Jao pao! - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 62

Tema: Jao pao!

  1. #16

    Odgovor: Jao pao!

    Valjda neche, biche hipotetichni... A i ako mi se digne na hipopotamusa i hipotenuzu, barem radi, za razliku od onog tvog hipotetichnog nesrechnika

  2. #17
    uvijek dajem šansu, ne mora odmah, može i ujutro

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Valjda neche, biche hipotetichni... A i ako mi se digne na hipopotamusa i hipotenuzu, barem radi, za razliku od onog tvog hipotetichnog nesrechnika
    o lebche, taj tvoj veseljak i korijen vadi...
    Poruku je izmenio SansRomantic, 24.02.2007 u 09:45 Razlog: isti autor
    nattydread is coming to dinner

  3. #18

    Odgovor: Jao pao!

    Da trechi koren iz G

    Ajde da se vratimo na temu, kako ne bih dobio trajnu erekciju izazvanu boldovanim opomenama, koju ce mi hirurshki odstranjivati..

  4. #19

    Odgovor: Jao pao!

    Paaa,desava se,nije da se ne desava ali se trudimo,i uvek nam uspe
    I may not be perfect but I'm always me

  5. #20

    Odgovor: Jao pao!

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    E sad, ovo u teoriji jako lepo zvuči...

    Ali šta raditi u situaciji kada se mesecima neprekidno dešava ista situacija...

    pa ne pomaže ni "dodatna" stimulacija...
    ne pomaže ni pokušaj razgovora jer se dragi ponaša kao da je sve sasvim ok...
    A, pa nećemo tako. Moja tvrdnja važi samo u slučaju da on shvata da ima problem i da želi da ga reši. Ako će on da poriče stvarnost, sigurno je da će me iznervirati i da ću ga ostaviti. Lepo reče lilith:
    Ako doticni ne zeli da prizna problem,ako ne zeli da se potrudi ja ne vidim svrhu mucenja s njim...
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  6. #21

    Odgovor: Jao pao!

    Joj. Ne bih voleo da mi glavni žirant za ovakav život otkaže pa da kredit moram otplaćivati na ko zna kakve načine.

    Moja draga je stroga i ne bi mi se dobro pisalo.

  7. #22

    Odgovor: Jao pao!

    Sve Zavisi Od Toga S Kim Imate Posla....

  8. #23

    Odgovor: Jao pao!

    Nismo imali takav slučaj u istoriji naših erotsko-ljubavno-emotivno-fizičkih kontakata . Prva reč nije slučajno boldovana.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  9. #24

    Odgovor: Jao pao!

    .. hvala bogu nije, i nadam se da nikad i neće
    bolje imati nego nemati

  10. #25

    Odgovor: Jao pao!

    ...slucajno se upoznamo...imali smo zajednicku prijateljicu...secam je se kroz maglu,odavno je otisla iz grada,a pamtim je ko simpaticnu curicu...a sada...prava lepotica...zlo doba,oko 4 ujutru...caskamo malo o zivotu dok nam alkohol pripomaze...dogovorimo se da se cujemo...i krene tako...poruke,pozivi...dodje ona opet za 3 nedelje...i opet iz pocetka...traje to jako dugo...a ja...ne mogu vise da izdrzim...pojeo bih je koliko me privlaci...i posle duzeg vremena,zavrsimo jednu noc kod mene na gajbi...ljubimo se,mazimo,uzivamo...i onda mrak...moj najbolji prijatelj me izdaje...tonem u krevet...prvi put!Doslo mi da ga odsecem i bacim kerovima ili mackama...ne mozete da zamislite moj ocaj...ne mogu da se opravdam...ona kaze ok...ima vremena...
    ...kasnije shvatim...koliko sam se mucio..."pregoreo sam"...ubila mi je volju jbt...
    ...elem...naravno da se desava......da kucnem Njime u drvo,a mogu i u celik...vise me nije izneverio...ponosito stoji na braniku muskosti...
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #26

    Odgovor: Jao pao!

    Ummm... Nije se deshavalo do sad... Shto ne znachi da se nekad netje desiti... Komplikovana je to spravica Kad ti 'otjesh, on netje, kad ti netjesh, on 'otje... A kad obojica 'otjete - e onda ne mozhe

    Shalu na stranu, negde sam naleteo na neki text, pre nekoliko meseci, o nekoj studiji, da i vrsta donjeg vesha utiche na sposobnost nasheg druga organa, da funkcionishe... Ono kao, obichne gatjke rade ne znam shta, boxerice su bolje zbog ne znam chega, ovo-ono... Filozofija neka... Nadam se da me moj najverniji drugar netje izneveriti, inache tju kao Angus, da ga odsechem i bacim kerovima


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  12. #27

    Odgovor: Jao pao!

    Citat Galahad kaže: Pogledaj poruku
    Shalu na stranu, negde sam naleteo na neki text, pre nekoliko meseci, o nekoj studiji, da i vrsta donjeg vesha utiche na sposobnost nasheg druga organa, da funkcionishe... Ono kao, obichne gatjke rade ne znam shta, boxerice su bolje zbog ne znam chega, ovo-ono... Filozofija neka... Nadam se da me moj najverniji drugar netje izneveriti, inache tju kao Angus, da ga odsechem i bacim kerovima
    E baš filozofija neka "teška" znaš i najboljim domaćicama se ponekad ne digne testo!!!
    Ćuti i prenesi dalje....

  13. #28

    Odgovor: Jao pao!

    ...secam se da je bila extra, ili ti na cistom srpskom "picka da umres za njom"....
    sve dok se nije skinula......
    a dole neki zbun...
    a ispod pazuha rasta....
    i eto....
    mali je poceo da gleda u pod i trazi nesto.....
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  14. #29

    Odgovor: Jao pao!

    NIKAD

    Slabom qrcu i dlake smetaju... Ako je baš runjava to se da videti u očima pre nego se skinete sram da vas bude... vas što radite te stvari...

  15. #30

    Odgovor: Jao pao!

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    NIKAD

    Slabom qrcu i dlake smetaju... Ako je baš runjava to se da videti u očima pre nego se skinete sram da vas bude... vas što radite te stvari...
    nije brate samo on kriv....
    ja volem da lizem...al ne volem da pljuckam....
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •