Tetovaže i pirsing - Strana 5
Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 129
  1. #61

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    tatoo na donjem delu stomaka - slicica delfina (ima simboliku)

    i pirsing u pupku...

    ...Postoje u nama neke neprevodive dubine...
    ...Postoje u nama neke stvari neprevodive u reci...
    ...Ne znam...

  2. #62

    Odgovor: Piercing & tatoo

    Imam jednu manju tetovazu na guzi a uradila sam je prije 3 godine. Rado bih uradila jos koju na nekom vidnom mjestu ali zbog buduce profesije ne mogu.
    I'm floating on air..

  3. #63

  4. #64

    Odgovor: Piercing & tatoo

    Nemam nista protiv pirsinga i tetovaza koje su lepo uradjene i sa ukusom.Preterivanje mi je grozno.Dovoljno je jedan pirsing,a ne sad izbusiti celo telo.
    Slatko mi je kad muskarac ima pirsing na obrvi,a zana na pupku.
    Tetovaze,kao neke slicice-da.Nisam ljubitelj onih preko celih ledja i imena.To treba da bude samo detalj.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  5. #65

    Odgovor: Piercing & tatoo

    Poshto imam pirsing, znachi li to da sam (josh uvek) tinejdzer?

  6. #66

    Odgovor: Piercing & tatoo

    Imam dve tetovaze i dva pirsinga i jos sam tinejdzer u dusi...
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  7. #67

    Odgovor: Piercing & tatoo

    nikako da uradim ovu drugu koju planiram vec neko vreme posto ne radim sama tetovazu, nego sa jos dve drugarice, koje su hronicno bez para kao studenti sa zescom kirijom, ni n mislim da ce biti skoro.. a ja ustekala pare i sve.. ali mogu da e slikam
    a sto se tice pirsinga.. bila sam jedno vreme zesce nalozena da probusim obrvu, ali sam odustala.. plasim se da da ne bi bilo lepo na mom vec lepom licu
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #68

    Odgovor: Piercing & tatoo

    ja imam pirsing na obrvi, a prije nekih 20-ak dana sam probusila hrskavicu... )) razmisljam da stavim pirsing na jeziku, ali to ne smijem spomenuti mojima... ))

  9. #69

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Dve tetovaze,a pirsing sam izvadila (mislim mindjusu).Tetoviranja ce biti jos naravno jer sam veliki ljubitelj i bas volim tetovaze.
    pssst...

  10. #70

  11. #71

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    ako je diskretno bez obzira dali je pirs ili tetovaza - OK

    pirs ako se to racuna, na desnom uvetu imam dve rupice za mindjuse


  12. #72

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    fantasticna fora..slicno mojoj ideji koju narawno necu reci..do ljeta ce biti gotowa...ali autenticno i jako



  13. #73

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    voleo bih kad bi uradio pirsing u obrvi to bi je baš kul a i ribe se na to paleuradio bih ja i tetovažu neki tribalali kad bi se jednog dana vratio kući sa tetovažom misim da bi mi ćale deo sa tetovažom odsekotako da ništa od tetovaže dok se osamostalim

  14. #74

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    valjda u mojoj prirodi nije da radim xtremne stvari... pa ne bih uradila trajnu tetovazu to je sigurno, mozda kanu ili neku privremenu... xD a pirsing... kakve sam srece verovatno bi doslo do komplikacija ako bih ga stavila na pupak... tako da sam zadovoljna sa probusenim usima
    Citius, Altius, Fortius.

  15. #75

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Kako ciganka kaze za pirsing na ljubinki?
    -MinDZusha

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    ali kad bi se jednog dana vratio kući sa tetovažom misim da bi mi ćale deo sa tetovažom odseko
    juuu ondaK dobro pazi koji deo tela ces da tetoviras...

    nego...nesto razmisljam o tom pirsingu
    da shibnem na obrve po karikicu, ali tako da mi ih zakache za chelo...da ne moram da radim fejs lifting...da l' bi moglo busenje i kacenje da zameni botoks pitam se ja?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •