Koji je vaš ugao? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 36 od ukupno 36
  1. #31

    Odgovor: Koji je vaš ugao?

    Moj ugao...cudno ,glupo je drzati se jednog,kada postoje mnogi,a s druge strane je mnogo drzati se mnogih...kada zelim nesto da prosudim o tome razmisljam jako dugo,nekad se desi i po godinu dana,pa da ne dodjem do odgovora,jer svakom sudu treba dati pravednu mogucnost ostvarivanja...mozda je to moj ugao,ne znam,znam da se trudim da se potpuno otvorim i da me cudjenje na ovaj svet oslobodi,tada nastaje neki moj ugao posmatranja.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  2. #32

    Odgovor: Koji je vaš ugao?

    Moj ugao se nalazi izvan svega sto postoji, izvan zemlje, univerzuma, tamo daleko dokle god mogu da dodjem..sto dalje odavde....
    Onda iz tog ugla sve gledam iz daljine, bolje je tako, lakse i sigurnije..bezbedan sam, znam da mi tu niko ne moze nista, a isto tako znam da odatle mogu sve..sve sto zelim, a to nije mnogo..
    Ne pustam svakog da mi pridje, a onaj ko mi pridje znaci da me razume ili bar pokusava.. Rechi koje mi ne znace odbijaju se i vracaju nazad odakle su dosle, a samo one koje se uklapaju ostaju tu..
    Odbijam zlo, trazim zrno dobrog nebi li ga posadio i zalivao do kraja zivota, da bi na kraju shvatio da sam ipak nesto dobro uradio..
    Ne kazem da sam savrsen, kazem da sam svoj, i trudim se da mislim jasno, jer samo tako se moze napred..
    Necu dokazati drugima da mogu, uvericu sebe da smem...

  3. #33

    Odgovor: Koji je vaš ugao?

    ugao ? ne razumem pitanjce, meni je sve ravno bez uglova
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  4. #34

    Odgovor: Koji je vaš ugao?

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    Dali vaša profesija ili afiniteti utiču na definisanje pojmova oko vas?Dakle, da li je vas pristup problemima uslovljen vašom profesionalnom orjentacijom?
    A na koga to ne utiču profesija i posebno afiniteti?!? Pa oni i čine nas, odnosno naš ugao gledanja.
    Kada odgovarate na pitanje npr. sta je život, možete imati ekonomski, politički, umetnički, naučni ili neki drugi pristup? Koji je vaš pristup?
    Ovo je već suštinski različito pitanje od gornjeg citata. Na moj ugao gledanja, pristup pitanju (problemu), NAJVIŠE utiče onaj ko mi je postavio pitanje, odnosno pozadina pitanjog (uvod u pitanje).

    Na isto pitanje mogu da odgovorim barem na dva načina sa suštinski istim zaključkom, a kako ću odgovoriti zaista zavisi od onoga ko mi je i kako postavio pitanje.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  5. #35

    Odgovor: Koji je vaš ugao?

    ...trudim se da budem lavic...i da mi se cesto zacrveni glavic...znaci...moj ugao je uglavnom obojen hedonistickim pristupom zivotu...to sto sam nimfoman...ne uzimam sebi kao minus......
    ...hell ain't a bad place to be......

  6. #36

    Odgovor: Koji je vaš ugao?

    Ugao mi je definisan inteligencijom,znači- tupi ugao..
    The rest...is silence.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Koji je vaš tip devojke?
    Autor playgirl_ns_89 u forumu Muška kafana
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 27.03.2016, 12:59
  2. Ker koji laje...
    Autor starsica u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 16.03.2016, 15:50
  3. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 14:55
  4. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  5. Šefe, koji ti je vrag?
    Autor Mish u forumu Posao
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.07.2010, 13:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •