_baba_ - Strana 59
Strana 59 od 70 PrvaPrva ... 949575859606169 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 871 do 885 od ukupno 1045

Tema: _baba_

  1. #871

    Odgovor: _baba_

    _baba_,znas sta najvise volim kod tebe?
    sto kad jebesh,ne odmarash.....

    p.s. ovo je umesto reputa koji nisam mogla da dadnem...


    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #872

    Odgovor: _baba_

    • Poštovana i voljena baba...
    • Kada sam pre par meseci otkrio ovaj forum,Tvoji postovi su bili među prvima koje sam zapazio i rado čitao...Prodornost u zapažanju,duhovitost u komentarima..britkost misli,bravure rečima..
    • Sve misleći(što zbog nicka a što zbog Madam Fani avatara),da si ti zaista neka matora baba koja je prošla sito i rešeto u životu,a sada krcka penziju i smišlja lucidne odgovore...
    • Nemalo sam se zato iznenadio,nedavno,kada sam saznao da nisi baba,da si još daleko od toga,da si zapravo mlađa od mene..
    • To je tvojim postovima dalo još dublju dimenziju...
    • Šta sam u stvari počeo..??? A da..Tvoji su postovi prava duševna poslastica,sve najbolje,puno pozdrava,i nadam se da te "babeća"skleroza neće uhvatiti još puno godina...
    The rest...is silence.

  3. #873

    Odgovor: _baba_

    @chupe
    Stidim se. Pobogu, kako sam to mogla propustiti. Vidi, ma ima da odem 23.1. na Halidovu lumperajku i da urlam "ne mozhe nam niko nishta" tako jako, da ce se ceo Edmonton podici na noge
    A mozhda i necu

    @gospodzo B
    Od tolike zhelje da se uchipim u Vash klan ni ne pitam gde mi i shta meCete. I sve vichem Hvala! I zato meCite i dalje i ne pitajte za chije babe zdravlje


    @Luter
    Sad sam se postidela
    Hvala!!!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #874

    Odgovor: _baba_

    Citat Luter kaže: Pogledaj poruku
    • Poštovana i voljena baba...
    • Kada sam pre par meseci otkrio ovaj forum,Tvoji postovi su bili među prvima koje sam zapazio i rado čitao...Prodornost u zapažanju,duhovitost u komentarima..britkost misli,bravure rečima..
    • Sve misleći(što zbog nicka a što zbog Madam Fani avatara),da si ti zaista neka matora baba koja je prošla sito i rešeto u životu,a sada krcka penziju i smišlja lucidne odgovore...
    • Nemalo sam se zato iznenadio,nedavno,kada sam saznao da nisi baba,da si još daleko od toga,da si zapravo mlađa od mene..
    • To je tvojim postovima dalo još dublju dimenziju...
    • Šta sam u stvari počeo..??? A da..Tvoji su postovi prava duševna poslastica,sve najbolje,puno pozdrava,i nadam se da te "babeća"skleroza neće uhvatiti još puno godina...
    Alo pevaC, mlada je udata i ima dvoje dece, i živi u Kanadi...i jako mrzi kad je neko hvali, a to nisam ja.


  5. #875

    Odgovor: _baba_

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Alo pevaC, mlada je udata i ima dvoje dece, i živi u Kanadi...i jako mrzi kad je neko hvali, a to nisam ja.

    Zaboravio si Djordjeta
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #876

    Odgovor: _baba_

    "ne mozhe nam niko nishta"


    Pa to peva Tarmi Ricmi

    Za svaki slucaj, ako odes, on peva onu narodnu "Hej ljubavi u dalekom gradu" ili "Ucini bar jedan pogresan korak". Jbt, 'ladno bi otisla na koncert a ne bi znala ko je Tarmi a ko Halid

    A i ako ne odes, necu te manje voleti. Jer "Ne moze nam niko nistaaaaa, jaci smo od sudbineeee, mogu samo da nam puse.. ovaj mrzeeee, oni sto nas ne voleeeee.."
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #877

    Odgovor: _baba_

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku


    Pa to peva Tarmi Ricmi

    Za svaki slucaj, ako odes, on peva onu narodnu "Hej ljubavi u dalekom gradu" ili "Ucini bar jedan pogresan korak". Jbt, 'ladno bi otisla na koncert a ne bi znala ko je Tarmi a ko Halid

    A i ako ne odes, necu te manje voleti. Jer "Ne moze nam niko nistaaaaa, jaci smo od sudbineeee, mogu samo da nam puse.. ovaj mrzeeee, oni sto nas ne voleeeee.."
    Shta njih bole brige shta cu ja da pevam
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #878

    Odgovor: _baba_

    Sta je ovde veceras na meniju

    ili bolje da pitam KO je na meniju
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  9. #879

    Odgovor: _baba_

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Sta je ovde veceras na meniju

    ili bolje da pitam KO je na meniju
    Otkopchajte prva dugmeta na koshulji i lezite na otoman...sa' ce doktor Love
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #880

    Odgovor: _baba_

    A i to sto kazes, bitno da se uklopis, a lyrics koji padne na pamet

    I lepo da se obuces, da ne brukas Srbiju.
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #881

    Odgovor: _baba_

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku

    I lepo da se obuces, da ne brukas Srbiju.
    Mislish li da bi bilo neprikladno pojaviti se tamo u Partizanovom dresu, a lice premazati bojama srpske zastave?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #882

    Odgovor: _baba_

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Alo pevaC, mlada je udata i ima dvoje dece, i živi u Kanadi...i jako mrzi kad je neko hvali, a to nisam ja.

    Luter nije pevac,Luter je džukela..Da, ZNAM da je udata,takođe ZNAM da je u Kanadi,ZNAM da ima decu,ali ne vidim kakve to ima veze..Nisam ni emotivno ni seksualno zaintresovan za babu...Takođe ne vidim kakve to ima veze sa tobom...A takođe ne vidim koji se ja sad qrac tebi pravdam..
    The rest...is silence.

  13. #883

    Odgovor: _baba_

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Otkopchajte prva dugmeta na koshulji i lezite na otoman...sa' ce doktor Love
    raskomoCena sam
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  14. #884

    Odgovor: _baba_

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Mislish li da bi bilo neprikladno pojaviti se tamo u Partizanovom dresu, a lice premazati bojama srpske zastave?
    Iju, pa 'oces da te zene tamo?
    Aaaa.. je l' samo u Partizanovom dresu, ili ces imati i nesto pored toga? Pantalone, minic, haltere..
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #885

    Odgovor: _baba_

    I baba...odsada da prijaviš kada te "pogodi pesma"...da tražimo neki pancir .
    P.S. Skidaj bre više tog Bila...oćeš te "zamrzu" ljudi ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 59 od 70 PrvaPrva ... 949575859606169 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •