Najgore reklame - Strana 7
Strana 7 od 18 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 260
  1. #91

    Odgovor: Najgore reklame



    ..šta reći?

  2. #92

    Odgovor: Najgore reklame



    ...gluposti nikad kraja
    Ćuti i prenesi dalje....

  3. #93

    Odgovor: Najgore reklame

    Nova reklama za "mačo" sladoled... Ne znam da li mi se kosa diže od "inventivnosti", "graciozne devojke" ili njenog "šarmantnog" italijanskog... Mislim da je za dužinu grudi gora i onih higijeničarskih...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  4. #94

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Nova reklama za "mačo" sladoled... Ne znam da li mi se kosa diže od "inventivnosti", "graciozne devojke" ili njenog "šarmantnog" italijanskog... Mislim da je za dužinu grudi gora i onih higijeničarskih...
    Užas, grozna reklama
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #95

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Nova reklama za "mačo" sladoled... Ne znam da li mi se kosa diže od "inventivnosti", "graciozne devojke" ili njenog "šarmantnog" italijanskog... Mislim da je za dužinu grudi gora i onih higijeničarskih...
    i Karleusina... i vecina reklama za prasak... i ona sa porodicom i Coca Cola-om... uzas...
    ali najgora je ona sa uloskom i pushkicama... profa uzme ulozak od decka i nema pushkica jer je matilo upijeno...
    Citius, Altius, Fortius.

  6. #96

    Odgovor: Najgore reklame

    Pionirove proizvode više ne mogu jesti


  7. #97

    Odgovor: Najgore reklame

    Jeste li primetili da ljudi kad pomirisu ves opran nekim omeksivacem imaju ozbiljne tripove? Prividjaju im se livade, okeani... Omeksivace bi trebalo svrstati u opijate, zar ne?
    Evo sad i ova nova reklama za Bonux, komsinica se onesvesti od mirisa, a ljupka gospodja (ona sto spopada zene sto ne znaju o Bonuxu isto sto i ona) joj posle toga poklanja celo pakovanje, valjda s namerom da se ista... onesvescuje cesce??

  8. #98

    Odgovor: Najgore reklame

    Sve one retardirane za praskove deterdzente i slicno...

  9. #99

    Odgovor: Najgore reklame

    Sinoc me je napusio kolega jer nisam imala komentar na reklamu za Lav i Jelen pivo. Pita me da li mi stvarno te reklame ne smetaju, a ja napravim ovo , na sta on zapeni... "Nisi primetila da je slogan za Jelen "Muskarci znaju zasto"? Znaci, ko ne pije zidarsko pivo taj nije muskarac? Smeta li to tebi kao zeni???"
    Ja opet...,
    "Zar nisi primetila da je u reklami za Lav pivo zena lovina, a muskarac koji je lovi je kao taj neki Lav?"
    Ja kazem: "A je li?"
    Rekao mi je da sam ja nekad bila normalna... A ja sam resila da pazljivije gledam reklame, i da se vredjam kao zena.
    Vrag odneo šnalu...

  10. #100

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Sinoc me je napusio kolega jer nisam imala komentar na reklamu za Lav i Jelen pivo. Pita me da li mi stvarno te reklame ne smetaju, a ja napravim ovo , na sta on zapeni... "Nisi primetila da je slogan za Jelen "Muskarci znaju zasto"? Znaci, ko ne pije zidarsko pivo taj nije muskarac? Smeta li to tebi kao zeni???"
    Ja opet...,
    "Zar nisi primetila da je u reklami za Lav pivo zena lovina, a muskarac koji je lovi je kao taj neki Lav?"
    Ja kazem: "A je li?"
    Rekao mi je da sam ja nekad bila normalna... A ja sam resila da pazljivije gledam reklame, i da se vredjam kao zena.

    inace meni za perfex,lakse se brise,i ono dijete ruznonego,nema je wise

  11. #101

    Odgovor: Najgore reklame

    sto kaze izabellita.. mei generalno to mnogo i ne smeta.. te rekla me za pivo, ali me iritira za Jelen pivo jer... "Muskarci znaju zasto"..
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #102

    Odgovor: Najgore reklame

    Mene posebno iritira onaj lik iz Jelen reklame sa očajnim vojvođanskim akcentom (valjda je to trebalo da bude)... Za iste pare su mogli da nađu nekog autentičnog, ovako nije smešno... Jadnjikavo više...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  13. #103

    Odgovor: Najgore reklame

    Ne znam za šta je tačno reklama, mislim za majonez, kada gojazni, da ne kažem zadrigao dečak jede enormni sendvič...
    Ili reklama za Duel sa mirisom jorgovana. Ako mi se posle toga ne zgadi miris jorgovana, nikada neće
    *Sve što poželiš pažljivo biraj, to se se može i dogoditi*

  14. #104

    Odgovor: Najgore reklame

    Ono dvoje klinaca što namerno prljaju majicu koja im se ne sviđa su mi ok sve dok se ne pojavi teta u ružičastom koja im ubije trud, a meni volju da i dalje gledam tv... E polila bih je onim venišom da nestane!!!
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  15. #105

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Ono dvoje klinaca što namerno prljaju majicu koja im se ne sviđa su mi ok sve dok se ne pojavi teta u ružičastom koja im ubije trud, a meni volju da i dalje gledam tv... E polila bih je onim venišom da nestane!!!
    a bas htedoh to da pomenem
    a jos i muzika.. jaooooo pa rokaju gitare kao da je reklama za moto-skup a ne za Venis
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 7 od 18 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Reklame za sminku
    Autor irnik u forumu Lepota
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 08.03.2016, 19:51
  2. Najbolje reklame
    Autor Muckota u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 06.08.2015, 18:09
  3. Najgore bračne osvete
    Autor Najgora u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.12.2009, 12:57
  4. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.07.2009, 12:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •