Najveci blam koji vam se desio u skoli
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    Najveci blam koji vam se desio u skoli

    Dakle... ,sta je to sto nikad necete zaboraviti,sta vas je nateralo da se ili pak da se kao ludi.Verovatno ih imate na pretek ,samo napred .
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #2

    Odgovor: Najveci blam koji vam se desio u skoli

    Tri godine sam lagala u srednjoj školi da živim mlooogo daleko i da zato stalno kasnim na prvi (ponekad i drugi) čas...
    teška vremena sa prevozom bila..devedesete...
    u četvrtoj se razredna doselila u moju zgradu, ulaz do mene...i sretnemo se nas dve jedno jutro ispred zgrade u eri mog kašnjenja u školu
    ona imala tek treći, a ja naravno prva dva spavala...

    celu sledeću nedelju (nisam duže izdržala) sam bila kao bubica u školi...mislili su da sam bolesna...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  3. #3

    Odgovor: Najveci blam koji vam se desio u skoli

    Ponedeljak. Ja mamurna. Spavam na casu. Profesorica srpskog me glasno proziva, ja se trzam...

    Profesorica:" Kako se zvao lik gospodje ministarke u istoimenoj komediji?"

    Ja(k'o iz topa!):" Milena Dravic" umesto Zivka

    Razred:
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #4

    Odgovor: Najveci blam koji vam se desio u skoli

    jao...bilo je to ruzno...bar meni!
    imala sam simpatiju za kojom sam bila LUDA!
    i tako,svaki dan sam coolirala kad prodje kraj mene,iako mi je srce pucalo od srece sto ga vidim...
    jednoga dana on je sjedio u skolskom parku,a ja sam tuda prolazila.
    pozvao me drug koji je sjedio sa njim u parku da dodjem do njih na trenutak.
    ja,sva srecna krenuh prema njima.
    koracala sam prema njima. oni su sjedeli na klupi,ali da dodjem do njih,ja sam morala da zaobidjem dugu klupu koja mi je bila "na putu do srece".
    da ispanem faca,podjoh da preskocim tu klupu.ali,zanesem se i "zaronim" licem u blato iza klupe!
    njih dvojica su umirali od a ja sam umirala od
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  5. #5

    Odgovor: Najveci blam koji vam se desio u skoli

    Bilo je to na fizickom, u sestom razredu. Igrali smo fudbal sa sedmacima. Sutirao sam na gol i promasio. Vracajuci se unazad nisam vidio baru iza mene, i normalno kad sam ugazio poklizao sam se i upao u baru. Svi su umirali od smijeha, a ja trk u svlacionicu. Majca mi je bila skroz mokra pa sam je skinuo i obukao duks. Srecom da je bio zadnji cas pa sam otisao kuci...
    ZVEZDA mi je sve...

  6. #6

    Odgovor: Najveci blam koji vam se desio u skoli

    nije najveci blam, ali sam se ispalila.... ja nervozna ceo dan, poslednji cas sa profesoricom koja smara za medalju...mi radili literaturu...skolske su bas trebale da imaju seminarski (prepricavaju neku knjigu) i sve lepo sipisali an tablu-koja knjiga i fafaffa... i uglavnom udje profesorica i nije prekomentarisala ali kaze ona: "znaci danas radimo tog i tog pisca" ja skontala da ona misli da nastavljamo sa analizom pesmi i ja tako ponosna, reko' "profesorice okrenite se!" "zasto" "pa pogledajte sta pise na tabli" " " "pa ne radimo pesme ali rade seminarski" "pa to sam i rekla!, zar ne razlikujes imena?" ceo razred puko od smeha...eto mi kad sam htela da ispadnem pametna

  7. #7

    Odgovor: Najveci blam koji vam se desio u skoli

    Negde u 2. osnovne smo bili na nekoj ekskurziji, kad tamo neka barica od pola metara dubine i svi su zapeli da se brckaju. Kupaci niko nije imao pa smo se kupali u donjem rublju. Bio je dogovoren signal trubom za najavu okupljanja kod autobusa.

    I kad smo zaculi trubu, poceli smo da se susimo na suncu i polako da se oblacimo. Odjednom setim se ja da je moj prijatelj otisao u setnju i pomislio sam da mozda nije cuo trubu. Otisao sam da ga potrazim.
    Nisam ga pronasao a shvatio sam da sam izgubio previse vremena trazeci ga.

    Poceo sam se vracati trcecim korakom na mesto okupljanja, a da skratim put, krenuo sam preko neke trscare. I tako naletim ja usred trscaka na dve curice iz mog razreda gole, ko majkom rodjene, kako cede vodu iz donjeg rublja. Pocele su da vriste i da vicu na mene a ja skroz zbunjen odjurio dalje...

    Posle nekoliko godina me je cale nesto zezao i spomene pricu o golim devojkama...
    Tek sam tada shvatio da su one mene tuzile i da verovatno svi roditelji u skoli, ma mozda i ceo grad zna pricu o meni...
    Tek onda sam shvatio znacaj povremenoj paznji majki mnogih devojaka u razredu i spontanim pitanjima o mom rasplozenju, skolskim uspesima i slicno...

    Od tada se tesko oslobadjam etikete zenskarosa, a ja sam bash, bash skroman tip...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #8

    Odgovor: Najveci blam koji vam se desio u skoli

    Mislim da je bilo u prvom ili drugom razredu osnovne, ukenjao sam se u gace mislio sam da cu da prdnem i pustio...svi su bezali od mene i smejali mi se

  9. #9

    Odgovor: Najveci blam koji vam se desio u skoli

    Moj kum je negde prosle skolske godine pravio kobasice. Naravno, bile su jako ljute. Meni je posle guzica bolela i pekla od te ljutoce kada sam bio na WC-u. I tako sam ja jedan dan u skoli sepao koliko me peklo a drugovi me pitali sta mi je. Ja sam im rekao da me boli guzica od kumove kobasice! Zamislite kako je to znacilo! Svi su mi se smejali a cak sam i ja!
    Tesko je biti glup u danasnje vreme... Konkurencija je velika...
    A uostalom ko danas nije glup? (bez uvrede)

Slične teme

  1. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 14:55
  2. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  3. Koji je vaš ugao?
    Autor PropelerZviz u forumu Filozofija
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 02.07.2010, 19:25
  4. Najveci tragicari crtanog filma
    Autor bigrancer u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 08.08.2009, 17:36
  5. Sex u skoli, za novac
    Autor Majkl Majers u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 05.03.2007, 05:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •