Noćne polucije
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 45
  1. #1

    Noćne polucije

    Hehhh, posluži dobri stari Johan Štulić u zvučnicima za inspiraciju

    Imate li erotske snove? Koliko ih često sanjate?
    Kakvo oni za vas značenje imaju?

    Kakvi su vaši noćni izleti u zemlju fantazije? Da li u njima isplivaju vaše potisnute želje ili emocije na površinu? Vodite li ljubav u snu sa nepoznatim osobama, bivšim partnerima, sadašnjim partnerom, nekim poznatim koga jako želite, nekom javnom ličnošću ili "osobom sa postera"?

    Jave li vam se u snu neke ideje koje kasnije sprovedete na javi?

    Odsanjate li čitav film ili vaš partner iščezne u toku ili odmah nakon sexa? Sanjate li možda samo neke određene delove tela?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Noćne polucije

    Da često. I volim te snove
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  3. #3

    Odgovor: Noćne polucije

    Imate li erotske snove? Koliko ih često sanjate?
    Kakvo oni za vas značenje imaju?
    Naravno da sanjam.
    Pa sanjam ih otprilike jednom mesecno eventualno neki mesec preskocim. Verovatno to ima veze sa zenskim ciklusom i periodom ovulacije, kada smo jelte sve mi devojke posebno nalozene. Pa jedino znacenje ovih snova je da mi treba sex pod hitno.

    Kakvi su vaši noćni izleti u zemlju fantazije? Da li u njima isplivaju vaše potisnute želje ili emocije na površinu? Vodite li ljubav u snu sa nepoznatim osobama, bivšim partnerima, sadašnjim partnerom, nekim poznatim koga jako želite, nekom javnom ličnošću ili "osobom sa postera"?
    Konkretan sex u snu sam imala uglavnom sa nepoznatim osobama, par puta sa devojkom ali vecinom sa muskarcima. A kada su u pitanju bivsi, sadasnji partneri uglavnom je samo nagovestaj sexa, ali ne i sex. Mozda pre neka bliskost. A poznatu osobu sa "postera" i televizije nisam nikad sanjala u sexi scenama. Hm... cudno

    Jave li vam se u snu neke ideje koje kasnije sprovedete na javi?
    Ne javljaju mi se nikakve posebne ideje jer osecaj uzbudjenosti preovladava pa se samo prepustim i ne razmisljam.

    Odsanjate li čitav film ili vaš partner iščezne u toku ili odmah nakon sexa? Sanjate li možda samo neke određene delove tela?
    Nepoznate osobe vrlo cesto isceznu, a ove sto poznajem obicno i posle eroticnih momenata budu tu prisutni i u daljem razvoju dogadjaja u snu.
    Ne sanjam neke posebne delove tela.

  4. #4

    Odgovor: Noćne polucije

    Otkako živim sa Šašom, sve manje imam erotskih snova, a sve više sanjam o odmoru .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  5. #5

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Verovatno to ima veze sa zenskim ciklusom i periodom ovulacije, kada smo jelte sve mi devojke posebno nalozene.
    Meni se desilo skoro da sam svog partnera sanjala odmah pošto sam zaspala nakon sexa

    Pa jedino znacenje ovih snova je da mi treba sex pod hitno.
    Nije ti loše ovo značenje Tako i bi nakon što sam mu ispričala san

    par puta sa devojkom

    Moja poslednja riba je bila teniserka (verovatno neki trip zbog Martine ) al' bila baaaaš dobra

    A poznatu osobu sa "postera" i televizije nisam nikad sanjala u sexi scenama
    Ja mogu da se pohvalim da sam par puta spavala sa Vin Dizelom al' mu nisam nikad videla lice

    Ne sanjam tako često ovakve snove, ali kad sanjam bude stvarno mnogo realno
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    kad sanjam bude stvarno mnogo realno
    E bas tako,mada evo u poslednje vreme sanjam jednog decka i mnogo nam je lepo samo steta sto je u RL isuvise daleko (a mozda i ne bi bio takav u RL)

    Sanjam ja manje vise cesto,retko bivse uglavom strance ili trenutne a ponekada se zalomi i neka devojka ili kombinejsn Obicno to bude kao neki film a par puta sma pretvorila snove u stvarnost a neke planiram ...

    Jednom sam sanjala devojku koju bas ne gotivim,sta bi to trebalo da znaci

    Mislim da je to sasvim normalno i verujem da jeste posledica pojacanog libida mada opet moze biti i praznjenje negativne energje kroz san....

    Kako god,volim svoje snove
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  7. #7

    Odgovor: Noćne polucije

    Uglavnom su to snovi koji docaravaju drugacije okruzenje,ali i drugu osobu.A sto se tice fantazija....!?Uglavnom sve dozivljeno.Nekazem da nesto nemoze iz sna da me iznenadi.Ipak moram da budem iskren.U poslednjih dva meseca se budim iz sna,krenem rukama ka necemu sto je skoro opipljivo.Neka promena,novo lice,duboki utisci i iscekivanja....
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  8. #8

    Odgovor: Noćne polucije

    Čitala sam negde da kad sanjamo da vodimo ljubav sa nekom osobom, to znači da u stvarnosti želimo sa istom da ostvarimo veću bliskost...
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  9. #9

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat Tigerlily kaže: Pogledaj poruku
    Čitala sam negde da kad sanjamo da vodimo ljubav sa nekom osobom, to znači da u stvarnosti želimo sa istom da ostvarimo veću bliskost...
    Provereno,dokazano.
    To je bilo samo malo jasnije prikazivanje,extra tajnog mastanja.
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  10. #10

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat Tigerlily kaže: Pogledaj poruku
    Čitala sam negde da kad sanjamo da vodimo ljubav sa nekom osobom, to znači da u stvarnosti želimo sa istom da ostvarimo veću bliskost...
    Kod mene ovo nije slucaj. Moji seksualni partneri u snovima nemaju veze sa javom. Nekad imaju, ok, ali ne mora uvek znaciti da zelim zaista da budem sa njim. Cesce znaci da mi treba samo sex.

  11. #11

    Odgovor: Noćne polucije

    ...koji isteruje ono sto je na drumu...
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  12. #12

    Odgovor: Noćne polucije

    e pa, mislim da je krajnje vrijeme da se zabrinem sad kad sam iščitala šta sve sanjate. dakle, ni jednom nisam sanjala onaj klasičan erotski san gdje sam ja sa nekim, već sam uvijek ja i gledam par u akciji. redovno se nikad ne sakrivam, nego tako hodam, šetam, uglavnom na ulici, a par bude tu negdje na sred ulice kao da je to najnormalnija stvar na svijetu. ako mi dosad nije trebao psihijatar, onda mi je potreban od sad, defintivno
    nattydread is coming to dinner

  13. #13

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    . ako mi dosad nije trebao psihijatar, onda mi je potreban od sad, defintivno
    Ma ne boj se, sve je to normalno.

    Evo ja sam se sad setila da sam jednom sanjala da sam u nekom gradu gde svi setaju goli, i svako moze da bude sa svakim ako zeli. I svi se vole, ljubav na sve strane, a ja sam se na kraju zatekla sa njih trojicom.

  14. #14

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    e pa, mislim da je krajnje vrijeme da se zabrinem sad kad sam iščitala šta sve sanjate. dakle, ni jednom nisam sanjala onaj klasičan erotski san gdje sam ja sa nekim, već sam uvijek ja i gledam par u akciji. redovno se nikad ne sakrivam, nego tako hodam, šetam, uglavnom na ulici, a par bude tu negdje na sred ulice kao da je to najnormalnija stvar na svijetu. ako mi dosad nije trebao psihijatar, onda mi je potreban od sad, defintivno

    Treba ti se diviti .Ocigledno si (izvini na izrazu) potpuno podmirena.
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  15. #15

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat jega kaže: Pogledaj poruku

    Treba ti se diviti .Ocigledno si (izvini na izrazu) potpuno podmirena.
    e pa niste me ubijedili... zašto nikad ne sanjam neku plažu i nekog jamajčanina
    nattydread is coming to dinner

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •