Da li vas privlače žene koje piju? - Strana 4
Strana 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 117
  1. #46

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    pa iz flashe...
    samo pazi kad sipaş rakiju da nas ne isprskaş
    Ko je za jednu voznjicu

  2. #47

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    ne , uvek kasne na sastasnak jojjjjjj ccccc

  3. #48

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Prekomjerno ožderavanje je jedna od stvari koje, ni u kom slučaju, nisu primjerene zenskom bicu, ali alkohol statistički žene mnogo lakše podnose od muškaraca, pa ko voli nek izvoli, samo - pamet u glavu !

  4. #49

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Citat Crazy_Angel kaže: Pogledaj poruku
    Za Mene Nema Nista Gore Nego Kad Vidim Totalno Pijanu Devojku.. Zasto..

    Bas tako-potpuno se slazem
    ...................

  5. #50

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    zar bi ovo neko volio ?



    .

  6. #51

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    па,морају ваљда и жене понекад нешто да цугну.
    што,шта фали?
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  7. #52

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Citat dndr kaže: Pogledaj poruku
    Prekomjerno ožderavanje je jedna od stvari koje, ni u kom slučaju, nisu primjerene zenskom bicu....

    A za muska bica je primereno???? Hoces da kazes da muskarcima razvaljenost od alkohola bas dobro stoji?

  8. #53

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Ne mogu da se otmem utisku da se stvari generalizuju i idealizuju, muskarac je macho ako se olesi, devojka je.... vec nesto ako se napije?
    Uopste ne delim to misljenje...i muskarac zna biti i ruzan i nekulturan i vulgaran kad se opije kao i zensko a opet ima i deckica koji su bas slatki kad popiju i to vazi i za devojke, sto bi ja izasla i provela noc na gustom soku i kiseloj vodi dok se svi muskarci iz mog drustva opijaju i secaju "detinjstva"? Hehehhehehehhe....ako se zna granica po meni i devojka ima pravo da pije a da pritom ostane slatka i zenstvena.

  9. #54

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Citat cicka kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu da se otmem utisku da se stvari generalizuju i idealizuju, muskarac je macho ako se olesi, devojka je.... vec nesto ako se napije?
    Uopste ne delim to misljenje...i muskarac zna biti i ruzan i nekulturan i vulgaran kad se opije kao i zensko a opet ima i deckica koji su bas slatki kad popiju i to vazi i za devojke, sto bi ja izasla i provela noc na gustom soku i kiseloj vodi dok se svi muskarci iz mog drustva opijaju i secaju "detinjstva"? Hehehhehehehhe....ako se zna granica po meni i devojka ima pravo da pije a da pritom ostane slatka i zenstvena.
    Estetski kriterijumi su mnogo strožiji prema djevojkama...

  10. #55

    02 Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Citat dndr kaže: Pogledaj poruku
    Estetski kriterijumi su mnogo strožiji prema djevojkama...



    Izvini, a zašto, gde i kako?

    Molim te da obrazložiš... (naročito zato što je naziv teme: '' da li .... '' )


    Iz tvoje rečenice može da se izvede jedan od zaključaka... muškarci su estete pa im se neće svideti ono što vide ( šta li to vide, ako vide ) ...
    Vremena se menjaju - tako i estetski kriterijumi koji su sada jednaki ii za jedne i za druge...

    Odoh u off topic ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  11. #56

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Citat dndr kaže: Pogledaj poruku
    Estetski kriterijumi su mnogo strožiji prema djevojkama...
    Mislim da o estetskim kriterijumima ne bi trebali da diskutujemo, jer mozda je estetski neprikladno videti pripitu devojku ali nije nista manje estetski neprikladnije biti u drustvu tipa koji se ubio ko majka a ne daj boze da hoce da te ljubi...i nama je to ok, ali devojka je estetski neprivlacna sa casom vina ispred sebe i cigaretom medju prstima? Ne mora da znaci...

    A i svakako mislim da tema nije da li vas privlace zene koje se naroljaju pa puze kuci (normalno da nije lepo za videti) vec da vas privlace zene koje piju...
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  12. #57

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Žene (i muškarci) koje piju, a pri tome imaju meru mi ne smetaju, jer postoje situacije kada ne može da se prođe samo sa sokićem. Sa druge strane žene (i muškarci) koji kada negde krenu najave da će da se razbiju od pića su mi nepodnošljivi i neshvatljivi.

  13. #58

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    ...da,volim zene koje piju...volim kad pijemo zajedno,kad noc postaje nasa i kad kroz izmaglicu vina oci postaju sjajnije...kad sve postane dopusteno i otvoreno...zene koje piju znaju da uzivaju u svemu,pocev od pica....i znaju kada da prestanu,vrlo dobro...

    ...one druge,"ispijacice pola sokica za vece",ne bih komentarisao...nisu mi interesantne.

  14. #59

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    naravno lepo j kad se cugne.. ali u meri..
    devojka istu odmerenost moze sacuvati iako je malo popila.. bice slobodnija, vecina se oseca bolje i opustenije.. samim tim i sigurnije..
    po sebi znam da kad popijem, nema te sile zbog koje cu se brinuti.. boli me briga sto me je neko pogledao onako kako ne treba...
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #60

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Izuzetno retko pijem, zato ne gledam dobrim ocima zene koje pijuckaju votku svaki dan...

    Zapravo smatram da i muskarci, i zene trebaju piti jako malo, retko i u jako umerenim kolicinama...

    Nema ruznijeg stvora od pijane zene!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta najvise vole da piju Vojvodjani?
    Autor Becar u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:22
  2. Da li se suprotnosti zaista privlače?
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 102
    Poslednja poruka: 07.08.2018, 17:00
  3. Koji se znaci privlače
    Autor irnik u forumu Astrologija
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 02.09.2015, 14:05
  4. Kakve muškarce privlačite?
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 24.08.2015, 22:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •