Dasis fantastišen! - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 40
  1. #16

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Neko voli da ćuti, neko voli da šapuće, neko da sugeriše partneru na šta da obrati pažnju i navodi, neko voli da priča nežno, neko grubo, prljavo, bezobrazno, da prokomentariše kako mu je lepo ili... štagod...
    A ja volim sve gore nabrojano.
    Nekad ne mogu ni reč da izgovorim, bojim se da će reč razbiti tu snagu emocija koja je među nama. Nekad bih samo ćutala i slušala njega, nežnog ili raskalašnog, bezobraznog, prostog, kako kad. Nekad njega ućutkavam, i pričam mu. Pričam nežno, pričam slatko, tepam, ili se pretvaram u "pravu malu prostakušu" (ih, nekad mi ova klasifikacija izgovorena iz njegovih usta daje poseban stimulans).
    A volim da znam kada mu je lepo, volim da čujem to od njega, izgovoreno, ili tek da pusti neki neartikulisani glas uživanja iz sebe. Isto i dajem.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #17

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    Ja volim nekad i da se naşalim
    ponekad ih zasmejem da zaborave şta rade a ponekad i ispadne naopako
    Jednom tako ... prvi put smo se igrali i meni padne na pamet neka zezancija od pre par dana ... i skoim s kreveta i otvorim vrata od plakara
    kaze ona şta ti je ???
    ja ree : samo da izvadim bi bie ti super
    sirotica se ukoila ko daska i pobelala
    posle sam je tuşirao vrlom vodom da dodje sebi i propade
    vredelo je videti tu zbunjenu facu
    Ko je za jednu voznjicu

  3. #18

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    propade
    vredelo je videti tu zbunjenu facu
    jebacu
    nisam bas pricljiva za vreme cina, cak se retko desi da sugerisem da li je dobro ili ne, uglavnom su to mogli da provale po mojim reakcijama
    a i uglavnom en znam gde se nalazim, pa se izgubim
    ali nije da ne pricam nimalo, ali koliko pricam mimo toga, bilo bi previse kad ni tokom sexa meni usta ne bi bila zapusena
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #19

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    ...jednom sam usred sexa ustao iz kreveta...navukao kacigu od motora na glavudzu...i rekao...sad ces da vidis kako jebe Robocap...dok mu se baterije ne isprazne...
    ...nema pravila u sexu...sve zavisi od situacije...trenutnog stanja,osecanja,zelje i prohteva...nekad sam grub...uglavnom nezan...nekada pricam...nekada dominiram...uglavnom pustim nju da me ubije...nekada me sljepaju po goozi...
    ...jedino sto mi nikada nije islo je sex na brzaka...jbg...volim maraton pa to ti je...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #20

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    nikakwa prica,nikakwe 'sale',cisto uziwanje pa cak i 'diwljanje' prefinjeno diwljenje(ma koliko cudno zwucalo,to je sa stilom ono),oral,super-ludilo..uz eto po neki sapat u fazonu da je extra(a jeste),stenjanje i uzdasi gowore swe,izlisno je swe drugo..

  6. #21

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    sloZzila biH se sa koLegoM AngUsom....neMa praVila...jedNo je siGurno...niKaDa ne cuTiM....pa Ni taDa....
    e saDA....vrsTa spiKe zaViSi od mnoGo cheGA....od paRTnera....eMociJa...raSpoLozzeNja....
    voLim da chuJem sHta da raDim....voLim da kaZzem shTa da mi se Radi....
    neMa onoGa sHto ne zZelim da cHuJem....nema onoGa shTo ne moGu da iZgoVorim....
    i neKa BuDe glaSno....molim....

  7. #22

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    Ne volim kad je muškarac u krevetu bučniji od mene..A ne volim ni da urlam kao kobila..Onako, umereno..
    Naravno da cu mu sugerisati ono što mi prija, što očekujem i od njega..Vremenom se sve manje priča, valjda se sve priče čuju i sve nauči..a nekad mi fali ta priča..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  8. #23

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    Kako kada...jedino ne volim price..e, pomeri se malo ulevo..e, jel ti ovako lepo..to mi odma, ubije zelju...

    A jednom mi se desilo da u toku cina jedan kinuo, i celu me isprskao..prvo dam se naljutila, pa mi posle bilo smesno..i naravno prekinuli
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #24

    Prljavo, prljavo

    da li volite prljave rijechi u toku sexa
    izleti li Vam nešto neprimjereno i koje su to riječi koje volite da čujete u toku onih sramotnih rabota
    može li tj.uzbuđuje li vas ta priča?

    ja neđe čuh da je sex bez riječi ka' film bez zvuka, pa da ve pitam za miTljenja ja 'vako mlada i neukusna

    prestravila da mi reče nešto tipa:
    - Sad ćeš da najebeš, gotova si, što si danas hodala - hodala si!
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  10. #25

    Odgovor: Prljavo, prljavo

    ja kad radim ondak ne pricam!
    tako me ucili!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #26

    Odgovor: Prljavo, prljavo

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    ja kad radim ondak ne pricam!
    tako me ucili!

    ja sam više pristalica bezobraznih pogleda i nekih smjelih poteza
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #27

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    ja neđe čuh da je sex bez riječi ka' film bez zvuka, pa da ve pitam za miTljenja ja 'vako mlada i neukusna

    prestravila da mi reče nešto tipa:
    - Sad ćeš da najebeš, gotova si, što si danas hodala - hodala si!
    pa ostao bi bez nogu istog momenta kada bi mi tako nesto rekao..., pa da vidimo ko ce nehodati...



    Citat JasnaBGD kaže: Pogledaj poruku
    Pričam ili ćutim, slušam ili fantaziram. Kako kad. Priča me uvek dodatno uzbudjuje...
    Slazem se.....sweet n dirty talk...volim......ali nikako nesto poput onog primera gore..

  13. #28

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    Samu sebe iznenadim tokom sexualnog čina. Mislim, nisam ćutljiva ni kad nisam horny..al' neki đavo uđe u mene kad sam horny.
    Nit' se stidim da pričam dirty, niti se sexam sa onima kojima to ne prija.
    Obostrano zadovoljstvo. Što da ne...ako bih se stidjela svojih poriva, i ako bih nešto uzmicala u sexu, onda ne trebam ni da se sexam.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #29

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Samu sebe iznenadim tokom sexualnog čina. Mislim, nisam ćutljiva ni kad nisam horny..al' neki đavo uđe u mene kad sam horny.
    Nit' se stidim da pričam dirty, niti se sexam sa onima kojima to ne prija.
    Obostrano zadovoljstvo. Što da ne...ako bih se stidjela svojih poriva, i ako bih nešto uzmicala u sexu, onda ne trebam ni da se sexam.
    Da ovo pricas na VB bilo bi

  15. #30

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    Ja nisam pričalica ali on ako želi, neka priča, ja ga ušutkavati neću.

    Naravno, pričala sam kada sam ga navodila gdje, što i kako (ne da je bilo potrebe ali prilikom upoznavanja.. pa trebalo je naglasiti kaj nam paše, ne?)
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kvalitetnom predigrom do fantastičnog seksa
    Autor Crazy Angel u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 05.09.2007, 16:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •