Tuca zbog žene! - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 49
  1. #31

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Prava žena zna dostojanstveno da izbegne situacije koje bi dovele do tuče...
    ...bullshit...sto bi rekao Val Kilmer u Top Gun-u...
    ...neki put je tucha neizbezna......jer ima pavijana kojima ne mozes drugachije da objasnis...na zalost...
    ...hell ain't a bad place to be......

  2. #32

    14 Odgovor: Tuca zbog žene!

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    A sta je sa devojkama koje namerno izazivaju sukob svog decka i drugih muskaraca? (``Pa kakav bi bio moj decko ako me ne zna odbraniti?``)
    Kakva bih ja bila žena,
    kada bih dozvolila da se moj dragi bije zbog mene.
    Emancipacija, bre
    Svoje probleme rešavam sama

    zbog:

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...bullshit...sto bi rekao Val Kilmer u Top Gun-u...
    ...neki put je tucha neizbezna......jer ima pavijana kojima ne mozes drugachije da objasnis...na zalost...


    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  3. #33

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...bullshit...sto bi rekao Val Kilmer u Top Gun-u...
    ...neki put je tucha neizbezna......jer ima pavijana kojima ne mozes drugachije da objasnis...na zalost...
    mda, šta sam tražila to sam i dobila...šta će žena u muškoj kafani?!
    my IQ just dropped ten points što bi rekla Sandra Bulock u Miss Congeniality but, pavijan zna da bude jeza koja traži kičmu kroz koju će da protrčiali, pavijana ostaviš da mu neko drugi drma kavez, a ženu ne izvodiš u zoo vrt
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  4. #34

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    mda, šta sam tražila to sam i dobila...šta će žena u muškoj kafani?!
    my IQ just dropped ten points što bi rekla Sandra Bulock u Miss Congeniality but, pavijan zna da bude jeza koja traži kičmu kroz koju će da protrčiali, pavijana ostaviš da mu neko drugi drma kavez, a ženu ne izvodiš u zoo vrt
    ...zao mi je...ali,ako nisi primetila...dzungla je oko nas...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #35

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    Tuča zbog žene. Naravno. Nema ni godinu dana kako sam nakautirao jednog poznanika jer je rekao nešto ružno o mementici, koja nije bila čak ni prsutna. Pošto je fizički jači i veći od mene, kada je posle pada ustao, rekao sam mu da ako bilo šta pokuša da ću ga ubiti, što sam zaista tada i nameravao. Hvala Bogu, udareni je izgleda shvatio da sam zakrvavio, izvinio se i dan danas smo u dobrim odnosima. Uopšte se ovim ne ponosim, već hoću da kažem da sam jako osetljiv na ugrožavanje moje supruge i moje dece. Zbog njih sam spreman na sve...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #36

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    Treba sprečiti mogućnost da ženina čast bude napadnuta, ali kada već postane napadnuta - tuča, nego šta! Životinjski je, ali izlivi animalnosti su i najsofisticiranijim osobama ponekad potrebni, jer i sami o sebi misle bolje, a i oni zbog kojih su podivljali. Nismo mašine, mora nam nekada provreti krv, i ne bih voleo da toga nemamo u sebi.
    Bio sam tučen,
    i ja sam tukao...
    Voleo bih jedino da mogu da pevam samo ovaj drugi Borin stih.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  7. #37

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    Ја обично туцам више због себе него због жене
    А што се тиче фајта, хебига, не сме да се допусти да се стока осили или да се трпи да ти неко вређа девојку или супругу... самим тим што је неко покушао направио је изјаву или теби или о њој. Такву да се мора демантовати... уан веј ор анадр...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #38

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    nedostaju dvoboji,kao sto su u stara dobra vremena cast branili Puskin,Crnjanski....sada se sve svodi na lupanje pepeljara o glavu i ko ima vise sapatnika da mu pomgnu u premlacivanju suparnika.

  9. #39

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    nedostaju dvoboji,kao sto su u stara dobra vremena cast branili Puskin,Crnjanski....sada se sve svodi na lupanje pepeljara o glavu i ko ima vise sapatnika da mu pomgnu u premlacivanju suparnika.
    Двобоји... па да се погине, ха.
    Иначе, добро је што чешће реаговати одбрамбено-насилно. Тако кад добијеш батине 2-3 пута, 2-3 пута ћеш и некога истући, тако да ће постати нормално да се често тучеш, па некад добијеш некад изгубиш.
    Ако никад не правиш срања, први пут кад добијеш батине то ће бити смак света и изгубићеш поштовање насилније половине Зато није лоше договорити се с неким да га "пребијеш" пред рибом први пут... после већ може како ти падне грах...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #40

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    Citajuci postove jace polovine, zakljucujem da bi vecina vas uskocila u tucu, dokazujuci pozrtvovanje za lepsu polovinu i jedino sto mogu da dodam je da sam na vasem mestu, ja bih isto uradila.
    Postajem neizbezno ratoborna kada je u pitanju ugrozenost mog doma i moje porodice. Reci ponekad ne igraju nikakvu ulogu u ovakvim situacijama, zato stegni pesnicu i naciljaj dobro
    neunistiva zlojebaba!

  11. #41

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    -Tuca izmedju dva muzjaka uopste nije zanimljiva a ni resenje sukoba oko zenke.

    -Ali zna se ko tebe jednom ti njega dvaput.

    a na pitanje da li devojci prija da se oko nje lome ,..pa ima nas svakojakih te valjda neke i uzivaju da gledaju kako su pozeljne.
    Ali i zene mogu biti agresivne kada je u pitanju dobra prilika u stanju su jedna drugoj da pocupaju kosu i da se grebu,....oko plena
    Poruku je izmenio memento, 07.12.2008 u 19:48 Razlog: Nepotrbno citiranje početnog posta.

  12. #42

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Prava žena zna dostojanstveno da izbegne situacije koje bi dovele do tuče...
    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...bullshit...sto bi rekao Val Kilmer u Top Gun-u...
    ...neki put je tucha neizbezna......jer ima pavijana kojima ne mozes drugachije da objasnis...na zalost...
    Pravi muškarac neće svoju ženu voditi među pavijane.

    Citat robert ns kaže: Pogledaj poruku
    a na pitanje da li devojci prija da se oko nje lome ,..pa ima nas svakojakih te valjda neke i uzivaju da gledaju kako su pozeljne.
    Ja stvarno ne znam kakve si ti žene sretao u životu. Lepo je znati da si poželjna, ali ne znam žene koje potvrdu da su poželjne vide u makljaži, kako ti kažeš, mužjaka.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  13. #43

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    Zbog zene ili devojke ne,vec zbog sebe.Imao sam 3 fajta zbog pokusaja.
    Prvi put je bilo davno pre 7 godina kada sam sa vise drugara prosuo mozak jednom debilu hvala bogu dobro je kakav je bio,parodija na to je da je on sad moj drug onako solidan.Druga tuca je bila pre 4 godine na grozdjebalu kod nas u Vrscu kada je jedan prisao mojoj ribi i lupio joj samar zato sto se znaju iz osnovne skole i nece da mu se javi jer je narkoman tras pade i on.Treca tuca je bila pre 2,5 godine u Crnoj Gori kada je isao copor od nas 13 na more od toga 5 devojaka.Jednu moju drugaricu napao je jedan takodje gost cini mi se iz Jagodine da je bio pa sam ga sacekao sutradan ispred hotela i pokazao mu sta sam naucio kao bokser 4 godine.Dodatak tome je sto me jos izazivao da ce da me isprasi a ja volim takve da pustim da me zezaju i onda kad osetim njegovu najvecu slabost tras.Tada sam i bio priveden i pusten hvala bogu.Nikad nisam podrzavao nasilje i tuce i ovo sto sam uradio stidim se.

  14. #44

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    Ovo je , po meni, pogrešan naslov .
    Činjenica je da je prava tuča oko žemske presna budalaština jer se njen ishod uvek zna unapred.
    1a. Ako vas voli i vi pobedite, slaviće vas kao junaka,
    1b. Ako vas voli i vi izgubite, brinuće se o vašim povredama, ganuta šta sve si spreman zbog nje,
    2a. Ako vas ne voli, pa pobedite, gledaće u vama nasilnika,
    2b. Ako vas ne voli, pa izgubite, likovaće nad vašim padom.

    Shodno tome...čemu onda tuča oko žene ?
    P.S. Da se razumemo...u ovo nisam računao ZAŠTITU supruge , rođake, prijateljice u vašem društvu. Svi znamo da se tako nešto podrazumeva.

  15. #45

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    prvo ja se nikad nisam potukao u zivotu,drugo niokada se ne bih tukao i ispoljavao nasilje u prisustvu osobe lepseg pola,a to da je neko <muva> ,sto se tice mene ako se prima na te fore macho/village fazoni,srecan put

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li placete zbog muskarca?
    Autor Muckota u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 119
    Poslednja poruka: 11.02.2015, 23:13
  2. Sve zbog ote žene
    Autor Papak u forumu Filozofija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 11.02.2012, 18:54
  3. Zbog čega želite sex?
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 21:22
  4. Monah osuđen zbog pedofilije
    Autor Lillith u forumu Spomenar
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 09.05.2007, 20:07
  5. Potukli se zbog ovce
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 19.05.2006, 20:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •