Dasis fantastišen!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 40

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Dasis fantastišen!

    U toku seksa nam prijaju različite stvari. Neko voli da ćuti, neko voli da šapuće, neko da sugeriše partneru na šta da obrati pažnju i navodi, neko voli da priča nežno, neko grubo, prljavo, bezobrazno, da prokomentariše kako mu je lepo ili... štagod...

    Imate li barijere kada je priča u krevetu u pitanju? Jeste li opušteni i da li vam to prija? Jeste li pričalica ili ne? Sweet n dirty talk or not?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    02 Odgovor: Dasis fantastišen!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Imate li barijere kada je priča u krevetu u pitanju? Jeste li opušteni i da li vam to prija? Jeste li pričalica ili ne? Sweet n dirty talk or not?

    Meni te slatke pričice pred laku noć, nadasve burnu, mnogo prijaju... ne mogu da prestanem sa'' bla - bla '' čak ni tada ... volim kada mu šapućem ''bezobrazne'' (stvar je ukusa ili neukusa šta je za koga ''bezobrazno'' ) stvarčice na uho ...
    Hoće li biti slatke ili one druge '' prljave '' zavisi od ugođaja, atmosfere koju smo napravili...
    Komunikacija i na tom polju... ma ništa lepše...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  3. #3

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    ...kazi sta te pali...moli za fantazije...tise...izazovnije...sta bi sad radio...
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  4. #4

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    ...jaaa...ih kome glajt...ih kome...shpriceeeeeeeeeen...
    ......
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #5

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    Ponekad se baš raspričam... e, tada ne razmišljam šta govorim, pa često izgovaram i nešto zbog čega bi mogli da me zatvore ako bih rekla u javnosti
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  6. #6

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    Ja sam ćutljiva. Stalno mislim da ću upropastiti trenutak ako bilo šta kažem.
    Mislim- nije sad da ni glasa ne pustim ali baš ni ne pričam mnogo.

  7. #7

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    ćutanje ili brbljanje, stvarno nisam izbirljiva, mada mi se dešava rjeđe da šutim (šutim uglavnom ako padne neki keks pomirenja nakon nekog durenja ili svađice), tako da u većini slučajeva brbljam, nekad je to onako slatko na uvce, a nekad znam stvarno biti bezobrazna, što naravno ovisi o trenutnoj situaciji ili raspoloženju. trenutno sam u fazi engleske sentnece: "show me the money" - koja mora da bude izrečena strogo zapovjednički (e sad, zašto se baš trenutno na tu rečenicu raspamećujem, pojma nemam, tako je naletilo)
    nattydread is coming to dinner

  8. #8

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    Pa ja i nešto i ne preferiram priču...nekako mi deluje suvišno....možda natuknica ako baš treba.....
    ODLAZIM ZAUVEK
    ali vratiću se....

  9. #9

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    Hehehe...odlična tema...
    Meni su razgovori u seksu ekstra...Tad tako umem da lupetam...A tek kakve sebi uloge mogu da dodelim vrh...

  10. #10

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    Pričam ili ćutim, slušam ili fantaziram. Kako kad. Priča me uvek dodatno uzbudjuje...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  11. #11

  12. #12

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    Nikakve pripovetke.
    Priča ili dekoncentriše i smanjuje koncentraciju na užitak ili nas zamajava i ima funkciju da lažira zadovoljstvo. Pa onda delujemo onako filmično.

  13. #13

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    oboje nosimo onu gumenu lopticu sa kaišom u ustima, tako da nema priče... samo arbeiten, arbeiten...
    A friend in need is a friend indeed, but a friend in need isn't a friend you need

  14. #14

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    Prave reči mogu stvar da učine mnogo boljom...A prave reči jesu i slatke vulgarnosti...


    Citat JasnaBGD kaže: Pogledaj poruku
    Pričam ili ćutim, slušam ili fantaziram. Kako kad. Priča me uvek dodatno uzbudjuje...
    I mene, itekako...

  15. #15

    Odgovor: Dasis fantastišen!

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    ja neđe čuh da je sex bez riječi ka' film bez zvuka, pa da ve pitam za miTljenja ja 'vako mlada i neukusna

    prestravila da mi reče nešto tipa:
    - Sad ćeš da najebeš, gotova si, što si danas hodala - hodala si!
    pa ostao bi bez nogu istog momenta kada bi mi tako nesto rekao..., pa da vidimo ko ce nehodati...



    Citat JasnaBGD kaže: Pogledaj poruku
    Pričam ili ćutim, slušam ili fantaziram. Kako kad. Priča me uvek dodatno uzbudjuje...
    Slazem se.....sweet n dirty talk...volim......ali nikako nesto poput onog primera gore..

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kvalitetnom predigrom do fantastičnog seksa
    Autor Crazy Angel u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 05.09.2007, 17:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •