Koji li sam po redu? - Strana 7
Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 108
  1. #91

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    zasto muskarci postavljaju tako glupa pitanja kada na ista mogu dobiti jos gluplji odgovor?????



    ...i naravno,lazan...

  2. #92

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Sa svim zenama sa kojima sam spavao bilo je isto, nekako se u nekoj neobaveznoj konverzaciji napomene da je doticna bila sa toliko partnera da moze da se stave na prste jedne ruke ali ni jedna ne pomene koliko puta treba da se broji.To je klise kojim one pumpaju samopouzdanje partneru, pa zamislite da vam lupi trocifreni broj i onda pocnes da se preznojavas da li si medju prvih pedesetovako si top fajf i vuk sit i ovce na broju
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  3. #93

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Citat diktatorka kaže: Pogledaj poruku
    ...i naravno,lazan...
    ...obavezno bude lažan...

  4. #94

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Eh, iskrena ljubav ne trpi laznost i dvolicnost...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  5. #95

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    2.

    I pored neprijatnosti koje podatak o našem redosledu u krevetu neke dame, koju iskreno i bezrezervno volimo, može imati po našu sujetu, verujem da je to zrelom muškarcu zaista nebitan podatak...

    To je pre svega nametnut problem, a ne suštinsko etičko pitanje. Čovek je u svojoj prirodi biće koje je predodređeno i sposobno da voli više puta u životu, što znači da je promiskuitetan, ma šta mi mislili o tome i sviđalo se to nama ili ne...

    Moral, ma odakle da dolazi, je bio daleko više nepravednioji prema ženama nego prema muškarcima i verujem da ju tu polazište i izvor svih mogućih predrasuda na osnovu kojih većina nas formira svoje neke stavove i mišljenja o problemu koje izaziva saznavanje podatka koji li smo to po redu...

    Predrasude su upropastile ko zna koliko ljubavi, života i lepih zajedničkih budućnosti...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #96

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Prvi,to oboje znamo..inache nebi bio sa njom.

  7. #97

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Citat Mrak kaže: Pogledaj poruku
    Prvi,to oboje znamo..inache nebi bio sa njom.


    Znači,za mene nema nade jer nisam nevina
    I'm floating on air..

  8. #98

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Mene baš briga.
    Uživam u muzici i nije mi bitno da budem prva violina.
    Srećan sam što sam član orkestra.

    A evo mala "pomoć" za Ognjen-ku i briga za Mraka.

    Babi vratio nevinost u 83. godini

    Pored funkcionalnih smetnji kod kojih je ovakva vrsta intervencije neophodna, i te kako su važne i one psihičke prirode, jer život je jedan i nezamjenjiv. Ima i drugih razloga: jedanput sam operisao baku koja je imala 83 godine

    Himenoplastika se radi u cilju uspostavljanja cjelovitosti djevičnjaka, himena. Ona, prije svega rešava etičke, a ne estetske probleme, kaže Milovan Pavićević, ginekolog iz Kragujevca, napominjući da kod nas zapravo riječ " o sredini u kojoj se očekuje da žena bude nevina prije braka".
    Prema njegovom mišljenju, žena ovom operacijom prevazilazi osjećaj krivice.
    - Bez obzira na promjenu moralno-etičkih normi u savremenom društvu himenoplastika je i sada aktuelna kao operacija i postoje dvije metode rada. Prvi je kratkotrajan, podrazumjeva uspostavljanje djevičnjaka na kratak vremenski period (nekoliko dana). Pri tome se rubovi himena ušivaju koncem koji poslije kratkog vremena nestaje, himen pritom ne ostaje trajan. Drugi je uspostavljanje himena na neodređeno dugi rok. U tom slučaju je neophodno uraditi znatno složeniju operaciju, pri kojoj se od sluzokože predvorja vagine konstruiše novi himen - ističe Pavićević, objašnjavajući da su "bol i krvavljenje pri razdjevičenju nakon ove operacije jače izraženiji nego kod defloracije prirodnog himena"
    Ko dolazi na plastiku vagine?
    - Plastika vagine je ginekološka operacija, koja se radi odavno i prije svega rešava funkcionalne probleme. Ova operacija se obično radi ženama koje su imale traumatičan porođaj ili su se porađale više puta. Poslije značajnog rastezanja vaginalnog zida - tkivo se ne može vratiti na prvobitne razmjere, pri čemu se seksualni život žene i muškarca pogoršava, a postoje problemi oko zadržavanja mokrace i stolice. Pri tome se pribjegava operaciji, kojom se sužava ulaz u vaginu, a takođe i cijeli polni organ, vrši se rekonstrukcija mišica na dnu male karlice, podizanje mokraćne bešike. Za ovakvu vrstu operacija postoji ogroman broj pacijentkinja, ali sve one dolaze dosta kasno: kada više ne mogu da izdrže smetnje koje imaju. Obično su u četvrtoj deceniji života, iz svih su društvenih slojeva - od intelektualki do žena koje se bave teškim fizičkim radom i žive na selu. Veliki broj žena za ovu intervenciju dođe sa zakašnjenjem, jer je rekonstrukciju i plastiku mnogo lakše uraditi kada je promjena manja, nego kada dođe do velikih funkcionalnih promjena. Kada postanu velike može doći čak i do ispadanja materice kroz vaginu i tad se radi vaginalna histerektomija (vađenje materice kroz vaginu). Drugi razlog ove intervencije je intimne prirode, čime se rešavaju problemi žene, kompleksi i psihološke smetnje i promjene u polnoj sferi čime se rešavaju i neki defekti vagine, te sve u svemu: ne radi se o snobizmu pacijentkinje, već o neophodnoj potrebi u da se izvjesni nedostaci polnih organa otklone.
    Iz kojih su sredina te žene ili djevojke? Koji je glavni razlog da se odlučuju na ovakav hirurški zahvat?
    - Socijalna struktura pacijenata je raznovrsna. Po mom mišljenju i vokaciji poziva (ja sam prije svega ginekolog) važnije su operacije kod kojih postoji funkcionalna smetnja: problemi sa mokrenjem i stolicom, česte infekcije usled stalno otvorenog zjapa vagine, osjećaj spada polnih organa. Psihološke smetnje su, takođe važne, jer život je jedan i nezamjenjiv. Ima i drugih razloga: jedanput sam operisao baku koja je imala 83 godine, jer nije željela da ide nakazna na onaj svijet.
    Koliko košta operacija?
    - Cijena operacije zavisi od obima promjene koju bi trebalo uraditi, vrste hirurškog zahvata, te od vrste anestezije. Ali cijene su znatno manje, čak desetostruko nego na Zapadu. Primjera radi: povećanje tačke G profesor Dejvid Metlok u Los Anđelesu radi za 4.000 dolara, a ja istu tu istu intervenciju u Kragujevcu naplaćujem 200 eura.
    Da li djevojke dolaze same ili u pratnji?
    - Žene ili djevojke po pravilu dolaze same, bez obzira na vrstu estetske operacije, a za klasicne ginekološke intervencije su obično u pratnji supruga.
    Koliko traje period oporavka?
    - Period oporavka je veoma brz. Žena odmah ide kući: radi se o jednodnevnoj hirurgiji. Već nakon šest nedjelja od operacije može imati polne odnose, a kod izvjesnih operacija iz intimne hirurgije i poslije nekoliko sati.
    Da li nova nevisnost može da se prepozna ili je identična prirodnoj?
    - Identična je prirodnoj nevinosti i može je uočiti jedino ginekolog pri dosta pažljivom pregledu.
    Da li je operacija kojom se povraća nevinost određena vrsta prevare?
    - Naravno, ali cilj opravdava svrhu.
    U arapskom svijetu se česta pojava da i razvedene žene odlaze na ugradnju himena, ima li takvog slučaja kod nas?
    - Ne znam da li je žena koja dođe na operaciju već bila u braku. U krajnjem slučaju to mene kao ljekara ne interesuje.

    V. Đuričić

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  9. #99

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Ja znam da sam prvi i jedini.Za sve ove godine provedene sa njom
    Jadnica kad bi znala kakav sam ja bio i pre nje i koja je ona po redu.....

  10. #100

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Nikada me nije interesovala neka pre mene, ukoliko nekako nije indirektno uticala na "nas" i nasu pricu.
    Dakle ,koja sam bila po redu ne znam, ali znam da sam onom malom broju ja ostala "posebna" i uvek draga, tako bar kazu, ako ne lazu Mada ne verujem, jer sa svoja dva bivsa momka i danas rado pijem kafu, deca nam se znaju, poznajem im supruge...
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  11. #101

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Citat Mrak kaže: Pogledaj poruku
    Prvi,to oboje znamo..inache nebi bio sa njom.
    Oprosti ali ovo mi je bljuv. Da joj nisi prvi, ne bi ju niti pogledao, cijenio?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #102

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Nikad nepitam to,ali uvek same kazu:,,ti si mi drugi"

  13. #103

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Citat mikeli kaže: Pogledaj poruku
    Nikad nepitam to,ali uvek same kazu:,,ti si mi drugi"
    P'dobro još si mlad

  14. #104

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    kako godine prolaze, taj broj pre mene nekako se povecava... 'bem li ga...
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

  15. #105

    Odgovor: Koji li sam po redu?

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    kako godine prolaze, taj broj pre mene nekako se povecava... 'bem li ga...
    Ih bre kako ste nezadovoljni

    Gledaj to sa vedrije strane...iskusnija je

Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sve je to u redu, ALI
    Autor Necromancer u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 07.02.2015, 21:40
  2. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 14:55
  3. Nickovi članova Vcafea po azbučnom redu
    Autor Goga u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 170
    Poslednja poruka: 20.02.2012, 13:54
  4. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •