Only Fools and Horses

Prikaz rezultata glasanja: Ko vam je omiljeni lik?

Učesnika ankete do sada
59. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Del

    22 37.29%
  • Rodni

    11 18.64%
  • Ujka Albert

    4 6.78%
  • Deda

    3 5.08%
  • Triger

    12 20.34%
  • Bojsi

    5 8.47%
  • Denzil

    1 1.69%
  • Majk

    0 0%
  • Kasandra

    0 0%
  • Rakel

    1 1.69%
  • Marlin

    0 0%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 47

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    07 Only Fools and Horses

    Zaista ne bih mogao da poverujem da neko nije gledao ovu seriju. Spadam u one ljude koji su je gledali kad god se reprizirala, iako većinu epizoda imam kod kuće. Jednostavno ne mogu da mi dosade. Toliko su originalni, da bih mogao iznova i iznova da ih gledam?

    Kakvo je vaše mišljenje o ovoj genijalnoj seriji, koje epizode su vam omiljene, koji likovi...

    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  2. #2

    Odgovor: Only Fools and Horses

    E pa upravo kad sam ih videla u ovim kostimima sa slike, kad me tad šlog nije strefio od smeha, neće nikad.

    Ne znam koju bih mogla specijalno da izdvojim kao omiljenu, jer su sve epizode genijalne. Iskidam se od smeha, ali onako pošteno. Svaki lik je za sebe komedija.

    Setim se uvek one epizode kad se Rejčel porađa a Del se dere kao magarac jer ga stiska za ruku... pa onda kad je Rodni izgoreo u solarijumu, pa mu Del rekao da liči na palidrvce (a obučen je u belo odelo), pa kad ofarbaju kevin spomenik u onu marker fluorescentnu boju kojom se obeležavaju znakovi u tunelu, pa kad su ga videli noću Del kaže da će se tu sigurno okupljati sve pekamske veštice ... i čuvena Rodnijeva rečenica, pošto ga je Del nekim ribama predstavio kao tenisera, a riba ga pita šta više voli, travu ili astroturf... a on kaže, "Ne znam, nisam pušio astroturf"

    Rodney, you plonker!

    Ali, ona epizoda kad se Rejčel porađa i Del istrčava da kaže da je sve pod kontrolom, a Rodni pita:

    -What they say about the sex? (misleci na pol deteta)
    -Oooohhhh, give her time Rodney!

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Only Fools and Horses

    Citat SQUAW kaže:
    pa onda kad je Rodni izgoreo u solarijumu
    Ove sam se scene bas nedavno setila

    Ma, meni je ubedljivo najbolji onaj rad kad se Rachel poradja, a Del sav usplahiren istrcava iz operacione sale i...

    - What is it, Del?
    - It's a baby, Rodney, it's a baby!
    - I know it's a baby, I didn't think it was a devil! (il' tako nekako)

    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: Only Fools and Horses

    Who is Rachel?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  5. #5

    Odgovor: Only Fools and Horses

    Gledao citav serijal 2-3 puta. Omiljeni lik mi je Triger. Epizoda - kada ciste luster iz vremena Luja XIII Kada sam prvi put gledao tu epizodu, plakao sam od smijeha!

  6. #6

    Odgovor: Only Fools and Horses

    Citat greco kaže:
    kada ciste luster iz vremena Luja XIII


    ... i kad su ga napokon slomili, pritrcava onaj dedica koji ih je pustio u kucu i vikne:
    -Polomljen je!!!!
    A Del mrtav hladan....
    -Sta ti uopste znas o lusterima???
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    10 Odgovor: Only Fools and Horses

    Prvo i pre svega,bitan je orginalan prevod na srpski a on glasi:SAMO BUDALE I KONJI...rade!Ovo je po meni najbolja engleska serija. Imam (bar tako mislim) sve epizode i prosto ne znam koju da izdvojim;da li onu sa prevarantom zlatarom,da li onu u kojoj Rodny juri sa trotockasem sa nekom devojkom...uglavnom, kad god sam neraspolozen ja pogledam neku epizodu. Omiljen geg mi je Boysijev smeh!

  8. #8

    Odgovor: Only Fools and Horses

    - Što se ne javljaju?
    - Možda su potonuli?
    - Ne, Albert je s' njima... dođavola, možda su potonuli!



    (Iz epizode: To hull and back)
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #9

    Odgovor: Only Fools and Horses

    Sad sam se setila kad je Del po devedeset osmi put rekao Rodniju "Mama je na samrti rekla...(ovo ili ono)" a ovaj ga prekine u pola rečenice "Mama se na samrti baš napričala, a?"
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #10

    11 Odgovor: Only Fools and Horses

    ma ne mogu izdvojiti ni jedan posebno. jednostavno, svaki je lud na svoj nacin, ali ipak, kad bolje razmislim, onaj karakati i smotani rodney

  11. #11

    Odgovor: Only Fools and Horses

    Drago mi je videti da Rodni 'vodi',kako sam upravo njemu dala svoj glas..
    Meni je fascinantno da serija toliko dugog veka,i toliko puta reprizirana moze i dan danas da me zaokupira i nasmeje do suza..
    Najbolja epizoda-kada Del posalje Rodnijev crtez na konkurs...

  12. #12

    Odgovor: Only Fools and Horses

    pozdrav. trazim nekog ko ima serijal "mucke".

  13. #13

    Odgovor: Only Fools and Horses



    Najbolji su, zaista....

    Sada se setih Dela kako pada u nesvest na aukciji....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  14. #14
    To in the war...
    Lovely jabley...
    Gordon benett

    Te reci cu pamtiti do starosti zaista.
    A scene koje mi se vrzmaju po glavi su:
    Rodni Del i Albert u supermarketu,pa Albert kada je bio u bilnici
    Rodni kada je na izletu udario Pandura u glavu loptom...i desetine scena jos od Alzirca do Demijena Trotera...



    Jos jedan dodatak koji ce vas sigurno interesovati da ce biti snimljen jos jedan serijal a verovatno 2009 godine kao konacna verzija.Del i Rodni ce vec biti stari a Demijen i rodnijevo dete ce vec odrasti.Najvise ce biti reci oko Demijena koji ce se oblaciti kao njegov otac i muvati bas kao on a naravno da ce ga Del sputavati u svemu da ne bi pravio greske a Rodni ce po obicaju i ovde ispasti potrcko svom bratancu.

    Verovatno znate da pored dede i strica Alberta koji nisu medju zivima 20 godina takodje i Majk vlasnik Ragine glave nije takodje u glumackoj ekipi zbog prerane smrti.A pominje se da ce Marlen zameniti druga glumica zbog njenog teskog zdravstvenog stanja,Triger ce se pozabaviti i produkcijom ovog serijala.Imate sve informacije o seriji na BBC.com
    Poruku je izmenio silvia, 08.07.2008 u 15:41 Razlog: 2 uzastopna posta

  15. #15

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •