako ...

    Imam odlicnu moc zapazanja tako da vrlo brzo mogu da uocim ko misli svojom glavom,a ko je klasicni prepisivac ...
    Cecara

    Trazim one koji sa malo kazu mnogo. One, cije me reci zavrte i ponesu toliko da vrtlog traje jos dugo nakon sto odem odavde.

    Za mene je to vrhunac prepoznavanja s osobom koju nikad u zivotu nisam srela
    Upravo tako ...
    Privlace me osobe koje su po nacinu razmisljanja slicne meni ,
    koje znaju da iznesu svoj stav i cvrsto stoje iza njega ...

  7. #7

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ...da se oghranichimo na forum, ovdashnji...shta je ono shto vas privuche ka odredjenoj osobi, shto chini da je izdvojite iz gomile i pochnete da je dozivljavate kao nekog uzasno bliskog?

    Ja prvo trazim sebe...u rechima, u nachinu razmishljanja, u osecanjima...kad vidim da neko ide "istom stranom ulice", pa josh kad vidim da moze da me povede dalje, do nekih mesta u glavi (ili srcu) koje josh nisam posetio, on je moj(a)...

    ...i sKaKucemo zajedno, kroz elektronski san...
    Inteligencija/neinteligencija, smisao za humor, stav, su ono sto sve cini gomilom, tako da je samo stvar prioriteta koju cu osobu izdvojiti tog momenta, posto mogu samo sa jednom osobom da komuniciram jednog trenutka.
    Svi su mi bliski u smislu posvecivanja paznje, a niko mi nije ni blizu u smislu
    nacina na koji ja vidim realnost.
    Sebe sam odavno pronasao i shvatio da ne postojim u fizickoj materiji, u smislu
    da fizicka materija u kojoj se nalazim nema kontrolu nad onim sto mi se desava.
    Samim tim, znam da ja nikog nemogu nigde da povedem, posto sebe nigde ne vodim. Prihvatam sve ljude onakvim kakvi jesu, i ne zahtevam da ne budem prihvacen onakvim kakav nisam, ali mi se cini da bi to bilo fer i korektno.

    jewpiter

  8. #8

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    Osim što pišem trudim se i da čitam.
    Spontano vremenom primetim da ne propuštam da pročitam poruke pod određenim nikom.
    Da li zbog sličnog načina razmišljanja ili opet s druge strane zbog zanimljivog načina izražavanja koje ne mora da podrazumeva i sličnost mišljenja poneko se izdvoji iz gomile.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  9. #9

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    Uglavnom lako.
    Kod nekoga mi je bio dovoljan jedan post, kod nekoga opet malo više.
    Emocije koje izviru iz posta su presudne.
    Drugi faktor je umetnost da se jednostavne stvari, kažu na što jednostavniji način.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #10

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    Po principu puzzle-a. Uoči se kompatibilnost nečijih misli svojim. Bar ja mislim...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #11

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    Ne znam kako i zasto, ali definitivno ima neka "tajna veza". Ljudi se "prepoznaju".
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  12. #12

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    Citat tutifruti kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam kako i zasto, ali definitivno ima neka "tajna veza". Ljudi se "prepoznaju".
    Jedan od boljih odgovora na temu.










    (jbt., postacu jedan od ona dva mapetovCa...balkonasha... )

  13. #13

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Jedan od boljih odgovora na temu.


    (jbt., postacu jedan od ona dva mapetovCa...balkonasha... )
    Thanks Mozda cemo biti zajedno na "balkonu"
    Poruku je izmenio Mish, 14.09.2009 u 01:34 Razlog: citat
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  14. #14

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    Ni ironija vishe nije ono shto je nekad bila...



    ...elem, trazim one koji misle drugachije.


    Onda postanu moji privatni kamenchici, i sami sklapaju mozaik koji mi ulepshava zivot.

  15. #15

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    Kod mene su slovCa "ziva"...posle veoma kratkog vremena ja bukvalno vidim, cujem osobu koja je pisala post...vidim joj izraz lica u toku pisanja, cujem kako napisane rechi izgovara ...tacno osetim u kojem delu posta se pojavio maleni smeshak u uglovima usana...da li je to Boziji dar ili iskustvo na netu...ne bih znala

    Sta me nekome privuche? (iliti na cije postove obratim paznju...)
    Pre svega neko ko zna da barata rechima...(ne mora mi nuzno biti istomisljenik po svim aspektima....to bi bilo tako dosadnooo), ko ima specifican smisao za humor, ko nosi dozu (pozitivnog) ludila u sebi, ko zna da zastupi (i brani) svoj stav...

    Moram priznati da sam (na ovom forumu) ugodno iznenadjena, jer prepoznajem veliki broj (interesantnih) individua...
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:30
  2. Kako ste otišli?
    Autor euridika u forumu Dijaspora
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 18.04.2015, 14:29
  3. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Kako prepoznate dobar film?
    Autor SQUAW u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 14:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •