Foody! kao Yahoo!
Prikaz rezultata 1 do 14 od ukupno 14
  1. #1

    Foody! kao Yahoo!

    U Novom Sadu se otvorio novi ekspres restoran (lok. tzv. "mlečni") po ugledu na one američke sa "inventivnim" nazivom "Foody!" i još inventivnijim grafičkim vizuelnim rešenjem, koje korene vuče (očigledno) od Yahoo! -a.




    Lokacija, kao namena i koncept restorana su gotovo idealni, samo trebalo je imati malo više originalnosti.



    Sta vi kazete?
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Foody! kao Yahoo!

    Srbija bato, može im se, inače bi ih Yahoo tužio za. A zašto da ne dobra reklama.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Foody! kao Yahoo!

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Sta vi kazete?
    Ne bi me čudilo da trećina, ako ne i polovina, građana uopšte ne skonta Yahoo! font

    Nego, mene zanima koliko ti plaćaju za ovo reklamiranje? Prvo Novus, pa sad Foody
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Foody! kao Yahoo!

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Nego, mene zanima koliko ti plaćaju za ovo reklamiranje? Prvo Novus, pa sad Foody
    Ako im je ovo reklama, e onda bolje da se ubiju. Sramota ziva. To su ljudi bez maste.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Foody! kao Yahoo!

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Ako im je ovo reklama, e onda bolje da se ubiju. Sramota ziva. To su ljudi bez maste.
    Svaka reklama je dobra reklama
    Ne svidja mi se kako izgleda ,moglo je to mnogo bolje,mnogo bolje
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Foody! kao Yahoo!

    Meni se dopada kako izgleda, bar ovako sa slike... Nije nešto preterano, ali nije ni loše. Moraću da prošetam pa da vidim kako zapravo izgleda... Ali da je nemaštovito - jeste.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Foody! kao Yahoo!

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Svaka reklama je dobra reklama
    Ma reklamirala ih ja ili ne, vidim ja da je kod njih svaki dan krcato. Novosadjani zeljni jeftinih i brzih restorana...

    E a sto ja pisem bledo?
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Foody! kao Yahoo!

    Nemam ništa specijalno da kažem al' vidim da šapućemo pa ćem i ja
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Foody! kao Yahoo!

    A kada je ovo uopšte otvoreno? Ja baš nisam u toku
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Foody! kao Yahoo!

    Pa ima nekih 10 dana. Valjda. Inace u Modeni je. Bila (sa vedranom), jela neki sendvic a ima i onih onako full jela i supica u dubokim tanjirima.
      Vrh

  11. #11

    02 Odgovor: Foody! kao Yahoo!

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Ne bi me čudilo da trećina, ako ne i polovina, građana uopšte ne skonta Yahoo! font

    Nego, mene zanima koliko ti plaćaju za ovo reklamiranje? Prvo Novus, pa sad Foody



    po našim reakcijama (kakve god one bile ) uspela reklama ...

    Bićeš odlično plaćena
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Foody! kao Yahoo!

    Sram da bude taj Yahoo! Foody postoji pre njih, treba ih tužiti.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Foody! kao Yahoo!

    Kazete da Foody lici na Yahoo?
    A jel sluze tamo Inbox sendvice,Instant message napitke ili mozda imaju na meniju Add contact salatu?
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Foody! kao Yahoo!

    Neznam bas za taj Google restoran , nekako kad god prodjem tuda ocekujem da me zapljusne miris girica i pilica sa grila, da vidim one tete u onim natripovanim cipelama bez prstiju i pete, karirane stolnjake i bar jednog lokalca koji spava na stolu...
    Bacio sam pogled na meni kad sam prolazio i vidim "Pasulj", i onda mi postane sve jasno , izgleda da cemo stvarno doci jednom do EU, nas restoran "Sloboda" je evoluirao kroz tranzicioni period odrastanja preko kockarnice sa sve elektronski rulet u Foody. Malo nostalgicno sam zakljucio da u ovom nikada necu moci da gledam reprizu simpsonsa u 1:30 ujutru, pijuckam pivo (i to od 0,5l a ne iz casice) i slusam rasprave o tome kako je kralj bio bolji, za susednim stolom...
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.
      Vrh

Slične teme

  1. Yahoo Mail ili Gmail
    Autor irnik u forumu Softver
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 02.11.2010, 18:52
  2. "Yahoo! Mail" uskoro bez limita!
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.04.2007, 19:53
  3. Yahoo najpopularniji u Japanu
    Autor goldie u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.01.2007, 21:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •