Noćne polucije - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 45
  1. #31

    Odgovor: Noćne polucije

    ...volim te noćne solucije...i rado ih se sećam...
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  2. #32

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat gerbes kaže: Pogledaj poruku
    ...volim te noćne solucije...i rado ih se sećam...
    ...šta robija učini od čoveka...

  3. #33

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat gerbes kaže: Pogledaj poruku
    ...volim te noćne solucije...i rado ih se sećam...
    neşto ti se ofucao taj petao
    Ko je za jednu voznjicu

  4. #34

    Odgovor: Noćne polucije

    fantazije postoje a da bi se realizovale morala bi da usledi preljuba a ja sam verna osoba .

  5. #35

    Odgovor: Noćne polucije

    Jao, šta sam ja noćas sanjala..

    ..kolegu iz kancelarije do moje

    što je najgore, na javi mi se čovek uošte ne sviđa...
    ali šta smo sve noćas radili..qq majko...

    kako ću sutra da ga pogledam u oči

    ne razumem šta mi bi
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  6. #36

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku

    kako ću sutra da ga pogledam u oči
    ...ne gledaj ga u oči......spusti pogled...

  7. #37

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    ne razumem šta mi bi
    Ništa, to je najnormalinija stvar. Verovatno ti nedostaje sex ovih dana, pa je mozak negde izvukao tog kolegu, mogla si sanjati i bilo koga drugog... Sumnjam da ti podsvest šalje skrivene poruke. Da je tako, ja sam do sada trebala da izopštim sa jako mnogo ljudi, koji me apsolutno ne privlače i u životu mi ne bi pao na pamet sex sa njima. Kad se samo setim koga sam sve sanjala i u kakvim "situacijama"... a gde su još oni snovi kojih se ne sećam, a bilo ih je sigurno ohohoj

    U poslednje vreme sanjam neke moje poznanike (u njihovim međusobnim akcijama) koji se međusobno jedva poznaju i ne mogu ni da zamislim njihovu reakciju kada bi im kojim slučajem prepričala te snove.

  8. #38

    Odgovor: Noćne polucije

    Uhs shemske, vama zaista fali sex u zadnje vreme moji su snovi totalno u disharmoniji, sanjam tako nešto obećavajuće i taman kad do toga dodje trgnem se iz sna. A želja raste iz noći u noć.

    PS.
    što je najgore, na javi mi se čovek uošte ne sviđa...
    ali šta smo sve noćas radili..qq majko...

    kako ću sutra da ga pogledam u oči

    ne razumem šta mi bi
    Desi li ti se ikad da i takvoj situaciji razmišljaš kako bi bilo da zaista imate seksualni odnos? Mislim mene bi u takvim situacijama uvek kopkalo to.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  9. #39

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat sladoledzija kaže: Pogledaj poruku
    Desi li ti se ikad da i takvoj situaciji razmišljaš kako bi bilo da zaista imate seksualni odnos? Mislim mene bi u takvim situacijama uvek kopkalo to.
    Ali neverovatno šta se baš jutros dogodilo...

    Dotični kolega i ja zaista slabo komuniciramo...
    Kad, pre nekih pola sata, uđe u kancelariju, smeška se i pita kako sam provela vikend...



    A ja ga gledam...i sve nešto tražim onog macana iz sna...
    ladno sam pocrvenela

    a nije da se nisam zapitala...

    međutim, ja sam udata žena...i pored toga što je dragi u drugoj državi, i što mi sex zaista nedostaje (LadyS ) nema teorije da ćem da probam...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  10. #40

    Odgovor: Noćne polucije

    udata? pih

    Pitaj ti njega kako je proveo vikend, možda i šta je sanjao. ako je sanjao tebe...


    PS. veliki + za vernost
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  11. #41

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    e pa, mislim da je krajnje vrijeme da se zabrinem sad već sam uvijek ja i gledam par u akciji. redovno se nikad ne sakrivam, nego tako hodam, šetam, uglavnom na ulici, a par bude tu negdje na sred ulice kao da je to najnormalnija stvar na svijetu. ako mi dosad nije trebao psihijatar, onda mi je potreban od sad, defintivno
    Nemoj da se brinesh, meni se ovako neshto desilo u stvarnosti....
    Ja lepo i kulturno sedim u bashti kafitja, a dvoje rade li rade uz ogradu preko puta..... Valjda mislili, notj, pa ih niko ne vidi..... I posle on 'ladno prodje pored mene i javi mi se.....

    Shto se snova tiche, sanjala sam par puta neke zanimljive dogadjaje, ali su u pitanju bile osobe koje uopshte ne poznajem.
    jednom je bilo u nekoj fabrici chokolade, svuda oko nas rastopljena chokolada, a mi ko crnci..... loodolo....
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  12. #42

    Odgovor: Noćne polucije

    Auf.. najbolja budjenja i sa najvecim osmejkom imam kad sanjam bRezobrazne snove
    Nema tu nekog velikog cina, uglavnom mastubiram u snu ili budem sa nekom devojkom, jako retko sa tipom. Al' volim kad mi neko poznat uplovi u san, pa to je strasno. Tako sam ja vec opalila Kola iz "Cari", Bon Zovija, Di Kaprija, Dzad Loua, Bijons i Megan Foks To je ono sto odmah mogu da se setim. Da ne pominjem da sam takodje utefterila i dobar deo foruma u snovima.
    Jedno vreme su mi se takvi snovi bas, bas cesto javljali, u proseku jednom nedeljno, milina mi bila.
    Ne povezujem te snove sa nekim znacenjem, mada je Goldie navela veoma dobro objasnjenje..
    Pa jedino znacenje ovih snova je da mi treba sex pod hitno.
    Vala..
    Ne desi se uvek da odem do kraja.. ali zato kad se desi, ceo dan mi je osmeh na licu kad znam da je to doslo samo iz moje glave..
    Ali mi bedak sto te snove ne mogu da nateram..
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #43

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Ali mi bedak sto te snove ne mogu da nateram..
    A sh'ooo?
    Jesi l' probala da se "uspavljujesh" sa tak'im scenarijem?

    Meni uspeva, al' je bedak shto se izjutra nicheg ne secham

  14. #44

    Odgovor: Noćne polucije

    Prob'o i nije uspelo
    Ono.. cim ja pocnem da mislim o tome, bacam se na pos'o instant, ne cekam da me snovi obraduju
    E i to mi je kul. Uvek se svega secam, vecine snova se secam i dan danas, kako je bilo i sta smo radili
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #45

    Odgovor: Noćne polucije

    Ih...kakve ja snove imam nekad... ..prosto mi žao da se probudim. Ne mogu da lažem, neke i sama iniciram. Sanjam neke osobe namjerno i na javi i u snu.
    Ali par puta sam se taaaaako dobro posexala sa nekim tipovima..ali facu nisam nikako mogla da vidim. ...što neće da mi se prikažu? Možda su neki iz moje okoline koje ne posmatram u tom smislu, a sex bi bio fantazija?
    Slabo sam se sexala sa poznatima...par puta sa ženama...i to jednom sa bliskom prijateljicom...ujutro kad sam skontala san bilo je "ijuuuu...što baš ti"

    Volim takve snove...kao što Stars reče, cijeli dan sam nekako sa osmijehom na licu...mada, jednom se probudih sa rukom u gaćicama. Možda je i to uzrok osmijeha.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •