Svadbeni marš ~ Marš u podrum!
Strana 1 od 16 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 227
  1. #1

    Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    eee 'vakoo.. izgleda da neki jos nijesu nauchili da ja osim metle imam i i da se sve stvari, ako ne pre, ondaK sigurno kasnije, saznaju.. mislim nisu mi Sova i Nocni vetrovi dobri drugari za DZ.... poverljivi su to izvori


    naimeeeeee.. o cem' se radi, sigurno se pitaju vashe male glavice.. pa da, zavisno sa kojeg stanovishta gledamo (sigurno to nece biti sa stajalishta provalinka, ne morate brinete.. ne to, ne) mozzemo da kazzemo, da nakon Otkrivanja malih tajni foruma i nakon Prve brachne ponude i aukcije moga JA, odnosno Dzi, odnosno u narodu vishe poznata kao Skvojka.. bio bi red da se napokon izjasne i ostali parovi foruma.. mislimmmmm svi smo odje domaci, ne? red bi bio da izadju na svetlo dana i da sluzzbeno objave svoju ljubav i da napravimo svadbu/e!!! (kao sto su to uradili Dzi & 'Lebac, Srba & mua)
    veshti smo mi u tome imamo iskustva.. imamo uan-men-bend, imamo i 'amornikasha i pevacha (divan glas!) moze se organizuje i javna drazba i svashta drugo...


    dakle, pishem listu.. a ochekujem da ce se dotichni parovi javiti uskoro ne bi li ih pribiljezili na listu datuma


    kah, kah...
    slushaj 'vamo,
    zivotinje i ptice, razne prirodne pojave, objekti, neobjekti, biljke, sektashi, gospodari, trgovci, lopovi, dame i gospodo

    javno prozivam:


    **Lav i Najgora**

    **Zlata i Eboye**

    **LadyS i Necro**






    molimo sve ostale parove da se jave u podrum prvom prilikom cim uzmognu.. Dzi ce na prozoru podruma da deli pechate prilikom ulaska, 'Lebac ce deli kiflice parovima, a ErrorTajpingMejker ce popisuje parove koji zadju u podrum (ne garantujem da ce tachno zapishe imena), ako mu uopshte nadju kancelariju.. mi on di adr hend vil bi araund der samver,govoricu na majkroofon ko je donio kakve poklone "a od kuma - TELEVIZoR!! bravo kume, nadamo se da je Sonijev"
    Poruku je izmenio yige_gui, 16.02.2007 u 04:07
    moomoo meee jooouu

  2. #2

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    Khm,khm,a maticar?
    Mislili ste da moze bez mene E nece da moze

    Znaci kad obidjete sve i prijavite se,onda k meni na raport za konacnu dozvolu

    Bicem fina,obecavam
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  3. #3

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!



    ajmo da vidimo ko nam to jos fali na listi

    pazi ovu maticarku... maticarka prvo da mi tebe udomimo a ondak cemo da te zaposlimo....
    daklem safataj onog medu i da vas dodam na listu

    "DarkRed & Lillith"
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    Svaka chast Darku, al moze i Kill Bill i CEZAR
    OK, a sad prasetina i torte...? Gde su?

  5. #5

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!



    Jel sluzi ova?
    No me toques

  6. #6

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku


    ajmo da vidimo ko nam to jos fali na listi

    pazi ovu maticarku... maticarka prvo da mi tebe udomimo a ondak cemo da te zaposlimo....
    daklem safataj onog medu i da vas dodam na listu

    "DarkRed & Lillith"
    Ma meda me vara
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  7. #7

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    Nije moguce,s kim
    No me toques

  8. #8

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    Citat mariposa kaže: Pogledaj poruku
    Nije moguce,s kim
    Pa skim stigne,kuvaju mu sarme i kolace razne i i i
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  9. #9

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    ma tebe ćemo Lili za /zviza

  10. #10

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Pa skim stigne,kuvaju mu sarme i kolace razne i i i
    Oh taj medved,kako je bezobrazan,neka kad ga budem srela da cu mu ja posto sam ja starija mogu
    No me toques

  11. #11

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    Evo ja chu da se pobrinem za prevoz

    Da sve bude u stilu...


  12. #12

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!





    Šapat:
    Malo mita ispod žita. Za određenu svotu novca (by mlada or mladoženja) iz levog džepa mogu da izvadim i ovaj pečat



    Vešticooooo, oćemo idemo zajedno da kupujemo venčanice?

    Ma meda me vara
    Nije to ništa ozbiljno, vidi se iz aviona Razmisli se malo, pa da i ti ideš sa nama I Najgora isto, ali da se ne stidi da izađe iz kabine za probu

    Mariposa će pravi torte Sve će se zovu španski vetar
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #13

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku



    Nije to ništa ozbiljno, vidi se iz aviona Razmisli se malo, pa da i ti ideš sa nama
    Razmislila bi ja kad bi imala o cemu,al on nece,otiso drugoj da mu pravi sarme
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  14. #14

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku



    **LadyS i Necro**
    Ta sam! Šta treba da radim?

  15. #15

    Odgovor: Svadbeni marš ~ Marš u podrum!

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Evo ja chu da se pobrinem za prevoz

    Da sve bude u stilu...


    Ja 'Lebe nisam ovako zamišljala preeevozzzz Uvek sam maštala da ću se na venčanje voziti u kamionu koji nam dostavlja kvasac i brašno u pekaruuuuuu buuhuuhuuuu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 1 od 16 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 30.01.2015, 16:44
  2. Zatvorila živog sina u podrum i jela njegovo meso
    Autor cvishna u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 22.06.2008, 22:28
  3. Svadbeni obicaji
    Autor Meggy u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 31.08.2006, 00:51

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •