Tetovaže i pirsing - Strana 7
Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 129
  1. #91

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Piercing u nosu imam 7-8 godina...i dok me neko ne pita za njega, ja ga se i ne sjetim...totalno se stopio sa mnom. Malecki je i sviđa mi se.
    Sekund mi je falio da stavim jedan i u obrvu, ali zbog faxa nisam...imala sam tad mnogo usmenih ispita, i nisam željela da me na osnovu izgleda unaprijed diskvalifikuju.

    Tetovažu želim oduvijek, i ta želja i dalje stoji, samo nikako da se odlučim šta ću da tetoviram, da se ne kajem za godinu, dvije.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #92

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Pre par dana vidim u Mladenovcu devojku, malo niža od mene (što će reći jako visoka), prezgodna, preplanula, nosi neku majicu skroz otvorenu pozadi, a na gornjem delu leđa, odmah ispod vrata, istetovirano "Made in Serbia", i to stilskim, velikim slovima. Oduševio sam se .

    Elem, osim probušene obrve koju već imam, razmišljam o veeelikoj tetovaži već godinama. I to Srebrnog letača, ali po prirodi nisam strpljiv, a to bi mi oduzelo dane i nedelje (samo tetoviranje i održavanje). Ovako, pirsing - buŠ i gotovo!

  3. #93

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    samo prirodna zena, bez tetovaze, pez pirsinga, sa makrobiotickom ishranom i bez toksicnih sastojaka...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #94

    02 Odgovor: Tetovaže i pirsing

    caos ja imam probusen nos.... Bash sutra idem da busim jezik ...ako neko ima neka pitanja vezana za pirsinge neka pita ufff jedva cekam da probusim jezik i uopshte me nie strah (iako sam svesna tih bolova i mucenja) ... veliki pozzz od zvoncice

  5. #95

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Citat aneta zvoncica kaže: Pogledaj poruku
    caos ja imam probusen nos.... Bash sutra idem da busim jezik ...ako neko ima neka pitanja vezana za pirsinge neka pita ufff jedva cekam da probusim jezik i uopshte me nie strah (iako sam svesna tih bolova i mucenja) ... veliki pozzz od zvoncice

    ja mislim da bi se usrala od straha plus bi svo vreme razmišljala o mogućim posledicama,infekcijama i sl.

    .....nego,ti imaš 15 godina? Nije li rano za bušenje jezika?
    I may not be perfect but I'm always me

  6. #96

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    a kako se ti Ivco ljubis, mislim dok si imao pirsing.......
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  7. #97

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Citat dori kaže: Pogledaj poruku
    a kako se ti Ivco ljubis, mislim dok si imao pirsing.......
    Da kazem ja imala sam decka koji ima pirs na jeziku, ljubila sam se sa devojkom koja ima pirs na jeziku.. Nista posebno mislim, meni bar nije..
    Al' zato radi taj pirs kad se koristi na drugim mestima..
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #98

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    ja mislim da bi se usrala od straha plus bi svo vreme razmišljala o mogućim posledicama,infekcijama i sl.

    .....nego,ti imaš 15 godina? Nije li rano za bušenje jezika?
    Danas se klinke satiru... od bushenja jezika
    Jednom sam se igrala na chasu sa alkom od priveska za kljucheve i razvalim je da izgleda kao karikica. Zakachim je na nos i odem kuci. Leleee kad mi je Vida zavalila dlanchinu preko nosa odletela i karikica i sve bale iz tunela.
    Sinusi mi izashli kroz ochi. Nimi vishe palo na pamet da se bushim. Ni zapravo ni kobajagi...mislim, po njonji
    Poruku je izmenio _baba_, 06.10.2009 u 06:06 Razlog: toplo mi oko srca...upala mi sisa u supu
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #99

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    licno se protivim i tetovazama i pirsingu...ne svatam sta tu privlaci danasnju mladez...znam koliko sam bar ja a mislim i druge mame bile u panici dok su bile trudne...da nema neki beleg...da je sve ok....a posle ta ista deca saraju po sebi........

  10. #100

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Joj u subotu vracam pirsing u jezik,kako sam srecannnnn
    Mada frka mi je ko prvi put kad sam stavljao

  11. #101

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Nemoj da se plasis, nije to nista, ne boli
    Bem ti omladinu, svugde sve i svasta turaju
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  12. #102

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Citat dori kaže: Pogledaj poruku
    Nemoj da se plasis, nije to nista, ne boli
    Bem ti omladinu, svugde sve i svasta turaju
    U tome je i problem zato sto znam da boli jer sam vec stavljao

  13. #103

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Onda turi na drugo mesto, imas toliko mesta na teletu svome
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  14. #104

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Citat aneta zvoncica kaže: Pogledaj poruku
    caos ja imam probusen nos.... Bash sutra idem da busim jezik ...ako neko ima neka pitanja vezana za pirsinge neka pita ufff jedva cekam da probusim jezik i uopshte me nie strah (iako sam svesna tih bolova i mucenja) ... veliki pozzz od zvoncice
    eto ja imam pitanje, kada imas probusen nos, i kada si ozebla, pa moras da izduvas nos, da li ti izlazi tekucina kroz tu rupicu?



    nikad mi nece biti jasno, zasto divne zene stavljaju na sebe tetovazu, zasto teze uniformizaciji kica...




    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    .....nego,ti imaš 15 godina? Nije li rano za bušenje jezika?
    danasnja omladina pocinje busiti jezik, negde izmedju 13. i 16. godine!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #105

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Citat dori kaže: Pogledaj poruku
    Onda turi na drugo mesto, imas toliko mesta na teletu svome
    Necem ocu bas jezik,nedostaje mi pirs

Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •