Nail Art
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 65

Tema: Nail Art

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    05 Nail Art

    Eto odluzih se, da za nas zemske otvorim temu kao sto je nail art....da ubacimo koju slicku...da razmenimo ideje....prikazemo mozda svoje neke radove

    Da li sarate po noktima? i sta mislite o svemu tome?






    Poruku je izmenio silvia, 30.07.2011 u 14:59
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: Nail Art

    Super mi je to vidjeti ali ne na kandzama vec na dva tri mm dugim noktima...

    Kad sma bila mladja radila sma to sebi kistovima i raznobojnim lakovima dok danas postoji i pribor za to(mozda je postojao tad ali meni nedostupan)

    Ma samo pustis masti na volju i ne mozes da pogresis
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  3. #3

    Odgovor: Nail Art

    Airbrush nail art:



    3D nail art



    Poruku je izmenio silvia, 17.02.2007 u 16:59
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #4

    Odgovor: Nail Art

    Color acrylic nail art

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #5

    Odgovor: Nail Art

    lepe slike..ali ja to ne bih radila..
    ja najvishe volim beli i krem lack..i french kada su kraci noki...
    ewentualno bih neshto od svega prikazanog uradila na jednom noktu..
    tada bi to bilo lepo i doshlo do izrazaja...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  6. #6

    Odgovor: Nail Art

    Kad sam bila mlađa crtala sam nokte i sama i kod manikira, ali daleko diskretnije nego ovo na slikama. Slažem se u suštini sa Blueellinom izjavom:
    ja najvishe volim beli i krem lack..i french kada su kraci noki...
    ewentualno bih neshto od svega prikazanog uradila na jednom noktu..
    tada bi to bilo lepo i doshlo do izrazaja...
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

Slične teme

  1. rusty nail
    Autor SQUAW u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.10.2008, 09:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •