Zabranjena Ljubav - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 53 od ukupno 53
  1. #46

    13 Odgovor: Zabranjena Ljubav

    U ljubavi je kao u šahu!Uvek konj pokupi damu!

  2. #47

    03 Odgovor: Zabranjena Ljubav

    Onog momenta kada shvatis, da neke stvari nisu kao pre, i ako na izgled sve funkcionise, nadjes se sam u nekim vaznim zivotnim situacijama, shvatis da mozda pored onoga pored tebe, postoji negde neko ko bi na neki nacin mogao da predstavlja nesto sto te vodi dalje, daje pozitivnu energiju, i cini da se osetis opet pozeljnim i srecnim

  3. #48

    Odgovor: Zabranjena Ljubav

    Citat tipka kaže: Pogledaj poruku
    Da cujem vase misljenje.

    U braku ste volite svog partnera(partnericu),ali ste slucajno upoznali osobu sa kojom ste se sprijateljili.Nakon izvijesnog vremenskog perioda,konstantnog druzenja oboje zakljucujete da odgovarate jedno drugom,pojavljuje se neka uzajamna privlacnost.svijesni ste da to nije u redu ali zakljucili ste da ste upoznali osobu vaseg zivota iako ste u BRAKU.
    Zanima me vase misljenje sta bi ste uradil,dali bi pobijedio vas brak ili taj princ(princeza)?????
    Nisam bas siguran da je brak iz kojeg se "krenulo" u zabranjenu ljubav bio brak u kojem je i bilo ljubavi. Verovatno je takva veza pocivala na navikama, kao sto to obicno i biva. Problem je sto ljudi umeju da izbegnu da sagledaju realnost i samozavaravaju se pa i stvarno misle da vole svog partnera, dok je istina sasvim drugacija...

    Naravno da onda iznenadni susret, nesto novo, nesto sto se razlikuje od gotovo rodjacke ljubavi prema svom dotadasnjem partneru ume da poremeti citav nas svet za koji pocinjemo da shavtomo da je potpuno iluzoran...

    Ko pobedjuje? Iako obicno u takvim situacijama svi, bar pomalo, i gube, vazno je da pobedi prava ljubav. Sve ostalo nema smisla.....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #49

    Odgovor: Zabranjena Ljubav

    Onog trenutka kada kažem DA - nisam rekla NE životu. Nego sam odabrala čovjeka sa kojim želim da imam zajednički život i porodicu. I ne veže nas to Da - već nas veže emocija velikog inteziteta.
    Naravno, ljude ćemo srijetati - to je neizbježno. Ako mi se desi takav preokret u srcu - sačekala bih da se uvjerim da to nije trenutna zanesenost, a ako se ispostavi da nije - otišla bih.
    Tango je tuna misao koja se plee...

  5. #50

    Odgovor: Zabranjena Ljubav

    Ko,i kada ikad moze zabraniti nekom ljubav ako se ona desi?
    Moze samo da ste se yaljubili ili pustili pogresnim osecajima da vas vode.
    Ljubav sama po sebi ne bira stupice i uslove,ona obitava u nasim srcima,a da li ce i ostati zavisi od niz faktora nas samih_
    "neizrecivo je i bezimeno ono što mojoj duši stvara muku i slast i što je još i glad moje utrobe..."

  6. #51

    Odgovor: Zabranjena Ljubav

    A ti izbegavaj da upoznajesh nove ljude...Taj "princ",mozhda samo deluje kao takav,zato shto nije tvoj...Ljubav medj` zauzetim osobama?To ne postoji,Ljubav mogu da osete i dozhive samo slobodne osobe,a zauzete meshaju Ljubav sa iluzijom...
    Drugim rechima,trazhi Ljubav u braku,ili "izadji" iz braka,ako je ne mozhesh naci...Pa onda trazhi dalje...
    Me Bring Da Enlightenment...

  7. #52

    Odgovor: Zabranjena Ljubav

    Uvek treba prvo probati resiti stvari u svojoj kuci...Ako brak bas ne moze da se popravi i ako bas mislite da je ta druga osoba vredna odricanja celog jednog perioda zivota onda nema potrebe da mucite ni sebe a ni svog muza/zenu. Jer pojavom nove osobe sigurno ce doci do nervoze i nelagodnosti kada ste sa svojim partnerom, a to vodi do svadja i zajednicki zivot ce svakako postati jedno veliko mucenje. Pitanje je da li ce te odlaskom vise dobiti nego izgubiti. Ja se takodje nalazim u nekom kriznom razdoblju. U braku sam 5 god. i pocela sam da razmisljam o prvari, ali samo o prevari ne o vezi van braka...Fali mi i telesno i emotivno zadovoljstvo, ali svog partnera volim i jos se nije pojavila osoba koja je vredna odricanja...

  8. #53

    Odgovor: Zabranjena Ljubav

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    A ti izbegavaj da upoznajesh nove ljude...Taj "princ",mozhda samo deluje kao takav,zato shto nije tvoj...Ljubav medj` zauzetim osobama?To ne postoji,Ljubav mogu da osete i dozhive samo slobodne osobe,a zauzete meshaju Ljubav sa iluzijom...
    Drugim rechima,trazhi Ljubav u braku,ili "izadji" iz braka,ako je ne mozhesh naci...Pa onda trazhi dalje...
    MA idi, znači zauzeti ne mogu da se zaljube ili zavole nekog drugog, zanimljiva teorija. Je l' ti to baba Kurana pričala?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Linux zabranjena rech na Xbox Live
    Autor Galahad u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.09.2007, 23:28
  2. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.02.2007, 00:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •