Najgore reklame - Strana 2
Strana 2 od 18 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 260
  1. #16

    Odgovor: Najgore reklame

    Ovde ih ima toliko glupih da je pravo osvezenje doslo uz ovo svetsko prvenstvo jer se u masi glupih reklama provuce neka dobra,uglavnom Evropska.
    Najimbecilnija mi je nova za MCDonalds gde reklamiraju svoj novi sendvic sa piletinom toliko je dobar da se navuces i na kraju se pretvoris u kokosku i sve uz neku horor muziku,ja ga i onako ne bih probao,a sad imam i fobiju od reklame
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  2. #17

    Odgovor: Najgore reklame

    Ubedljivo najgora.Prvomajci..........Mislim,nemam reci...Takve ljude treba u zatvor,jer ce se procenat samoubistava sigurno povecati.Ko to ljudi uopste ima zeludac da svari.Ova nova izaziva jos gori osecaj.....Ne znam bas tacno kako ide....-Je li ovo magija?-Ma jok Prvi Maj Pirot!!!!!!Sta god da je to trebalo da znaci...Aman zaman.

  3. #18

    Odgovor: Najgore reklame

    Mislim da je bio neki Grmeč Beograd, prepoznatljiv po prekidima serije Bolji život i tekstu "Za bolji život imam čak 30 sekundi..."
    Druga ooooodvratna reklama vrtela se devedesetih. Neke tablete za mršavljenje (ja mislim za ugrožavanje zdravlja pre) gde se lepa ženska glava transformiše u glavu vuka. Užas!
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #19

    Odgovor: Najgore reklame

    Već 13 godina nemam tu privilegiju da gledam "Naše reklame". Po ovome što ovde sada čitam, shvatio sam da sam mnogo toga propustio

    Jedna reklama mi je ipak ostala toliko kristalno čista u sećanju od davnih 80-tih godina, da sam najzad poverovao u reči mog bivšeg profesora propagande - da je dobra reklama ona, koja nam promeni emotivno stanje barem na trenutak. Reklama je bila za nekakav šampon "RIANA" i bila je toliko monstruozno glupa da jednostavno...
    Scenario:
    Mesto događanja, Jadranska obala, mol obložen kamenom (dalmatinski standard) Rivijera Tučepi ili sl. More blago namreškano, jačina vetra oko 2 m/s.
    Vreme: Zalazak sunca (ah romant'ke), zlaćani odblesci u obliku zvezdica na površini vode stvaraju iritirajuću igru svetlosti na ekranu i retini nedužnog gledaoca.
    Akter br.1 : Lijepa đevojka u vrućim hlačicama, prugastoj uzanoj majici i apsolutno neadekvatnoj obući za ovakvu konfiguraciju terena (15 cm visoka štikla) došepava, napadno se trudeći da deluje sexi. Zastaje na ivici mola i ugleda... (pazi vraga! )
    Aktera br.2 : (Carcharodon carcharias) iliti velika bela ajkula koja "REŽEĆI POPUT OŠURENOG ŠAKALA" pliva nervozno na oko 4-5 metara od obale, pokazujući svoje leđno peraje (na osnovu čije veličine zaključujemo da je ukupna dužina cele beštije preko 12 metara, sasvim uobičajeno za jadransko primorije).
    Lijepa đevojka vidno rezignirana zbog neprimernog ponašanja morskog grabežljivaca, nošalantno zavijori svojom dugom negovanom kosom, naginje se nad površinu vode i počinje da... LAJE kao pas... na ajkulu .
    Ajkula zbunjeno načini još jedan krug, ne nalazeći sebe u novonastaloj situaciji a zatim potvrđujući svoj intelektualni trijumf nad kopnenim sisarima, jednostavno odlazi. (Verovatno se nije vratila ni po zasluženi honorar)
    Đevojka zadovoljna zbog dobro obavljenog posla, tada usredsređuje pažnju na kameru i uputi gledaocima vragolasti pogled uz reči "Riana, za prkosnu mladost!" to je valjda trebao biti nekakav reklamni slogan koji opravdava apsurdnost cele situacije.

    Znači plakao sam, kada sam prvi put video tu reklamu

    Ako se neko još seća te reklame neka mi se javi. Voleo bih znati koliko štete je ostavio taj kratki spot u mladim psihama na teritoriji bivše republike.

    Sad mi pade na pamet.... Ko se seća reklame "BUDITE DŽIRLO DEVOJKA!" ?

  5. #20

    Odgovor: Najgore reklame

    Uriel bas ti je cool ta reklama. ( )


    Joj ja kad pomislim na najgoru reklamu, to je definitivno kad smesan gari izlazi i wc-a i uzdahne: "Aaaah Probavita".

  6. #21

    Odgovor: Najgore reklame

    Ne znam kako vam, ali meni je jezivo agresivna reklama za ''boosterenergy'' drink... Ima neke Ok slogane, ali sam '' nastup'' glavnog aktera, mi je jeziv ''Moj život - moja stvar'' , njegov izraz lica, pogled
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #22

    Odgovor: Najgore reklame

    Ona za henkelov super lepak, kada covek visi sa zalepljenim cipelama za plafon, sta mislite ako nekom detetu padne napamet, da mladjeg batu ili seku zalepi tako?

  8. #23

    Odgovor: Najgore reklame

    Reklame su nam ochajne... ulosci,pivo....pa antistres sokovi,ova poslednja im je najlosija....mislim da je njihova,kad tokom cele reklame plachu li plachu..
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  9. #24

    Odgovor: Najgore reklame

    Mozda nije bas od reci do reci ovako, ali ovo sam cula malopre:

    Ako suvise vremena provodite u kupatilu sigurno imate problema da postavite tampon kako treba.

    (pa onda sad taj novi sega mega tampon, kako god ga ufuras dobro je)

    Provodite vise vremena sa prijateljima, a manje sa tamponom! (ili nesto slicno)

    I mean,
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #25

    Odgovor: Najgore reklame

    Da dodam jos i reklamu za Duel prasak ...sa Radmilom Zivkovic ..."komshinice,kako mirishe,a tek cenaaaaaaa"...i reklama za Bonux..pansion Marija
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  11. #26

    Odgovor: Najgore reklame

    Ma bila je i neka reklama za caj. Tip se uvlaci u zamrzivac i posle ga vade zena i deca i daju mu solju caja. Debilno do bola. Naravoucenije: ako hocete da pijete caj morate uci u zamrzivac da bi se prehladili pa da bi vam caj prijao. Bolesno.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  12. #27

    Odgovor: Najgore reklame

    meni su sve najgore jer ih ne volim a najvise ih mrzim kad se unesem u
    neki film a ono preki REKLAME
    u svakom zlu ima nesto dobra

  13. #28

    Odgovor: Najgore reklame

    nemoguće je kako neko može da se tako izbalavi svima preko televizora ili bilo gde da se reklamira.

    ljudi mi pričaju da se u novom sadu pojavio "coca cola autobrus". coca cola spolja, coca cola iznutra, tv sa koga trešte reklame... efekat: "muka mi je više od coca cole".

    ne mogu da razumem one debilne poruke:

    "miris noći punog meseca"
    "inspirisan povetarcem sa okeana"
    i slično...

    a ona "ej, planina je to" iz reklame za jelen pivo. je** te brdo koje nema ni 20 metara nadmorske visine.

    ali moram da izdvojim najbolje reklame.
    to je za lav pivo "kume de ti je auto..."
    predizborna za LDP snimljena u knez mihajlovoj.

    najgora reklama ali i predizborna ubedljivo se emitovala na tv most.

    neka dečurlija pokušava da opravi traktor u garaži. onda je pojavljuje neki matorac koji uzima stvar u svoje ruke i čuka motor trakora sa "okastom desetkom" i rešava stvar. ti i ja bi je snimili bolje.

    u suštini SVE ove reklame su uspele. zar niste zapamtili njihovu prouku?!

  14. #29

    02 Odgovor: Najgore reklame

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    nemoguće je kako neko može da se tako izbalavi svima preko televizora ili bilo gde da se reklamira.

    u suštini SVE ove reklame su uspele. zar niste zapamtili njihovu prouku?!
    Na žalost - jesam i sve je kristalno jasno...

    Grozne su mi glupe reklame za raznorazne banke ( ali je ostala zapamćena, više nego neka koja mi se baš svidela ) ... Meridian group ... Ma oni su mi smešni - tim koji spašava onesvešćenu lepoticu . .
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  15. #30

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Na žalost - jesam i sve je kristalno jasno...

    Grozne su mi glupe reklame za raznorazne banke ( ali je ostala zapamćena, više nego neka koja mi se baš svidela ) ... Meridian group ... Ma oni su mi smešni - tim koji spašava onesvešćenu lepoticu . .
    uđeš, izađeš, gotov si.

Strana 2 od 18 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Reklame za sminku
    Autor irnik u forumu Lepota
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 08.03.2016, 19:51
  2. Najbolje reklame
    Autor Muckota u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 06.08.2015, 18:09
  3. Najgore bračne osvete
    Autor Najgora u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.12.2009, 12:57
  4. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.07.2009, 12:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •