Uvek maksimalno doterana
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 85
  1. #1

    Uvek maksimalno doterana

    Da li spadate u onu grupu devojaka koje se trude da u svakom trenutku izgledaju "savrseno" pocev od garderobe, sminke, pratece opreme... ili pak imate trenutke u kojima zablistate pa se, reda radi, doterate

    Vrlo je jasno da treba postaviti granicu sebi i imati mere i ukusa kada su oblacenje i sminka u pitanju, te je ono "komplet sminka za setnju do prodavnice" suvisno za komentarisanje... Vise sam zelela da pitam da li ste tip devojke koja se cesto "sredjuje" ili ste prosto takve kakve ste, bez neke odredjene namere da ostavite jaci utisak na ljude. Dakle, trenerka i patike ili suknja i stikle?

  2. #2

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Nesto bas ne preferiram da konstantno budem namontirana... doduse, desi mi se ponekad kad sam extra raspolozena da se picnem onako redovno, ali nekako to sve vise pocinje da me smara i svodi se samo na retke prilike. Uostalom, nekako se ne osecam ugodno ako nosim nesto sto nije moj uobicajeni stil... u praksi je sto puta dokazano da sam se uvek bolje provela kad izadjem u grad onako casually dressed, nego kad se maximalno doteram i moram da vodim racuna o tome da l' sve stoji kako treba

    Meni i razmisljanje o tome sta sutra da obucem na posao predstavlja dovoljno veliki stres
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Uhhhh, suknja i stikle. Imam ih ukupno tri (suknje). Paaaa, sigurno da ima godinu i po dana, i više, od kako se nisam štiklirala, a imam tih štikli (i uopšte obuće), ka da sam stonoga! I kad sam to činila, pre je bilo uz pantalone, a najčešće farmerke. U životu ne bih mogla da radim posao koji podrazumeva bilo kakvu vrstu uniformisanosti ili ima neki dress code. Ja moram da budem ja, makar zemlja stajala naopako. Ne zanima me kakav utisak ostavljam na ljude garderobom i šminkom, niti me to ikada zanimalo, važno da je meni to - to. Kad se natakarim na štikle, ne mož' da me ne primetiš, sve i da 'oćeš, jer tada imam 190cm.

    Ja sam u stvari negde između, nisam ni suknja i štikle, a nisam ni trenerka i patike. Ako se to zove kežual, ta sam. I, što kaže Megz, 'beš sve ako treba da stojim kao da sam progutala motku, umem ja da blistam i drugačije.
    Volim da se šminkam, te to često i činim, tako da mi taj rad ne spada u neko "specijalno sređivanje". Što se tiče odlaska u prodavnicu, ponekad mi se dešavalo leti da izađem u šortsu i majici u kojima sam, recimo, spavala.
    Ma bre, kako sam raspoložena tako se obučem, i to je to. A to umeju da budu raznorazni fazoni.

    p.s. Ako uzmemo da "picnuti se" znači "obući se kao što to ljudi čine kad idu na svadbu", onda se nikako ne picanim.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Citat SQUAW kaže:
    Uhhhh, suknja i stikle. Imam ih ukupno tri (suknje).
    I ja... od toga sam dve kupila prosle godine Al' smo zenstvene, sve do mog
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Citat SQUAW kaže:
    I, što kaže Megz, 'beš sve ako treba da stojim kao da sam progutala motku, umem ja da blistam i drugačije.
    p.s. Ako uzmemo da "picnuti se" znači "obući se kao što to ljudi čine kad idu na svadbu", onda se nikako ne picanim.
    Citat Meggy kaže:
    Al' smo zenstvene, sve do mog
    Pa, mis'im sta reci?! Sve je receno. Kako ste nam pametne i skockane
    "Bupu pi du pu !"

  6. #6

    12 Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Bas "sve do mog".Poslednjih godinu dana ne stizem ni da se pogledam u ogledalu, imam dobar razlog ili dobar izgovor

  7. #7

    11 Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    kupila sam jednu dugu haljinu jer mi je trebala za svadbu, ipak, da kuma ne bude kao ali baba i 40 razbojnika, ali bojim se da je to sve od mene

  8. #8

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    da se pridruzim ekipi od 3 suknje mislim, ja ih ipak imam 4.. od toga su sve letnje i ne znas koja sarenija od koje od stikle nemam ni s.. jerbo mi na moju visinu nisu ni potrebne.. ako spadam u neku grupu, onda je to neki lezerni stil.. mada po potrebi znam da se sredim.. iako vise volim da vozim po svom i da obucem sta meni padne na pamet.. pa makar to bilo i da u pidzami izadjem napolje desava se ne retko
    definitivno nisam jedna od onih koje se mazu kad idu do ducana.. to mi nikad nije bilo jasno niti sam jedna od onih koja je i kuci sredjena.. za ''ne-daj-boze da neko naidje, a da nijesam nasminkana i lepo obucena''.. boli me glava covece oce neko da me vidi u rashcupanoj kosi i pocepanoj majici..



    ee sad sam se setila.. nije da imam stikle, ali sam zimus kupila neke cipele sa mnogo visokom petom.. u njima sam ka ova Skvo, metar i 9o 'el se to racuna u stikle?

  9. #9

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana



    Ha,mislim da sam vas sredila! Ja imam cak 6 suknji... Mada ih i ne oblacim bas cesto.Jednostavno se najprijatnije osecam u farmerkama i nekoj slatkoj majici,kosulji,itd,i naravno,stiklama.Cipele,papuce,pa cak i jedne starke sa stiklama imam Smesno mi je kad vidim drugarice da se maksimalno namontiraju kad izlazimo u grad,znate ono,minic,ili takozvani dopicnjak,previse dekoltirane majice... I onda,kada stignemo u klub,one samo sede Ne mogu cak ni da igraju,jer se boje da ce se minic podici i otkriti i ono sto ne bi trebalo,ili da ce topic spasti.Nije mi bitno sta ce drugi misliti ako me budu videli svu rascupanu,ili bez sminke.Takva sam kakva sam.

  10. #10

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Citat Muckota kaže:
    Da li spadate u onu grupu devojaka koje se trude da u svakom trenutku izgledaju "savrseno"
    Montirana ne-montirana, teško da sam savršena

    Citat Muckota kaže:
    Vise sam zelela da pitam da li ste tip devojke koja se cesto "sredjuje"
    ili ste prosto takve kakve ste, bez neke odredjene namere da ostavite jaci utisak na ljude. Dakle, trenerka i patike ili suknja i stikle?
    E, ako me nešto nervira, onda je to tumačenje da kada se sređuješ, sređuješ se zbog drugih
    Sređujem se zbog sebe..Zato što sam tako raspoložena tog dana i hoću da sa osmehom izađem iz kuće!
    Da se montiram ful, ili samo malko ili da sam u trenerci, bez šminke i štiklica!

    Jesam, tip sam ženskoga čeljadeta što se često sređuje.
    Jbg, i priroda posla je takva da ne mogu da dođem baš u šljampavoj varijanti.
    Trudim se da što više kombinujem jeans koji obožavam, ali i cipelice, sandalice i čizmice na visoku štiklu...e njih što obožavam, te visoke štikle ...
    Suknje nemam..čak ni za plažu
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  11. #11

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Jedva da se setimu ujutro da skinem pidžamu i obučem nešto drugo! Tako se ja sređujem... Nervira me to, trebalo bi malo da povedem računa o tim stvarima, ali jednostvano to sam ja, i nema se kud iz svoje kože, ne sada, nažalost...
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  12. #12

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Zavisi kako kad mi naleti,ponekad se baš baš picnem(ali retko),ali farmerice, trenerka,patike obavezno, suknje (retko kad), haljine i tako te svečanije stvarčice samo kad su svadbe i tad moram...(inače bi vodila rat sa mamom) nisam od onih osoba koje paze kako se oblače da bi ostavili jači utisak na ljude jednostavno takva sam kakva sam i to je to... sve zavisi od mog raspoložena oblačim se i šminkam za sebe a ne za druge...

  13. #13

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    kad izlazim doteram se,a ovako iz trenerki i jeans-a ne izlazim,tako se najprijatnije osecam.Kada me neko pozove na svabu,ja redovno moram da kupim nesto,jer slabo stojim sa suknjama.

  14. #14

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    ako u nicemu drugom onda sam u tome "tipicno" zensko. najbolje se osecam u suknji i visokoj peti. posao mi je takav da moram biti tip-top non-stop pa sam s vremenom navikla.trenerku oblacim jedino kad cistim po kuci . ja bi u visokoj peti i u teretanu da moze
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  15. #15

    Odgovor: Uvek maksimalno doterana

    Ja iz patika ulazim u martinke...Mislim da to sve govori o meni

    Istina imam i sminkerskih komada i lepih sandalica i cipelica i suknjica i stiklica ali to bas za posebne prilike...
    Retko se i uvece sminkam,najcesce samo maskara i sjaj za usne,ponekad rumenilo a jaaaaaaaaaaaaaaako retko puder u prahu...
    Inace imam svetao ten a oci su mi pa kao na avicu ili ti kao Liz Taylor pa mi drugo nista i ne treba...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 04.01.2019, 12:57
  2. Zašto dobri ljudi uvek odlaze?
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2016, 15:05
  3. Član čiji mi postovi uvek privuku pažnju?
    Autor ribenzzi u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 148
    Poslednja poruka: 10.07.2013, 11:55
  4. Spavate li dovoljno, ili ste uvek nenaspavani?
    Autor Aca1983 u forumu Pričaonica
    Odgovora: 106
    Poslednja poruka: 03.08.2012, 00:58
  5. Zašto devojke/žene uvek idu zajedno u WC
    Autor rumski u forumu Muška kafana
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 21:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •