Tuca zbog žene! - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 49
  1. #16

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    (Ah, ta slatka vremena )

    Imao sam dosta slucajeva da se neki nabacivao devojkama sa kojima sam tada hodao. To sam resavao takticki. Lepo ga pozovem i trazim od moje devojke odgovor "Da li bi ona htela da se zabavlja sa njim?". Odgovor je uvek bio negativan (da se i pretostaviti). Nakon toga, pitam njega da li on ima nesto protiv mene? Nikad niko nije imao nesto protiv mene.
    Doduse, tukao se jesam ali zbog tudjih devojaka. Kad grupa mladica krene na nekog od mojih drugova, naravno zbog devojke (u bilo kom kontekstu).
    Ali da se ja bijem zbog devojke, ne.
    Za devojkama i autobusom ne treba trcati.

    Jedna napomena mladjim forumasima. Ako niste znali, nikada vi ne izabirate devojku, ona izabere vas. Tako da vam dzaba tuca. Dzaba si ti nju odabrao i bijes se zbog nje, ona ako nece, ona nece. Mi smo divljac za odstrel, zato se pokazimo u najlepsem svetlu (neka se nase belo perje blista na suncu ga ga ga zar nisam lep)
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  2. #17

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    Ја свакако волим да се бијем, а због жена и политике нарочито, тако да табам и оне што само погледају моје срце, шта ћу, кад сам у хороскопу конфликтан, а у подзнаку инцидентан...
    Него, свака нормална девојка која је у вези ће откачити ментола када осети да разговор више није разговор, већ прелази у муважу и насртаје, е ако дотични несретник не зна да не значи не и да се туђе жене не дирају поред толико рибе у мору, онда чича ступа на сцену са десницом које се и сам плашим и левице од које се ребра ломе и кад омаши! Наравно за специјалне операције ту је и екипа браће, кумова, пријатеља...

  3. #18

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    to mi je najgluplja stvar u zivotu ako zenska to dopusta ja je ostavljam garant
    u svakom zlu ima nesto dobra

  4. #19

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    Iskreno, ja se ne tucem zbog cure jer bih sve rjesavao razgovorom, ali da treba nekog prebit onda bih ga i prebio, ali ne zato da me ona prevari, nego u stilu ako je netko zeza i maltretira a to se njoj ne sviđa.....
    ima mnogo objasnjenja ako bi pocela tucnjava zbog cure

  5. #20

    11 Odgovor: Tuca zbog žene!

    Tuča zbog žene? Nema šanse.
    Ako mi neko muva devojku? Ma daj. Ona to ne bi dopustila. Da dopusti?! Šta će mi takva devojka?!
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  6. #21

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    ...samo u jednom slucaju...ako je neki majmun maltretira...onda je skakanje po lobanji...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #22

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    U odredjenim slucajevima. Kao sto je i vecina napisala, ako je neko maltretira ili ugrozava. Ima budala koje jedino pesnicama mozes nauciti lepom ponasanju, srecom pa ih nesrecem cesto. Drugi slucaj je da mi neko uzemirava i ugrozava sestru. Naravno, i na ulici bi stao u zastiti devojke koja se nadje u slicnoj situaciji, sta cu, stara skola.
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  8. #23

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...samo u jednom slucaju...ako je neki majmun maltretira...onda je skakanje po lobanji...

    Ne moze ispravnije..
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  9. #24

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    Zašto Oliva ne može da se odluči izmeću Badže i Popaja.......

    Obojica se tuku za njenu ljubav.

  10. #25

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    Zašto Oliva ne može da se odluči izmeću Badže i Popaja.......

    Obojica se tuku za njenu ljubav.
    Oliva je jedna preparirana mrşav k... koja zajebava dva debila
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #26

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    A sta je sa devojkama koje namerno izazivaju sukob svog decka i drugih muskaraca? (``Pa kakav bi bio moj decko ako me ne zna odbraniti?``)
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #27

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    zbog žena su i ratovi počinjali,a kamoli tuče.
    mislim da je skraćivanjem suknje i produbljivanjem dekoltea to vreme prošlo...
    ne volim da se tučem, ali... konflikti su uvek prisutni, neke stvari reči ne mogu da reše, ni tuča ne može da reši, nažalost...
    setih se crtanog kad onaj neadrtalac zvekne ženu i njenog partnera motkom u glavu pa nju odvede u pećinu, obavi posao pa je istera... liči mi pomalo na neke današnje situacije koje,nažalost, imam priliku često da viđam...
    Orem duboko, sadim iluzije, okopavam mrnju, berem sujetu, skladitim zlato, prodajem ideje (merkantilne, tvrde)-povoljno!

  13. #28

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    Citat paor kaže: Pogledaj poruku
    zbog žena su i ratovi počinjali,a kamoli tuče.
    mislim da je skraćivanjem suknje i produbljivanjem dekoltea to vreme prošlo...
    ne volim da se tučem, ali... konflikti su uvek prisutni, neke stvari reči ne mogu da reše, ni tuča ne može da reši, nažalost...
    setih se crtanog kad onaj neadrtalac zvekne ženu i njenog partnera motkom u glavu pa nju odvede u pećinu, obavi posao pa je istera... liči mi pomalo na neke današnje situacije koje,nažalost, imam priliku često da viđam...
    ...naravno da cu se uvek potuci zbog zene...pogotovo ako je neko prema njoj bezobrazan,navalentan,ili jos gore nasilan...
    ...skracenjem suknje i produbljivanjem dekoltea,to vreme ne da je proslo...nego je veca verovatnoca da udjete u fight...
    ...btw...sto se tice neandertalaca...gresio je samo...sto je oboje trebao da ih odvede u pecinu...mislim...sta zna neandertalac gde ga i u koju rupu mece...
    ...hell ain't a bad place to be......

  14. #29

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    ...tukli se ili ne...one ce ipak uraditi onako kako zele......jedino je odbrana dostojanstva (zeninog) prihvatljiva....

  15. #30

    Odgovor: Tuca zbog žene!

    Prava žena zna dostojanstveno da izbegne situacije koje bi dovele do tuče...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li placete zbog muskarca?
    Autor Muckota u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 119
    Poslednja poruka: 11.02.2015, 23:13
  2. Sve zbog ote žene
    Autor Papak u forumu Filozofija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 11.02.2012, 18:54
  3. Zbog čega želite sex?
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 21:22
  4. Monah osuđen zbog pedofilije
    Autor Lillith u forumu Spomenar
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 09.05.2007, 20:07
  5. Potukli se zbog ovce
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 19.05.2006, 20:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •