Tetovaže i pirsing - Strana 6
Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 129
  1. #76

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku

    nego...nesto razmisljam o tom pirsingu
    da shibnem na obrve po karikicu, ali tako da mi ih zakache za chelo...da ne moram da radim fejs lifting...da l' bi moglo busenje i kacenje da zameni botoks pitam se ja?
    Može, ali onda moraš da turiš jedan šraf pozadi, na lobanji pa da se zatežeš po potrebi..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #77

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    krenulo je sa jednom tetovazom....
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  3. #78

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Citat exploited kaže: Pogledaj poruku
    krenulo je sa jednom tetovazom....
    Da, i onda druga, pa je sad i treća u pripremi
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #79

    10 Odgovor: Tetovaže i pirsing

    ja bi rado tetovazu....ali mislim da bi me stari okacio za banderu odma isti dan i da svijetlim umjesto sijalice....inace oni se jakoo protive tome...a za pirsing sam nagovarala jedva...i probila sam jezik...ko zeli raditi jako boli...i usput nemozes bas pricati par dana jedva sam nagovorila za pirsing a planiram raditi jednu tetovazu nebi na donjem djelu leda jer to svako ima...vise bi voljela na ramenu leptira ili nesto slicno.......pa sta kazete??????

  5. #80

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Sta je poenta?
    Dok si mlad zelis se dopasti suprotnom polu na razne nacine. To je cest slucaj u prirodi, ptice raznih zivopisnih boja, zivotinje dominantne sa razlicitim obelezjima koje ih na neki nacin izdvaja od drugih itd...
    Sta kad mladost prodje? Kad se stupi u brak? Da li je onda to potrebno ili tada nastupi druga faza-faza skidanja "perja", STA ONDA...

  6. #81

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Citat tmiroljub kaže: Pogledaj poruku
    Sta je poenta?
    Dok si mlad zelis se dopasti suprotnom polu na razne nacine. To je cest slucaj u prirodi, ptice raznih zivopisnih boja, zivotinje dominantne sa razlicitim obelezjima koje ih na neki nacin izdvaja od drugih itd...
    Sta kad mladost prodje? Kad se stupi u brak? Da li je onda to potrebno ili tada nastupi druga faza-faza skidanja "perja", STA ONDA...
    Postoje ljudi koji se ne umivaju i ne kupaju zbog drugih i da bi drugima lepo mirisali nego zbog sebe. Postoje ljudi koji peru zube i onda kad im ne dolaze gosti. Postoje ljudi koji se tetoviraju onda kad postanu jači od roditelja i ne moraju više da jedu supu. Postoje ljudi koji svoje telo obeležavaju nečim što je samo njima bitno i ne tetoviraju se stihijski. Takvi ljudi se nikada ne pokaju što su se tetovirali. Takvi ljudi obično nikada ne nalete na nekoga ko sa njima ne bi stupio u brak zato što su tetovirani jer žive u drugoj galaksiji. Postoje ljudi koji se tetoviraju u braku, u dvoje čak.

    I vole da sede na 'ladnom betonu.



    Trebalo bi dooobbbrroo razmisliti o tetovazama, onda izabrati odgovarajuci studio


    Ne tetovirati se svuda i kod svakoga, dobro razmisliti i informisati se o komplikacijama i povesti računa o delu tela koji se tetovira ... da se ne desi da ruža na grudima posle određenog vremena... uvene.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #82

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Postoje ljudi koji se ne umivaju i ne kupaju zbog drugih i da bi drugima lepo mirisali nego zbog sebe. Postoje ljudi koji peru zube i onda kad im ne dolaze gosti. Postoje ljudi koji se tetoviraju onda kad postanu jači od roditelja i ne moraju više da jedu supu. Postoje ljudi koji svoje telo obeležavaju nečim što je samo njima bitno i ne tetoviraju se stihijski. Takvi ljudi se nikada ne pokaju što su se tetovirali. Takvi ljudi obično nikada ne nalete na nekoga ko sa njima ne bi stupio u brak zato što su tetovirani jer žive u drugoj galaksiji. Postoje ljudi koji se tetoviraju u braku, u dvoje čak.

    I vole da sede na 'ladnom betonu.




    Ja stvarno nisam znao da u odrzavanje licne higijene spada i tatoo & pirsing.Sta reci, covek se uci dok je ziv, a sedenje na ladnom betonu preporucujem samo onima sa vruchom guzom...

  8. #83

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Citat tmiroljub kaže: Pogledaj poruku


    Ja stvarno nisam znao da u odrzavanje licne higijene spada i tatoo & pirsing.Sta reci, covek se uci dok je ziv, a sedenje na ladnom betonu preporucujem samo onima sa vruchom guzom...
    Toliko o tim poentama
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #84

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Da, i onda druga, pa je sad i treća u pripremi
    vrlo moguce....
    resio sam da isaram kompletna ledja....
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  10. #85

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Volim tetovaze ali nemam ni jednu,mada planiram sebi za rodjendan da poklonim jedan malu tetovazu.............pirsing mi se nesvidja tako da nista sem usiju nebi busila.......
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  11. #86

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Citat exploited kaže: Pogledaj poruku
    vrlo moguce....
    resio sam da isaram kompletna ledja....
    Zbog ovoga ni nemam nameru da krećem...

  12. #87

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Sve češće razmišljam o tetovaži a opet nisam sigurna da se ne bih pokajala posle tetoviranja
    I may not be perfect but I'm always me

  13. #88

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Pukne mene tako svakog proleca da se istetoviram...nesto maleckooo..onda razmisljam sta..pa onda gde...i prodje prolece

    Pirsing vec mislim da nikada ne bih stavila..
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #89

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Tetovaze me ne privlace. Nemam nista protiv, volim da vidim dobru tetovazu.
    Ali kao i pojedini delovi garderobe, ni ista tetovaza ne stoji dobro svakom.
    Nju jednostavno treba znati izneti.

    Nekad sam imala pirsing na nosu,kad je postalo opste pomodarstvo,
    skinula sam,ako se racunaju i mindjuse na uvetu,nekad sam i to nosila,
    tacno komada sedam

  15. #90

    12 Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Miyavi ye nay. shto se tice tattoo-a! XD uwerite se sami! XDDD :::
    http://a5.vox.com/6a00f48cf01dff0002...2edd860c-500pi
    http://darialois.files.wordpress.com/2008/01/mecat.jpg
    http://edoism.freeblog.hu/files/miyavi_tattoo.jpg
    http://fc01.deviantart.com/fs30/f/20...perialBlue.jpg
    owo zadnje ye fan-art ali nema weze,msm kakaw ye to fan-art ako ne prati prawu sliq... xD
    日本の音楽のルール!!!

Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •