G tačka
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 24

Tema: G tačka

  1. #1

    G tačka

    Famozna G-tačka oduvek je bila kontroverzna! Neke žene tvrde kako je ona odlučujuća u postizanju orgazma, dok su druge uverene kako ona uopšte ne postoji. Seksolog Pol Hol tvrdi kako bi se ona trebala nalaziti oko 2.5 do 5 centimetara unutar vagine, i da se može osetiti na dodir. Njena je veličina otprilike jednog graška (no ona varira od žene do žene, pa može biti i nešto veća). Iako je tako zovu, ona u stvari nije tačka, već više područje, pomalo grubo i naborano, što se može osetiti na dodir.

    G po Grafenbergu

    Poklonici tantričkog seksa o tom "svetom mestu" pričaju već hiljadu godina, a službeno ju je otkrio ginekolog Ernst Grafenberg i to 1944. godine (po njemu je i nazvana "Grafenberg tačka"). Dok za neke žene ona predstavlja vrlo erotično i izuzetno osetljivo područje, druge žene je, i sa time se slažu naučnici, uopšte ne moraju imati.

    O G-tački postoje mnoge teorije, a ona najzanimljivija je kako je reč u stvari o "zakržljaloj" muškoj prostati (što i objašnjava njena hiper-senzibilnost). Isto tako, neke žene tvrde kako pri snažnoj stimulaciji G-tačke izbacuju neobičnu tečnost, za koju neki naučnici tvrde kako sadrži enzime prostate (što se podudara sa teorijom kako je reč o ekvivalentu muškoj prostati). Drugi pak naučnici kažu kako je ta tečnost u stvari mokraća, pa zbog takvih kontradiktornih teorija se i ne može govoriti o konkretnim naučnim rezultatima.

    Ne tugujte ako je ne pronađete

    Budući da je svaka žena različita, misteriozna G-tačka, još će neko vreme zasigurno i ostati "misteriozna". Do tada seksolozi predlažu da je pokušate istražiti (sami ili u društvu partnera), a ukoliko je ne otkrijete, ništa zato! Svaka je osoba unikat za sebe, a načina za uživanje u seksualnosti je bezbroj! G-tačka je tek jedan od njih...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: G tačka

    Da li ste pokušavali da nađete vašu G - tačku? Da li ste mišljenja da je G tačka ginekološki vanzemaljac ili ste uvereni u njeno postojanje?

    Ja ne znam da l' imam tačku, zarez ili znak uzvika, ali kod mene ta erogena zona raaaaadi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: G tačka

    Mislim da i ja imam tu famoznu G tačku, samo ne znam gde da pritisnem i koliko jako. To valjda bude lep osećaj kad se stisne, koliko sam sfatijo...
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  4. #4

    Odgovor: G tačka

    Citat gerbes kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da i ja imam tu famoznu G tačku, samo ne znam gde da pritisnem i koliko jako. To valjda bude lep osećaj kad se stisne, koliko sam sfatijo...
    Bude bude al' malo je teže da je nađeš sam
    Muški najčešće gaje predrasude prema načinu na koji će je naći, jer se muška nalazi na malo nezgodnijem mestu pa im to deluje suviše gay ili gadno (često i njihovim partnerkama) ili ih eksperimentisanje u tom pravcu apsolutno ne zanima. Ali ima i onih koji takve predrasude ne gaje... kao npr Marlon Brando u Poslednjem tangu u Parizu

    durex.com

    askmen.com
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: G tačka

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Bude bude al' malo je teže da je nađeš sam
    Muški najčešće gaje predrasude prema načinu na koji će je naći, jer se muška nalazi na malo nezgodnijem mestu pa im to deluje suviše gay ili gadno (često i njihovim partnerkama) ili ih eksperimentisanje u tom pravcu apsolutno ne zanima. Ali ima i onih koji takve predrasude ne gaje... kao npr Marlon Brando u Poslednjem tangu u Parizu

    durex.com

    askmen.com
    Koliko god primamljivo zvučalo, hvala lepo...nisam verovatno više u godinama za eksperimentisanje, barem ne te vrste...a i mislio sam na neku getačku koja je više...kako da kažem...spolja
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  6. #6

    Odgovor: G tačka

    Dobar šofer nikuda ne polazi bez karte...


    A kad polazite u inostranstvo, nije na odmet poznavati i jezike

  7. #7

    Odgovor: G tačka

    Citat SQUAW kaže:
    Ja ne znam da l' imam tačku, zarez ili znak uzvika,
    Ni ja baš nisam sigurna šta se tamo nalazi ali mnogo dobro funkcioniše!
    Poruku je izmenio Zvonchica, 04.03.2007 u 19:08

  8. #8

    Odgovor: G tačka

    je je uživo nisam vidjela, ali sigurno znam da postoji...mislim, tamo je, sigurno.
    nattydread is coming to dinner

  9. #9

    Odgovor: G tačka

    Tamo je na svom mestu i radi svoj posao
    Iako mi se ponekad cini kao da imam A B C D E F G H I ..... tacku

  10. #10

    Odgovor: G tačka

    istina je tamo negde... dobro je dok je samo G tačka, nefalja kad postane G ličnost.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  11. #11

    Odgovor: G tačka

    Lako je za naći...kad uđeš desno!!!!

  12. #12

    Odgovor: G tačka

    ko zna zna... ni ne trazi je...nadje je iz prve..
    Ćuti i prenesi dalje....

  13. #13

    Odgovor: G tačka

    G. bas je momacka, deluje mmmmmmmmmmmm,fino, fino, fino.............fiiiinnooooo

  14. #14

    Odgovor: G tačka

    Hajd malo na drugi način, iskustveno.
    Kada vas neko obori i počne da golica na silu, dali ćete se smejati? Pa ne, višeće vam biti neprijatno i bićete besni trudeći se da se što pre oslobodite, upotrebljavajući svaki atom snage. Ako žena ima želju da legne sa vama, ako ste stvorili atmosveru, ako ima obostrane privlačnosti i čulnosti, tada je tačka G, još kako ključ za otvaranje zadnjeg nivoa igre, i beskrajnog zadovoljstva.
    Bez predhodnih uslova funkcija tačke G je neupotrebljiva.
    In vinas veritas

  15. #15

    Odgovor: G tačka

    70% muškaraca nije nikada otkrilo niti lociralo prstima pomenutu G tačku...možda grešim,ali imam pravo na subjektivno mišljenje,a nisam ni mali...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •