Koji li sam po redu? - Strana 3
Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 108
  1. #31

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Ne vole ljudi superiornije.... ako moraju da ih vole onda ih vole za sebe,niko ih ne deli...

    Oni koji to nisu pitaju za sve,pa i tu glupost... kao da je sapun da se potrosi...

  2. #32

    Koji li sam po redu?

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    a-a-a,šala pa naglasi,da se smejem,ja skoro sve ozbiljno shvatam....( )

    ličnost zavisi od sumnje.i veza zavisi od ličnosti.pa ti vidi dal` da pitaš i budeš pitan
    Pa napisao sam da sam ja uvek pitao.
    A koliko sam ja imao, pa to su pitale cak i neke prijateljice sa kojima nisam imao nista blize...
    Onima kojima verujem, rekao sam...

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Ne vole ljudi superiornije.... ako moraju da ih vole onda ih vole za sebe,niko ih ne deli...

    Oni koji to nisu pitaju za sve,pa i tu glupost... kao da je sapun da se potrosi...
    Ne razumem napisano, ali ako se odnosi na moje, izlozeno, pa postoje razni tipovi muskaraca, kao i pristupi.

    Mozda macho tipovi vishe vole akciju, romanticari vise vole mastovitu predigru.
    Zato teze o manjoj prici i vise akcija ne mogu da prihvatim. Mislim da je spontanost bitna.

    Uspeh je isti kod oba vrste pristupa. Vodi totalnom zadovoljstvu.

    Zasto da se opterecujemo pitanjem?
    Zasto da se opterecujemo time, da li je takvo pitanje opterecenje.
    Ako je spontano postavljen, bit ce spontano i odgovoren, kao i prihvacen...
    Poruku je izmenio Mish, 06.04.2008 u 13:09 Razlog: spojene uzastopne poruke
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #33

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    @biter
    Lepo je što si tako iskren i otvoren za saradnju,ali ja ne mogu da verujem da zreli ljudi broje ljubavnike/ce ni svoje,a kamoli tuđe.Deluje mi kao gubljenje vremena.

  4. #34

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    @biter
    Lepo je što si tako iskren i otvoren za saradnju,ali ja ne mogu da verujem da zreli ljudi broje ljubavnike/ce ni svoje,a kamoli tuđe.Deluje mi kao gubljenje vremena.
    Mislim da se toralno ne razumemo. Nije poenta u brojanju.
    Ja upoznajem nju a ona mene. Nema to veze sa bivsima, ali ima veze o dubini odnosa izmedju dvoje ljudi...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  5. #35

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    i ja mislim da se ne razumemo.a koliko je duboko...
    ay bay

  6. #36

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Nisam kolega aludirao ni na cije postove... Samo mislim da previse istine moze necijem mozgu pokvariti i lepe stvari...

    Manje znas manje patis je dobra deviza ako vec neko nema dovoljno samopouzdanja.....

    To se ne pita,ali je pametno i ne slusati.... I ja kao iskren umem da predjem granicu ukusnog ispovedanja....

  7. #37

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    @ biter
    samo se opterećuješ sa tih tričavih 20ak iza tebe,ili pravilnije...iza njih
    vrlo je moguće da su baš od tih koji pitaju više nego što rade.
    rad,rad i samo rad ruši tabue(znani autor ).
    ...a šta kad ponestane prstića za brojati...

  8. #38

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...a šta kad ponestane prstića za brojati...
    Pa imas onaj film Don Juan De la Marco...

    Devica, posle prvog seksa:
    ``Dragi koji sam ti ja po redu?``

    Odgovor:
    ``Draga, ukljucujuci i tebe ukupno sam imao...5324 devojaka...``


    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #39

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da se toralno ne razumemo. Nije poenta u brojanju.
    Ja upoznajem nju a ona mene. Nema to veze sa bivsima, ali ima veze o dubini odnosa izmedju dvoje ljudi...
    Морам да признам да се слажем са битером, није ми лако али шта ћу. Чак бих му можда дао и поз. репут за ово да му нисам малопре дао црвени.
    Дивим се свима онима коректним у три лепе пм који су тако кул да никад нити питају нити би питали. Не интересује људе једноставно... није им битно. Замисли рецимо прође 15-20 година брака... а ти никад ниси питао... ни изокола... нити сте причали о томе... нити је помињано... није вам било битно ни једном ни другом... мене то тера да се запитам, да ли ви уопште покушавате да упознате једно друго?
    Каква кулност, каква финоћа, какво васпитање... ја тако не бих могао.
    И као што рече Битер, није поента ни у бројању, ни у тачној цифри, ни у бившима као бившима... већ о дубини односа, о упознавању оног другог, његове прошлости, његових навика, његових искустава, победа и пораза, лепих и ружних успомена, ожиљака које треба третирати... то је јако битна област, опасно је оставити је неиспитану.

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Da li ste ispitivali vaše bivše/sadašnje devojke/žene koliko su muškaraca imale pre vas? Da li vas je to možda kopkalo, iako nikada niste pitali?
    Кад ме неко занима, желим да знам све о њему. Не тачан број, јер би то онда изискивало спецификацију, шта тачно подразумева тај број, веза, секс, веза и секс, веза без секса, секс без везе... али оквирну цифру и битније појединце, да.
    Занима ме јер је то нешто што пуно говори о човеку. Побогу, шта више о томе какав је неко по питању веза говори него њене претходне везе.
    Занима ме јер је то део упознавања... а ако је неко с неким а не труди се да га упозна... то ми је непоштено и себично.

    Da li bi vam smetalo ukoliko vam kaže cifru od koje biste se zaledili, ili vam kaže da čak i ne zna koliko ih je bilo?
    Заокружи на десетице, рекло би се у школи
    Број пуно говори. Рецимо, ако је велики, то може да ти говори да се није везивала често. Ту онда долазе питања зашто, каква је, како да се веже за тебе, желиш ли да се веже за тебе...

    Na kraju, da li verujete ženi koja vam kaže da je imala samo jednog pre vas?
    Верујем онда кад на 40 пута постављено исто питање сваки пут добијем у длаку исти одговор
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #40

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Najbolje da zna koliko sam puta prdeo,puvao,podrigiv'o i imao proliv pre nego sto sam sreo nju i postao fini...

    Od 'qrve' pravi lik lako napravi svojom sveticom,a od 'postene' papan i ne znajuci napravi barem lokalnu radodajku,pa se kum,postar,vodoinstalater i komsiluk smire...

    Secati se svih qrčeva koje pušiš ljubeći je i lizajući sumnjam da je inspirativno,ali ako je zarad dubinske veze možda i grešim... Ili ona dok ga oblajhuje da se seti gde sam ga sve trpao pre nego su njena andjeoska usta dospela na red...

    Uostalom ako je pametna posle 15 minuta zna sa koliko i kakvim sam mogao biti , a takođe i ja to znam za nju pre nego je i svesna... ne mora niko nikome da priča

    Usput kada priča rado se seća i pogađaj da li žali za prošlim ili se raduje tebi...

  11. #41

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Jbga Nerone ne žive svi kao ti, život punim plućima

    Ta tema mora kad-tad doći na red ukoliko je veza ozbiljna i ukoliko stavrno želiš da upoznaš tu osobu kao što kaže yossa u suprotnom je u pitanju nešto drugo...možda ovaj osećaj u ustima o kojima Neron priča

  12. #42

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Najbolje da zna koliko sam puta prdeo,puvao,podrigiv'o i imao proliv pre nego sto sam sreo nju i postao fini...
    Овде га имаш право у неку руку.
    Ја рецимо добро пазим и дозирам шта и како говорим, шта прећуткујем, шта како представљам... јер је илузија да ће те нека одмах схватити до краја и да треба све да истресеш пред њу на почетку.
    Али кад су други у питању... немам поверења у њихову способност да добро оцене шта треба а шта не треба рећи. Па ако су од паметне, знаће шта и како да сакрију. Ако нису, онда ипак не бих да се препустим њиховим одлукама.

    Od 'qrve' pravi lik lako napravi svojom sveticom,a od 'postene' papan i ne znajuci napravi barem lokalnu radodajku,pa se kum,postar,vodoinstalater i komsiluk smire...
    Лепо је да још неко верује да је тако лако променити друге људе... или још боље, да неком успева.
    Није ствар у јебању или нејебању, ствар је у личности, карактеру... јер иза сваке навике у погледу веза, нешто стоји, нешто у психи. То је право питање... и да ли је лако променити.

    Secati se svih qrčeva koje pušiš ljubeći je i lizajući sumnjam da je inspirativno,ali ako je zarad dubinske veze možda i grešim... Ili ona dok ga oblajhuje da se seti gde sam ga sve trpao pre nego su njena andjeoska usta dospela na red...
    Да видимо, ако не знаш ништа о историји болести, вероваћеш да је вирго интакта и да је химен пробила тако што је пала с бицикла?

    Uostalom ako je pametna posle 15 minuta zna sa koliko i kakvim sam mogao biti , a takođe i ja to znam za nju pre nego je i svesna... ne mora niko nikome da priča
    Вештина држања за лустер при таслачини је секундарно питање у овој причи... као и секс сам...

    Usput kada priča rado se seća i pogađaj da li žali za prošlim ili se raduje tebi...
    Боље да питаш и сазнаш него не питаш и изненадиш се.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #43

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    (...)
    Ta tema mora kad-tad doći na red ukoliko je veza ozbiljna i ukoliko stavrno želiš da upoznaš tu osobu (...)
    Mhm...a i ne moZ se laze i niko ne laze na kile u plJus i minus
    Never confuse movement with action.

  14. #44

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Uostalom ako je pametna posle 15 minuta zna sa koliko i kakvim sam mogao biti , a takođe i ja to znam za nju pre nego je i svesna... ne mora niko nikome da priča...

    Slazem se. Zato obično i ne pitam, barem ne na početku. Obično mogu da naslutim i pitam samo jer mi je zanimljivo da to potvrdim. A i ja odgovorim uvek iskreno na takva pitanja ako mi se postave. Mada, verovatno sve zavisi od toga ko je koliko zadovoljan kvalitetom tih veza koje su prethodile. Pretpostavljam da onaj ko je imao i 5570 zena sa kojima je spavao moze da ima samo prijatnu asocijaciju na svako pojedinu ako je to bilo ugodno i iskreno i zbog toga moze da kaze cifru koju hoce a da to ostane romantično - kao što je to slucaj kod Don Juana u dole pomenutom filmu. Medjutim, ako je neko imao 10 muskaraca ili devojaka , nebitno, a seca se toga u nekom manje prijatnom kontekstu, onda je prirodno da ne voli to da pominje.


    Iako mozda nisam merodavna jer sam imala manje od hiljadarke, cini mi se da je prava stvar kada znas da je svaki put bio pravi, i da onda nije sramota reci iskreno čak i da je stvarno hiljadu. Po tome se razlikujemo

  15. #45

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Citat drth09 kaže: Pogledaj poruku
    Iako mozda nisam merodavna jer sam imala manje od hiljadarke, cini mi se da je prava stvar kada znas da je svaki put bio pravi, i da onda nije sramota reci iskreno čak i da je stvarno hiljadu. Po tome se razlikujemo
    Па реци онда, шта обилазиш сад ту ко киша око Крагујевца...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sve je to u redu, ALI
    Autor Necromancer u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 07.02.2015, 21:40
  2. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 14:55
  3. Nickovi članova Vcafea po azbučnom redu
    Autor Goga u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 170
    Poslednja poruka: 20.02.2012, 13:54
  4. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •