Мали екрани наших ТВ пријемника...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 45
  1. #1

    Мали екрани наших ТВ пријемника...

    Надам се да тема није превише уопштена.
    Замислио сам је онако, чисто да се прокоментарише нешто што се гледа или се гледало...
    рецимо, малопре "Времеплов" на Пинку, римејк... некако ми је оригинал бољи
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #2

    Odgovor: Мали екрани наших ТВ пријемника...

    Juče... "Red i zakon: kriminalna namera"- svaki put me iznova iznenadi ( u negativnom smislu) glumac koji glumi glavnu ulogu... Kao da je onaj ko je pravio seriju želeo da od njega napravi antipatičnog idiota. Šta da vam kažem: čovek glumi kao neku naivnost, i na taj način uspeva da doskoči svim okorelim kriminalnim umovima . Pritom, razume se u sve - od štrikanja do astrofizike. Do u detalje. Rođeni je psiholog i uspeva (u poslednjoj epizodi koju sam odgledala) da čak svojim visprenim pristupom natera jednog psihopatu koji od rođenja ne oseća strah da drhti i moli za zaštitu za sebe.
    Šta reći... kamo sreće da naša policija može da nabavi jednog ovakvog. Mislim, da je u pitanju serija "Zakon i red: kiborzi i roboti" možda bih i mogla da ga svarim. Ovako...

    Moj "omiljeni" lik - drugi sleva

    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  3. #3

    Odgovor: Мали екрани наших ТВ пријемника...

    Стварно криминална и неубедљива глума.
    Кад сам видео да ће РТС да приказује Ред и закон, одушевио сам се, јер није било добрих полицијских серија одавно (ако не рачунамо репризу Оделења за убиства на Кошави, серију коју гледам где год да се приказује па најмање од 1997, али ми се Кошава изгубила, проклети КДС).
    Где год пребациш нека серија о форензичарима, мени су то дечије серије.
    Али као што кажеш, ово је катастрофа, наивност, заплети, дијалози, главни ликови, начин решавања злочина... сећаш ли се епизоде о госпођи која је ваљда опседнута својим бившим мужем, још му кува, звала је неки радио да прича вруће приче како би га задовољила... главни лик је то решио наравно, мада је и он пролазио кроз проблеме сећајући се болесне мајке... то ме је разочарало у старту, после тога ретко и гледам.
    Де су они цареви, глумци, детективи и тужиоци...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #4

    Odgovor: Мали екрани наших ТВ пријемника...

    Nisam gledala tu epizodu, ali sam juče pogledala jednu koja me je umalo naterala da izbljujem sve što sam tog dana jela... elem - naš omiljeni detektiv je uspeo da raskrinka lika koji je proneverio gomilu novca od zaostavštine ljudi koji su umrli i čije su stvari donošene u njegovu firmu koja se time bavi. Elem, zašto je to radio? Da bi kupovao sebi automobile old-tajmere. Zašto? E, tu ulazi naš genijalni detektiv. Naime, on je jednom posetio dotičnog gospodina kradljivca (kad ovaj nije bio kod kuće) i tamo nabasao na njegovog oca, sa kojim dotični živi. E, tu je on za pet minuta skapirao da je otac zapostavljao svog sina u mladosti i da je dečko kad je bio klinac pravio makete automobila, a onda (zaplet je za anale krimi serija) je njegov otac njemu kupio pogrešnu maketu za rođendan (jer je bio toliko nezainteresovan za sopstveno dete) i malom je pukao film i prestao je da pravi makete. Morate priznati da je ovo zaista strašna trauma koja sigurno ostavlja užasne posledice po um mladog čoveka. Kada je njegov otac, ovaj put jer se razboleo i nije mogao sam da živi, došao da živi sa sinom, TADA je ovaj pod pritiskom počeo kompulzivno da kolekcionira PRAVE AUTOMOBILE, naravno, proneverom novca. Frojd bi pozavideo na ovakvoj analizi i zaključivanju .
    Stvarno je serija dno dna.
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  5. #5

    Odgovor: Мали екрани наших ТВ пријемника...

    Драго ми је што нисам гледао... треба некоме пуцати у колено због таквих ствари Сетих се да сам видео негде да су латиноамеричке серије почеле да убацују којекакво психологизирање које је јако модерно ових дана, е па то је тај неки ниво.
    Јел гледао неко некад сцену суђења у латинамеричким серијама? Која пародија на америчке адвокатске серије, штета само што су они мртви озбиљни
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #6

    Odgovor: Мали екрани наших ТВ пријемника...

    Јутарњи програми. Ретко их гледам, али иду ми на живце. Концепт је обично исти, нека напуцана риба, тако седи и изгледа озбиљно, прекрштених ногу, најчешће у минићу, и држи руке на колену. Поред ње неки тип. И тако они нешто причају и слажу фаце. А кад назове неко од слушалаца онда гледају смртно озбиљно, показују своје знање са воркшопова за новинаре, смеју се извештачено али уздржано... јутрос су на б92 рецимо слушали песмице које састављају гледаоци о чоколадном млеку.
    Тееееееееешки смор, и што није небитно, смор је и визуелно, чим видиш двоје да седе једно поред другог при чему она изгледа озбиљна, замишљена и удубљена, иде ти не живце...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #7

    Odgovor: Мали екрани наших ТВ пријемника...

    Toliko gledam TV da sam baterije iz daljinskog upravljača prebacila u bljeskalicu na svom biciklu... eto...



  8. #8

    Odgovor: Мали екрани наших ТВ пријемника...

    Meni je discovery upaljen 24/7.

    Obozavam mythbusterse, likovi su ludi.
    Na domacim kanalima nema onoliko zabavnih stvari kao pre. TV je postala uzasno smorna.
    Nije bitno koliko jako udaras, vec koliko jako mozes biti udaren a da ne padnes.

    Uberi cvet, jer ce uvenuti iako ga ne uberes.

  9. #9

    Odgovor: Мали екрани наших ТВ пријемника...

    trudim se, stvarno se trudim da se setim shta sam zadnje gledala.. ali ne uspeva mi mislim da sam zadnje pogledala dio neke dokumentarne emisije o hip hopu i kako utiche na mlade ljude.. mada ima tome par nedelja
    moomoo meee jooouu

  10. #10

    Odgovor: Мали екрани наших ТВ пријемника...

    Na TV-u volim da pogledam dobar film,ako ima, dobar dokumentarac ,i ponekad pogledam Petkazanje,simpaticno veoma.
    Ko se ne razbije u paramparčad
    Ko ostane čitav i čitav ustane
    Taj igra !

  11. #11

    Odgovor: Мали екрани наших ТВ пријемника...

    Сад сам гледао Шоу Секе Алексић на Пинку... једно 58 секунди... једном сам видео Секу уживо код Сава центра, скроз солидно цура изгледа, не може човек да верује како су је направили ружно ти педери са Пинка, личи на трансвестита...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #12

    Odgovor: Мали екрани наших ТВ пријемника...

    Izgleda kao maskirani Predator. Shta joj je ono na glavi bilo verovatno ni ona nezna.

  13. #13

    Odgovor: Мали екрани наших ТВ пријемника...

    Najradije gledam PETKAZANJE koju vodi Bora Otic.
    Tamburase.........

  14. #14

    Odgovor: Мали екрани наших ТВ пријемника...

    Окренуо сам на ТВ Дуга, и не могу да верујем својим очима... људи шаљу поруке неком Звонку, а све то иде овако:
    - Интересује ме здравље моје мајке (заставица ЦГ)
    - одговор режије: Није добро...
    - Рођена сам тад и тад 85. године немам среће у љубави, да ли ћу бити срећна и добити посао (застава пола РС пола БиХ)
    - одговор: Хоћете...

    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #15

    Odgovor: Мали екрани наших ТВ пријемника...

    Убацили на СББ неки као документарни канал, DoQ. Ајд што му је име као да им је кум био онај ко је крстио браћу Боба Рока (Тим, Том, Тумб... ), и што су могли да ставе и нешто типа "Бу" или "Хик" за име канала, упечатљиво само тако.
    Најбољи фазон ми је њихово титловање! Устанем ујутру, пребацујем канале, кад тамо стоји једна реченица у титлу. И стоји, стоји, стоји... одем на посао, вратим се, падне вече, пребацујем канале... а оно још увек стоји она иста реченица! Ликови причају ли причају, енглески наравно, а она реченица се не миче. И тако једно 20 пута досад
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 17.08.2009, 07:32
  2. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 23.07.2009, 20:19
  3. Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 04.05.2009, 23:31
  4. Odgovora: 107
    Poslednja poruka: 14.03.2009, 00:32
  5. Ваше име на јапанском
    Autor StOlA u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 22.02.2009, 14:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •