Izlazenje sa drustvom, problem? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 41
  1. #16

    Odgovor: Izlazenje sa drustvom, problem?

    ufff
    ja sam neverovatno nesigurna osoba, i bas mi je tesko kada izlazi sa nekim drustvom, jednom mi je cak i rekao da su ga tada startovale dve devojke, pa zar je morao to da kaze, ni sama nisam sigurna dal je bolje sto mi je rekao ili ne. Ne pravim mu scene niti ga ispitujem, samo ga pitam kako je bilo i to je to, ako on nastavi da prica jos bolje
    sta cu ljubomorna sam
    Sta se nalazi iza nas i sta se nalazi ispred nas su male stvari u odnosu na ono sta se nalazi u nama!

  2. #17

    Odgovor: Izlazenje sa drustvom, problem?

    Nemam problema sa tim.
    Izlazim bez njega i on bez mene.
    Ispitivanja se svode na to : "gde ste bili i ko je bio"
    Obino jedno drugom ispricamo kako je bilo, ono sto zelimo naravno.
    Kad nesto necu da mu kazem, naravno, precutim i verujem da i on isto tako.
    Tako funkcionisemo vec 9 godina i mirna nam kuca.
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  3. #18

    Odgovor: Izlazenje sa drustvom, problem?

    Ne znam što ima biti čudno u tome ako partneri imaju svoje društvo i tu i tamo zalome van.

    Znalo mi se dogoditi da mi se neki začude da kako ja to mogu izaći sa svojim curama van isto kao što i on izlazi sa svojim dečkima out.

    Kompromis.

    Gdje piše da ako smo u braku da sad moramo čmrljiti doma pred televizorom i papati kockice?

    Mladi smo. Jednom mjesečno izađemo odvojeno i svi sretni.

    Niti radim problem vezan uz druženje uz kavicu kao niti on meni. Meni je to normalna situacija. I jedino prihvatljiva
    Poruku je izmenio Goga, 13.03.2009 u 11:36 Razlog: slova u boji
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #19

    Odgovor: Izlazenje sa drustvom, problem?

    Izlazimo i solo, svako za sebe, i zajedno.....vise zajedno jer nam je drustvo manje vise isto....izlazili smo zajedno i dok se nismo zabavljali...Ako on ide samo sa svojim drugarima ili ja sa svojim drugaricama ok je....niko ne pravi pitanje....lepo se ispricamo kasnije kako je bilo i to je to...

    Ne verujem da bih mogla da tolerisem zabrane i ne poverenje...prosto bih terala kontru, jer ne podnosim da me neko ogranicava na bilo koji nacin...a veza bez uzajamnog poverenja i nije neka veza.....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  5. #20

    14 Odgovor: Izlazenje sa drustvom, problem?

    Kao i Kalina, ne bih mogla da izdržim bilo kakve zabrane, a tek nepoverenje. To onda i nije veza, već obostrano mučenje.
    Tata u koloru ima apsolutnu slobodu da ide gde hoće, kad hoće i kako hoće. Naravno uz prethodni dogovor.
    Isto očekujem od njega.
    Uklapamo obaveze sa željama i mogućnostima.
    Još uvek smo u fazi, kada nam je najlepše kod kuće (jer možemo da se onesvestimo od spavanja - kad nam padne na pamet) , mada postoje slučajevi kada suprug ode u šetnju, a ja kod drage komšinice na kafu, u pristojnim večernjim satima.
    Sve je podređeno Kikiju.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #21

    Odgovor: Izlazenje sa drustvom, problem?

    Život sa čovekom "belosvetskimputnikom" me je izvežbao da nekada i po mesec dana budem sama.
    Nikada mu nisam "branila" ništa, s'akcentom na putovanja ... k'o mi je kriv što ja imam "strah od letenja"
    A nije ni on meni.

    Obzirom da smo (kada je tu) bili vezani "k'o creva" ... koliko god da mi je nedostajao uživala sam (kad nije tu) u samostalnim režijama izlazaka i lumpovanja
    ... dugo vremena.

    A onda sam prestala da izlazim bez njega.

    Sećam se ... umeo je da me pozove da me ubeđuje,"preklinje", kumi i moli da negde izađem.
    Ili je bio mnogo brižan ... ili mnogo grešan .... ???





    Sve u svemu poverenje je divna "stvar".
    Poruku je izmenio Goga, 13.03.2009 u 12:15 Razlog: ispravka*

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  7. #22

    Odgovor: Izlazenje sa drustvom, problem?

    Izlazim sa društvom i u društvu partnerke i bez nje. Zavisi sve od društva i kako je ona raspoložena. Ne zloupotrebljavam taj svoj status, ali i nema šanse da bi partnerkina principijelna zabrana uticala da promenim odluku, ako poželim da izađem. Tada bih izašao pa taman mi se i ne izlazilo.

    Da, samo da kažem da ja svojoj ženi ne branim apsolutno ništa, pa ni to da izlazi bez mene sa svojim prijateljicama...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #23

    Odgovor: Izlazenje sa drustvom, problem?

    u prvom pokushaJu braka....pod ogrtachem ljubomore mi je bilo dozvoljeno sve....naravno slobode niJe bilo ni u naJmanjim tragovima....
    proveravanje i pracenje je bilo standardni deo mog solo izlaska....
    srecom te je ubrzo stavljena tachka....i po prvi put u mom zzivotu tachka bez moguceg zareza.....

    danas je sve drugachiJe....zajedno ili posebno....bez i jednog crva....
    sloboda je ono shto nas vezze....

  9. #24

    Odgovor: Izlazenje sa drustvom, problem?

    Jeste problem,ali se ne obazirem preterano na njega...Mada ja se nikad ne ljutim kad on izadje sa svojim drustvom..dok on prosto sizi kad ja to uradim sa mojim..
    A posto mi je drustvo najbolje u kraju (nije da preterujerm al tako je),pozvani smo na sva desavanja moguca....stp znaci da su izlasci sa njima cesti.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  10. #25

    Odgovor: Izlazenje sa drustvom, problem?

    izlazimo zajedno (mada ovo je najcesce, jer imamo najvise zajednickih prijatelja), izlazimo posebno, a desava se i da izadje jedan, a drugi ostane kuci...kako kad.
    kad se vratimo pricamo, ko se kako proveo, gde smo bili itn...
    lepi su ti odvojeni izlasci. osvezavaju brak, vezu
    ne bih mogla da zivim sa nekim ko mi ogranicava slobodu. neko ko je bolesno ljubomoran i kome svaki moj izlazak sa drustvom je sansa za svadju i izljeve ljubomore, jer ni ja nisam takva.


  11. #26

    Odgovor: Izlazenje sa drustvom, problem?

    Samo da velim, moj suprug će ovaj petak izaći treći vikend za redom. Eto, samo da negdje imam pisani trag ukoliko ja poželim izaći dva vikenda za redom a on mi spočitne

    Samo neka ide. Ja nemam ništa u planu i zašto bi on sada morao čamiti doma? Ako želi, odiiiii
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #27

    Odgovor: Izlazenje sa drustvom, problem?

    Slabo,cak uopste ne izlazim..nije da mi ona nesto brani..nego nije mi do izlazaka a i ne volim kad mi se ona brine,a uvek se brine..ako negde odem,to je do ortaka,izblejimo malo i razlaz..

  13. #28

    Odgovor: Izlazenje sa drustvom, problem?

    Mene bi ta i takva posesivnost gušila. Jednostavno mi treba svoj prostor, svoje teme, svoj krug ljudi, vreme za neke druge, odnosno i vreme bez njega. Isto i pružam. Stoga u početku gradim takav odnos da se ta i takva sloboda podrazumeva.
    A to je i stvar međusobnog poverenja. Znam da će mi sutradan ispričati sve o tom izlasku. Ukoliko u toj priči ima onih rupa što prosto guraju prst u oko i rađaju sumnju da to baš i nije cela i potpuna istina.... e, tada ću razmisliti šta je to što u našoj vezi škripi kada skriva nešto drugo pod potrebom za svojim mikrokosmosom.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  14. #29

    Odgovor: Izlazenje sa drustvom, problem?

    To znachi da nema poverenja,medju partnerima...A da mi kazhe na taj nachin,"drug",naravno da bi mogla da ide,ali vishe da se ne vrati...Jer,pomenuta rech,izgubila je svoje znachenje u ovim jadnim vremenima...Tako da,ta rech danas znachi=jebach,ili dojebnik...Chudne su ove danashnje generacije...
    Sva sreca,pa nikad nisam imao nijednu koja ima "druga",ili,josh gore,"drugove"...Znao bih da je problem u meni...
    Ustvari,kad malo bolje razmislim,ja nikad nisam imao nijednu,ali to je vec druga tema...
    Me Bring Da Enlightenment...

  15. #30

    Odgovor: Izlazenje sa drustvom, problem?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Ustvari,kad malo bolje razmislim,ja nikad nisam imao nijednu,ali to je vec druga tema...
    Mozda te bije glas da ih drzis zakljucane u podrumu da ne bi slucajno doslo do toga da se susretnu sa nekim pripadnikom muskog roda?
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Problem sa rezacem
    Autor japera u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.05.2010, 23:42
  2. Problem sa rezacem
    Autor Buba Erdeljan u forumu Hardverski problemi
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 10.02.2010, 18:53
  3. Problem sa drajverom!
    Autor Painkiller u forumu Hardverski problemi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.10.2008, 14:49
  4. Veliki problem
    Autor dachaki u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 01.11.2007, 16:43
  5. Pera...problem...
    Autor Najgora u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.02.2007, 02:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •