Zabranjena Ljubav - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 53
  1. #16

    Odgovor: Zabranjena Ljubav

    zabranjena ljubav otrcana fraza
    ko moze zabraniti ili nam uskratiti uzajamnu ljubav
    ratovi su se vodili zbog toga ali opet ljubav pobjedi
    sto znaci nema zabranjene ljubavi i vracam se na
    pocetak samo otrcana fraza
    u svakom zlu ima nesto dobra

  2. #17

    Odgovor: Zabranjena Ljubav

    Citat tipka kaže: Pogledaj poruku
    Zanima me vase misljenje sta bi ste uradil,dali bi pobijedio vas brak ili taj princ(princeza)?????
    Kapiram da bi kod mene to imalo direktne veze jedino i samo sa time kakav je taj brak trenutno. Život nas stavlja u različita iskušenja i potpuno je nezrelo otići za prvim koji se u tom momentu učini boljim od sadašnjeg, a ne retko se dešavaju situacije u kojima se svaki drugi čini boljim od sadašnjeg.
    I lepo je Sans to već rekla, svi mi iskreno verujemo da je taj neko sa kim stupamo u brak, ili zajednički život, baš ta prava osoba sa kojom ćemo deliti srećnu budućnost. Ta očekivanja se vremenom potvrde, ili se ne potvrde... Treba razgraničiti da li je ta neka nova osoba koja se pojavljuje u našem životu neko ko je zaista "princ" ili je samo osveženje koje će nas trenutno usrećiti.
    Iskreno verujem u to da ljudi mogu ostati u srećnom i skladnom braku za ceo život, ali isto tako ne mislim da se u braku mora ostati po svaku cenu... te ukoliko se zaista sasvim slučajno ušeta neko ko je trebao da ušeta mnoooogo ranije - za tu pravu osobu nikad nije kasno, dobrodošao...

  3. #18

    13 Odgovor: Zabranjena Ljubav

    Zapamti jedno ovaj zivot ima lazan sjaj taman mislis ljubav prava a ono kraj,zato samo ljubi ne misli na krizu jer jedino zivot nema reprizu!

  4. #19

    Odgovor: Zabranjena Ljubav

    ljubav je ljubav...
    mala za jedno...
    velika za troje...
    taman za DVOJE


    Poruku je izmenio Goga, 31.12.2008 u 05:21 Razlog: veličina i boja slova
    Mudrome čoveku otvorena je svaka zemlja, jer je domovina plemenite duše čitav svet.

  5. #20

    02 Odgovor: Zabranjena Ljubav

    Citat tipka kaže: Pogledaj poruku

    volite svog partnera(partnericu),ali ste slucajno upoznali osobu sa kojom ste se sprijateljili.Nakon izvijesnog vremenskog perioda,konstantnog druzenja oboje zakljucujete da odgovarate jedno drugom,pojavljuje se neka uzajamna privlacnost.svijesni ste da to nije u redu ali zakljucili ste da ste upoznali osobu vaseg zivota iako ste u BRAKU.
    Zanima me vase misljenje sta bi ste uradil,dali bi pobijedio vas brak ili taj princ(princeza)?????
    Ne znam da li svi imaju radare kojima , ako ne iz prve, ono iz drugog, treceg susreta(a kamoli konstantnog druzenja,kako tipka kaze) ne detektuju osobu koja ih privlaci.Na bilo koji nacin.I skalu cak,od onog "simpaticno,drago" do "zelim ga/je odmah i sto cesce".
    Ako nemaju,onda kapiram taj zanos i treznjenje kada se desi sve sto u braku ne bi smelo da se desava.
    Ako volim, znaci da ga i postujem. I kada zasvetli crvena lampica,ne mislim da sebi lose cinim sto propustam zadovoljstvo.
    Skladiste,ili jos lepse,riznica secanja,je velika.
    Vrlo jednostavno se izbegavaju "rizicne situacije" cak i na radnom mestu.Manje frekventni susreti jos jednostavnije.
    Princeva ima.Za neke druge princeze.

  6. #21

    Odgovor: Zabranjena Ljubav

    ima mnogo ljudi koji prolaze kroz "tvoj" život.... otkud znaš da neko treći neće doći i biti bolji od drugog ... i tako u nedogled .... stvar je ličnog izbora... ako ne postoje prblemi u vezi,ne vidim nijedan razlog zašto bi otišla sa nekim brugim ... tu se već dovodi u pitanje moral,karakter tih osoba...
    ako bi tako svi razmišljali gde bi nas sve to odvelo...
    vidiš,možda i ti mužu ne odgovaraš u potpunosti,pa i on ima neku (ili više njih)sastrane

    sami pravimo izbor... i snosimo posledice (pozitivne i negativne)
    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba

  7. #22

    Odgovor: Zabranjena Ljubav

    Imam osecaj da cu mog partnera voleti ceo zivot...Prosto za ovaj period koliko smo zajedno shvatila sam da se savrseno nadopunjujemo, da imamo tu naviku da se oko svega dogovorimo, i sto mi je nekako bilo najvaznije, uvek je bio tu kad mi je bio potreban (a imam ja tih momenata...)

  8. #23

    14 Odgovor: Zabranjena Ljubav

    Citat tipka kaže: Pogledaj poruku
    Da cujem vase misljenje.

    U braku ste volite svog partnera(partnericu),ali ste slucajno upoznali osobu sa kojom ste se sprijateljili.Nakon izvijesnog vremenskog perioda,konstantnog druzenja oboje zakljucujete da odgovarate jedno drugom,pojavljuje se neka uzajamna privlacnost.svijesni ste da to nije u redu ali zakljucili ste da ste upoznali osobu vaseg zivota iako ste u BRAKU.
    Zanima me vase misljenje sta bi ste uradil,dali bi pobijedio vas brak ili taj princ(princeza)?????
    e ima da chujesh

    Po ovome sto si ti napisao ostavio bi devojku/zenu i bio sa tom novom,jer mi vishe odgovara.Mada je sve to individualno,ne mora da znachi ..
    ulogu igraju godine i finansije.Tako ja razmishljam.
    Secham se da je meni otac pre smrti rekao da bi mi bilo bolje da se druzim vishe sa zenama i da su oni bolji prijatelji od mushkaraca,proslo je tri godine i uvideo sam da nije pogreshio.Stavishe saznao sam neke stvari i neke njegove konstatacije su se ispostavile tachne,na moju zalost ja sam mislio da sam od kamena ali na neke stvari ne msh jednostavno da utiches....
    Za mushkarca je to idealno i da je pametan ne bi se razvodio!

    off topic
    p.s. ima ljubavnica ovde (Srbiji) sve ostavljene koje to mogu da potvrde ,iskusne, sa svojom bogatom prichom ne mozda partnerima ali fanatazijama i
    keshom z a s i g u r n o.
    I kako su slepo verovale u ljubav i bile amoralne prema tim mushkarcima da im se kao bumerang sve vratilo i moralo oticji kako bi se zapocheo nov zivot i lagati osobu koja vas poznaje.A pri tom ne shvatajucji da greshe one i DALJE teraju po svome od svog super ega ne vide koliko su glupe i jadne. Osim ako ih novac nije iskvario do te mere .
    Treba imati stabilnu"prijateljicu" za takve stvari nikako labilne.Jer cje sirotica da se zaljubi.
    A posle ko je bio naivan.

    uostalom ljubav je prolazno stanje ako nema kesha i lot of fun .
    Gledas prema sebi devojku .Kakav si ti takvu devojku i trazish al dal za brak aaa e takve traze bogate i masne ...lepa zena se izdrzava a do tada vezba zanat ili sa taako ponekim.
    SVE je individualno ,mada zene su ti u samoj prirodi "pokvarene" i traze one takve slichne njima pa kad ih lupi onda se opamete neke na vreme,nekda kasno nikad nije kasno,al neke nikad.Tako da zene su te koje fromiraju mushkarce sa svojom pamecju. E sad sto neko tuche zenu verovatno jer nije imala srecju al pre ni mozga KAD je dozvolila da zavrshi sa njim ..da zivi.

  9. #24

    Odgovor: Zabranjena Ljubav

    Citat tipka kaže: Pogledaj poruku
    Da cujem vase misljenje.

    U braku ste volite svog partnera(partnericu),ali ste slucajno upoznali osobu sa kojom ste se sprijateljili.Nakon izvijesnog vremenskog perioda,konstantnog druzenja oboje zakljucujete da odgovarate jedno drugom,pojavljuje se neka uzajamna privlacnost.svijesni ste da to nije u redu ali zakljucili ste da ste upoznali osobu vaseg zivota iako ste u BRAKU.
    Zanima me vase misljenje sta bi ste uradil,dali bi pobijedio vas brak ili taj princ(princeza)?????

    Zasto to "druzenje" ne bi trajalo neko vreme? Mozda bi ti ubrzo bilo jasno da ipak "to nije to". Ako sve probleme uvrstis u novu vezu...mozda ti se ona ucini mnogo labavijom nego sto mislis. Probaj da zamislis vezu koju ne spaja samo "zabranjeno voce"...mozda ti se ona ucini manje privlacnom.

    Upravo mi se desava ono o cemu ti pricas, a ni sama nisam sigurna sta da radim...jedino sto znam to je da necu da izgubim supruga koga volim....istovremeno to me ne sprecava da uzasno jako zelim tu drugu osobu....

  10. #25

    Odgovor: Zabranjena Ljubav

    hm iskrenost je najvaznija u svakoj vezi pa ako i naidje princ ili ti princeza po meni je najvaznije biti potpuno iskren sa osobom sa kojom si proveo dosta vremena i krunisao sve to brakom,sto znaci da je i u toj vezi nekada bilo hemije.Ne mogu reci ne bih nikada jer ne znam sta se sve moze desiti i sa sigurnoscu verujem da trenutne situacije i sitnice nas skrecu ili vracaju na pravi put ali jedno je sigurno jednom se zivi.
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  11. #26

    Odgovor: Zabranjena Ljubav

    Morala bih da budem potpuno sigurna da je to ono pravo...a to bih vec znala,osetila.I bitno je koliko je vremena proslo od upoznavanja a da su osecanja ostala ista.Nije to bas tako jednostavno,u pocetku deluje da jeste,ali...

  12. #27

    Odgovor: Zabranjena Ljubav

    mina kaze:
    zabranjeno voce je najsladje
    aaaaaaaaaaaaaaaaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :
    od toga moze zravo da te zabole stomak

  13. #28

    Odgovor: Zabranjena Ljubav

    Citat Mina1809 kaže: Pogledaj poruku
    mina kaze:
    zabranjeno voce je najsladje
    aaaaaaaaaaaaaaaaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :
    od toga moze zravo da te zabole stomak
    Od toga najeşe poraste stomak
    Ko je za jednu voznjicu

  14. #29

    Odgovor: Zabranjena Ljubav

    Da, zvala se Princeza i ja sam joj dao to ime.
    ...
    ...
    ...
    ...

    /odlucio sam da svoju pricu ipak ne podelim sa vama, samo iskustva da vam kazem.../

    1. To je jace od nas!
    2. Vredelo je i ne kajem se!
    3. Mogu je voleti i bez telesnog kontakta za ceo zivot, cak i onda kada vise ne pise!
    4. Ni ona, ni ja ne bi nikad unistili svoj brak, ali tesko je predati i ono sto se spontano razvije izmedju dvoje srodne dushe.
    5. Posle toga dolazi duga patnja, mozda cak dozivotna...
    6. Imam utisak da zena uvek lakse preboli, mada nisam bas siguran u to...
    7. Takva ljubav ne remeti ljubav prema bracnom drugu, cak pojacava!

    Da li se desilo da ste osecali neciji svaki treptaj, svaku misao, da li se nekada desilo da skoro uvek osetite kada ona dolazi na net?

    Da li ste nekad nekoga voleli previse?
    Da li ste nekada nekoga toliko zeleli, da ste bili spremni odreci i telesnog kontakta, samo da bi njena dusha ostala vasa?
    Da li ste nekada na svom licu osecali neciji jedini poljubac pola godine?
    Da li ste nekada primetili da su vam ivice oka uvek suzave?

    Da li se desilo da vam se srce i dusa raspadao od bola a to niko oko vas ne primecuje?

    Da li ste ikada voleli previse? Znate li kolika snaga treba za to?

    Moze li se ikada voleti posle toga?

    Na kraju ostaje samo sjaj...
    ...u travi.




    ~~~sjaj u travi~~~
    U proljeće smo se zavoljeli,
    U svibnju se rađa naša ljubav
    i mi smo našli sebe u njemu,
    ali molim te nemoj
    da ljubav padne u zaborav.

    Ako se ikad budemo morali rastati
    neka to ne bude u proljeće
    jer teško je gledati kako se
    druge ljubavi rađaju,
    a naša umire.

    Nemoj da se u zelenilu parka
    čijim smo stazama šetali zagrljeni
    zauvijek izgubi sreća dvoje mladih
    molim te nemoj da ljubav padne u zaborav...

    Ako me ikad budeš ostavio
    neka to bude jesen
    neka se sumorna rujanska večer
    useli tada u moje srce
    i zauvijek ostane u njemu.

    Nek sjeta opalog lišćaispuni jedno biće
    koje je željelo da se raduje ljubavi.
    A ti sad idi drugoj daleko, daleko
    da ne znam za tebe
    i nek te prate suze
    jedne nesretne žene
    koju si nekad možda volio.

    I kad budeš sretan,
    kada tvoje usne dodirnu lice koje voliš
    ti budi sretan i ne sjeti se
    ljubavi koja je promašila cilj
    i sad u bolnom srcu vene
    jedne nesretne žene.

    Kad prestanu dani naše ljubavi,
    Kad pisma moja na vatru staviš
    Kad moja fotografija bude gorjela
    još jednom samo pomisli
    ona me voli, ona me voljela.

    Iako će moja slika gorjeti
    Jer tada me više nećeš voljeti
    pogledaj zadnji put njen sjaj
    i kroz najveći plamen pročitaj
    ona me voljela, ona me je voljela...

    I mada ništa ne može povratiti
    Čar sjaja u travi i raskoši jednog cvijeta
    nećemo žaliti za onim što je prošlo
    već naći utjehu u onome što je ostalo.

    Zaboravi sve radi nas i radi zaborava,
    Zaboravi da smo se voljeli i smijali,
    Zaboravi da smo čekali i bili tužni.
    Preboljet ću tvoj grijeh, preboljet ću tvoje oči
    i gledati kako nestaješ u sjaju suhe trave.
    Poruku je izmenio Goga, 31.12.2008 u 05:20 Razlog: boja slova

  15. #30

    Odgovor: Zabranjena Ljubav

    jedan covek..
    jedan film.....
    jedno prijateljstvo......
    jedna ljubav......
    mnogo borbi........
    jedan rastanak........

    Mi nismo andjeli 2..........
    sve je receno

    zabranjena- nije

    nemoguca- jeste
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Linux zabranjena rech na Xbox Live
    Autor Galahad u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.09.2007, 23:28
  2. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.02.2007, 00:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •